?Въпроси всякакви?

  • 1 836 067
  • 5 381
  •   1
Отговори
# 1 440
  • Мнения: 133
Ооо супер!
Значи няма проблем да почакам.
Благодаря ви!  bouquet

# 1 441
  • Мнения: 2 018
 Sick Що за реклами? НАвсякъде са... готварския потънал в олио, тук без олио...  Sick

# 1 442
  • Мнения: 1 175
Sick Що за реклами? НАвсякъде са... готварския потънал в олио, тук без олио...  Sick

Това изобщо не го разбрах  ooooh!

# 1 443
  • Мнения: 4 785
Sick Що за реклами? НАвсякъде са... готварския потънал в олио, тук без олио...  Sick

Това изобщо не го разбрах  ooooh!

Иде реч за рекламите във форума - в готварския е шише, от което се сипе обилно олио, а тук в "Клюкарник" е "Гответе без мазнина" - а ся де...  Mr. Green

# 1 444
  • Мнения: 2 759
                         Има ли тема във форума, в която да се обсъждат наградите на Бг радио?

# 1 445
  • Мнения: 2 282
                         Има ли тема във форума, в която да се обсъждат наградите на Бг радио?

Май няма такава. Защо не отвориш ти? Може би ще има интерес.

# 1 446
  • Пловдив
  • Мнения: 2 877
Тъй като все още нямам достъп до определен подфорум, реших да пиша направо тук.
За еднодневно пътуване до Истанбул ни е необходима зелена карта за колата и международни паспорти.Знам, че е необходимо валидността на паспорта да изтича след 6 месеца, считано от деня на заминаване. Установих, че на мен ми остават малко повече от 5 месеца... Сега съм пред дилема да го сменям (ако въобще успея) или да не тръгвам... А има ли изобщо вариант да ми позволят да вляза в Турция за 1 ден с този паспорт?
Може би въпросът е глупав, но все пак трябва да взема някакво решение...

# 1 447
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
Mоят паспорт изтича през август 2010, което е след 3 месеца. Тази сутрин се прибрах от Истанбул. Проблеми никой не ми е създавал по границите.

# 1 448
  • Мнения: 3 999
Някой знае ли колко струва на квадратен метър изолацията с каменна вата? Ориентировъчна цена.

Но с всичкото му вътре - материали, работа, лепила, всичко.

# 1 449
  • Мнения: 428
Търся една песен.
Не знам как се казва, нито кой е пее...
ама клипът е следния:
момчетата от групата са се облекли  в костюми на шимпанзета и преследват девойки....
песента беше нашумяла 1999-2000 година някъде.
Мисля че се пееше, че хората са като животните и го правят като в дискавъри ченъл...
някакъв такъв смисъл имаше.....мноого отдавна не съм я слушала.....
Някой знае ли как се казва..или линк към нея.... Praynig

# 1 450
# 1 451
# 1 452
  • Italia
  • Мнения: 1 059
Търся една песен.
Не знам как се казва, нито кой е пее...
ама клипът е следния:
момчетата от групата са се облекли  в костюми на шимпанзета и преследват девойки....
песента беше нашумяла 1999-2000 година някъде.
Мисля че се пееше, че хората са като животните и го правят като в дискавъри ченъл...
някакъв такъв смисъл имаше.....мноого отдавна не съм я слушала.....
Някой знае ли как се казва..или линк към нея.... Praynig

Bloodhound Gang - The Bad Touch

И за сваляне...

# 1 453
  • Мнения: 428
Мерси, Никол    Hug   

# 1 454
  • Мнения: 4 204
Има ли проблеми за пътуване в чужбина/Англия/, ако не са платени данъците на апартамента?

Общи условия

Активация на акаунт