Листопад (Yaprak dökümü) - ТЕМА 21

  • 40 686
  • 723
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 106
Лека нощ на всички!
 1countingsheep  sleepuu smile3524 Sleeping newsm46

# 31
  • Варна
  • Мнения: 2 322
И от мен също лека нощ.  smile3524

# 32
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 700
Да се запиша при вас  Peace

# 33
  • Ямбол
  • Мнения: 1 452
Soya fen и Али Ръза, отноwo страхотна тема!   bouquet
Отишам да ви 4ета и да гласувам  Peace

Последна редакция: вт, 06 апр 2010, 12:13 от maria.4

# 34
# 35
  • У ДОМА
  • Мнения: 41
Здравейте на тези които още не са заспали!

Днеска страшно се забавлявах с Ахмет! и Нехир! Еми няма друг като него- уникална порода човек
много е забавен!малко си пада мъжка клюкарка ама иначе хич не е лош човек newsm62

А за Лейля какво да кажа ще се изяде от ревност! Но може би всеки би реагирал ако е на нейното място така че до някаква степен я оправдавам!

сега се сетих !ще ви направя един комикс с Ахмет!

# 36
  • Мнения: 0
Постъпката на Неджля беше изключително грозна, така че не бих и простила дълго, но след време бих забравила. Не мисля, че Лейля преиграва, но прекалява със злобните коментари. Да си трае и толкова, приказва повече от нужното.
Не харесвам поведението на нито едната. Много ме издразниха думите на Неджля " Ще вървя с гордо вдигната глава" аха гордо и за какво гордо? За това, че взе мъжа на сестра си, затова ли се гордее?  ooooh! А и едно е да спиш с бившия на сестра си и то с нейно знание, а друго е да избягаш  с мъжа на сестра си, докато са женени, без нейно знание, и когато сестра ти наистина го обича. Тук за мен е вината на Неджля.
Лейля пък прекалява с егоизма. Не че трябва да се хвърля на врата на Неджля, но създава излишно напрежение постоянно, без да осъзнава, че и тя има вина! Като толкова и пука за техните, да престане да ги натъжава с коментари и тръшкания на врати, най-малкото защото е глупаво и нищо няма да реши.  ooooh!

Но пък ми е жал и за двете. Вярно, че постъпиха глупаво, но млади са, грешките са неизбежни за всеки един човек. А и никой не заслужава да страда! Най-малко две сестри, които толкова са се обичали.  Peace Някакси мога да оправдая повече Лейля, но и тя ме дразни на моменти. Не знам. Чакам с нетърпение сдобряването.

# 37
  • Мнения: 18
Уредих се с графьори от друг форум, ако искате до другата седмица могат да направят няколко колажа за първи пост на темите и подписи на "Листопад"  Hug

И мен Нехир много ме забавлява, особено като погна Седеф Joy

# 38
  • У ДОМА
  • Мнения: 41
Уредих се с графьори от друг форум, ако искате до другата седмица могат да направят няколко колажа за първи пост на темите и подписи на "Листопад"  Hug

И мен Нехир много ме забавлява, особено като погна Седеф Joy



Ами аз вече направих колажите за следващата тема!така че не виждам смисъл да ангажираш и други хора от други форуми! А що се отнася до подписите -на никого не съм отказал да направя тъй като това е удоволствие за мен!пък са и уникални с любимите снимки на всеки един от вас!откъде накъде чужди форумци ще ни правят нашите теми!!! Айде нема нужда!!!

Последна редакция: вт, 06 апр 2010, 04:31 от АЛИ РЪЗА

# 39
  • Мнения: 18
Уредих се с графьори от друг форум, ако искате до другата седмица могат да направят няколко колажа за първи пост на темите и подписи на "Листопад"  Hug

И мен Нехир много ме забавлява, особено като погна Седеф Joy



Ами аз вече направих колажите за следващата тема!така че не виждам смисъл да ангажираш и други хора от други форуми! А що се отнася до подписите -на никого не съм отказал да направя тъй като това е удоволствие за мен!

Нали знаеш, че нещо в повече никога не е излишно  Joy
Пък и след седмица ще сме 5-6 теми напред, първо ще видя дали добре ще ги направят и ще ги пусна, ако ви хареса нещо ...  Thinking

# 40
  • У ДОМА
  • Мнения: 41




Последна редакция: вт, 06 апр 2010, 04:35 от АЛИ РЪЗА

# 41
  • Мнения: 0
Какво ще я правим тази Лейля... Според мен много глупаво се държи, но Хайрие и Али Ръза са виновни до някъде. Мисля че в днешната серия Али Ръза пак спомена нещо че Лейля още се "лекува" и че не е напълно излекувана. Боже господи, егоизъм и завист характеристики ли са на луд човек? Напълно си е добре и мисли нормално щом прояви такива черти. Какво се прави на малко бебе сега. Да беше помсилиса за това преди да позволи Неджля да се върне. Видя зор сега малко като не е центъра на внимание и айде крокодилските сълзи отново.

# 42
  • Мнения: 0
soya-fen само искам да те посъветвам да сбиеш малко белите букви, нищо лошо не казвам, но има повтарящи се думи в някой изречения и могат с други да се заменят, просто да стане по-приятно и нагледно  Hug
Уредих се с графьори от друг форум, ако искате до другата седмица могат да направят няколко колажа за първи пост на темите и подписи на "Листопад"  Hug

И мен Нехир много ме забавлява, особено като погна Седеф Joy

Ама продължаваш да се буташ и месиш на всяка страница много нагло и изнервящо #Cussing out Че и акъл раздаваш,я по-кротко!!!     Сина ми е колкото теб,нооо ако го видя кукнат пред бг-мама ще го утрепя,толкова ли няма занимание за тийнейджъри,че ще ми коментира сериали с "лелки" и то така надъхано като теб #Crazy                                                     

Последна редакция: вт, 06 апр 2010, 07:26 от kati1000

# 43
  • Мнения: 105
За анкетата гласувах :
С пълно право се сърди на Неджля, на нейно място не бих й проговорила повече   
Смятам, че и двете имат вина  в случая Оуз
 Само,че не мисля,че с едно сдобряване нещата ще се решат като с магическа пръчка.Просто и двете са за бой,ама на,Ферхундето го отнесе зарад тях Mr. Green Е,това малко в кръга на шегата,ама така си е,и двете са много ограничени и за това си патят толкова.За Фикрет ми е малко мъчно,тя поне се опитва наистина да живее по-разумно,но май и това се оказва не най-правилния избор.И  тогава човек се пита-кое все пак е правилното,щом ни с любов,ни без любов семейството като такова го няма?Наистина много задълбах,но в моя живот за съжаление точно парите разпиляха семейството ми и сега се питам-аз ли толкова сглупих или просто така било писано да стане...Дълго стана,за което се извинявам   bouquet

# 44
  • Мнения: 0
Аз смятам,че Лейля е виновна!!!Толкова за нея не се намериха други мъже освен чуждите,още от началото на филма,че и до сега!Вечно забъркана в чужди отношения!Неджля поне имаше истинска любов с тоз идиот и видимо той обича само нея и никоя друга!Другите-като Джейда и Лейля си бяха натрапници в живота му!

Общи условия

Активация на акаунт