Листопад (Yaprak dökümü) - ТЕМА 21

  • 40 670
  • 723
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 076
Неджля беше попитана има ли още чувства и намерения спрямо Оуз,което тя категорично отрече.
От този момент нататък,колкото и грозно да беше парадирането на Лейля с тоалети и парите на мъжа й,Оуз трябваше да бъде за нея единствено и само зет.Другото-парадирането,щеше да се оправи я чрез разговори,или с влизането на Джем в семейството.
Затова,колкото и да ми е противно поведението на Лейля,Неджля е длъжна да се свива,търпи и чака.
Тя също не прояви някакво съчувствие,когато Лейля лежеше в болницата след падането по стълбите и аборта:сви си раменете безучастно и студено й каза "сама си си виновна".Това е положението:сега ще трае,докато и ако Лейля я приеме.
Иначе с още трима работещи,Теким би трябвало малко да се стабилизират финансово.
Добре де,Шефкет всичките пари,които взе от лихваря ли похарчи  #Crazy?И за какво?
Младата мед.сестра,изглежда,ще играе ролята на катализатор в отношенията между съпрузите в Ада пазаръ.

# 46
  • Мнения: 0
Имаш ли още чувства ти,че да го взема аз?!Ебати сестрата а,LilaC?!Тъй не се намери за Лейля необвързан мъж Mr. GreenСъчувствие за аборта от мъжа,когото обичам-смешно и невъзможно-не съм толкова благородна,за съжаление,за да го приема .Бих мразила жената,която ми отнема мъжа,още повече ,ако ми е сестра-в случая съм абсолютно за Неджля!Лейля е натрапница нагла!

Последна редакция: вт, 06 апр 2010, 09:25 от kati1000

# 47
  • Мнения: 66
Запис...  Peace Отново всичко е страхотно,браво   bouquet

 Относно анкетата гласувах със следните опции

1*Смятам, че и двете имат вина  в случая Оуз
   
2*Лейля реагира незряло и глупаво, от егоизъм, ревност и чувство за конкуренция

3*Те са сестри, би трябвало да си простят, да се сдобрят и да се поучат от урока

И двете имат вина,защото тичаха след него все едно е единствения мъж, и никоя не отстъпи на другата,винаги се съзтезаваха коя,ще го отмъкне.

Лейля не може да приеме,че каквато и грешка да е направила Неджля тя все ще бъде дете на майка си и баща си, и те не могат да се откажат от нея.

Както казват кръвта вода не става, все пак сестри са трябва да си простят. Те трябваше много по-рано да се поучат от уроците. Имаха много шансове да се оттърват от Оуз и да започнат на чисто. Нали отидоха в Истанбул да учат,не да спят по хотелите с косматкото.



# 48
  • Мнения: 4 076
Според мене не е невъзможно две сестри да харесат един и същи мъж,но Неджля стигна твърде далеч.
И аз съм се чудила толкова ли не можаха да си харесат състуденти,хубави момчета на техните години...обаче тях луксът ги кара да забравят морал,възпитание,отговорност към семейството,дето ще им сърба попарите после.
Сега се чудя дали Лейля няма да вземе и адвоката.Всъщност,това,като изключим,че още е женен и стар за нея,е добър вариант.Ще си има един баща само за нея...

# 49
  • Мнения: 11
Аз смятам,че Лейля е виновна!!!Толкова за нея не се намериха други мъже освен чуждите,още от началото на филма,че и до сега!Вечно забъркана в чужди отношения!Неджля поне имаше истинска любов с тоз идиот и видимо той обича само нея и никоя друга!Другите-като Джейда и Лейля си бяха натрапници в живота му!

       Напълно подкрепям !

# 50
  • Мнения: 66
LilaC Да тях ги съблазни точно това което нямаха- дрехи,скъпи бижута,богато гадже.

# 51
  • Мнения: 106
Неджля беше попитана има ли още чувства и намерения спрямо Оуз,което тя категорично отрече.
От този момент нататък,колкото и грозно да беше парадирането на Лейля с тоалети и парите на мъжа й,Оуз трябваше да бъде за нея единствено и само зет.Другото-парадирането,щеше да се оправи я чрез разговори,или с влизането на Джем в семейството.
Затова,колкото и да ми е противно поведението на Лейля,Неджля е длъжна да се свива,търпи и чака.
Тя също не прояви някакво съчувствие,когато Лейля лежеше в болницата след падането по стълбите и аборта:сви си раменете безучастно и студено й каза "сама си си виновна".Това е положението:сега ще трае,докато и ако Лейля я приеме.
Иначе с още трима работещи,Теким би трябвало малко да се стабилизират финансово.
Добре де,Шефкет всичките пари,които взе от лихваря ли похарчи  #Crazy?И за какво?
Младата мед.сестра,изглежда,ще играе ролята на катализатор в отношенията между съпрузите в Ада пазаръ.

Напълно съм съгласна Hug Неджля като не можа да си седне на задника,сега и е времето да кротува на малката пикла!!!

Бих мразила жената,която ми отнема мъжа,още повече ,ако ми е сестра-в случая съм абсолютно за Неджля!
Кой,кой отнема да се разясним?
1.Неджля беше с Оуз.
2.Неджля и Оуз скъсаха.С което се предполага,че отношенията са им до тук...Какво е виновна Лейля,че те не си го признават?!
2.Неджля е категорична,че е скъсала с Оуз.
3Каква е пречката Лейля да заживее с мъжа,който обича?!
Не разбирам като харесвате някой (това не е лошо),но не бъдете толкова заслепени...Аз също харесвам Лейля и си признавам,че на моменти ме дразни,но Неджля отдавна мина всякакви граници.И това,че Неджля щяла да върви с високо вдигната глава е пълна глупост!Както казаха за какво?Че спи с мъжа на сестра си!!!

# 52
  • Мнения: 0
Въпроса е ,че Неджля беше първа с този мъж,а Лейля беше натрапницата!

# 53
  • Мнения: 0
Оуз да е изказвал някога желание да бъде с Лейля?Аз не помня такова!Ожени се насила за нея!С Неджля,обаче имаше истинска любов,затова заряза Лейля с лека ръка,а тя вътре в себе си знаеше Оуз кого иска,нали?

Последна редакция: вт, 06 апр 2010, 09:45 от kati1000

# 54
  • Мнения: 106
Въпроса е ,че Неджля беше първа с този мъж,а Лейля беше натрапницата!
Отношенията между Оуз и Неджля уж бяха приключили?!
Оуз да е изказвал някога желание да бъде с Лейля?Аз не помня такова!
А защо не скъса с нея и да започне пак с Неджля?И,който е чел ББ днае,че Оуз по-късно започва да ухажва Лейля и тя се върща при него.Защо пислиш,че се върща?З)ащото го обича...за разлика от Неджля!

# 55
  • Пловдив
  • Мнения: 3
Въпроса е ,че Неджля беше първа с този мъж,а Лейля беше натрапницата!
Няма значение коя е била първа. Неджля заяви на сестра си, че е прекратила отношенията си с Оуз, т.е. Лейля не и го е отнела, тъй като Неджля сама се отказа от него. Така че тук Лейля не е виновна и на никой не се е натрапила Naughty Отделно Неджля можеше да я изцака много елегантно, ако си беше натискала парцалите и се беше омъжила за Джем - хубав, богат и най-важното - Али Ръза го хареса от раз, а нали именно двете сестри се състезават за бащиното внимание и одобрение. И именно по показателя "одобрен зет" Неджля щеше да е с едни гърди по-напред от Лейля... Ама не би - и двете са глупави и претенциозни лигли, които всъщност незнаят какво искат и къде ги сърби, че да се почешат Mr. Green... Ама дано поне сега да им уврат тиквите (ББ: което не става всъщност, гледалите по-напред знаят Crazy) и да си вземат поука от случилото се Peace

# 56
  • Мнения: 106
Е,нали го насилиха да се ожени за хленчещата малоумница
Винаги можеше да се разведе с нея...Неджля като много го обичаше и какво?!Айде да се мхам вече ми омръзна ooooh! Нека не прекаляваме с обидите относно персоните във филма Peace
Въпроса е ,че Неджля беше първа с този мъж,а Лейля беше натрапницата!
Няма значение коя е била първа. Неджля заяви на сестра си, че е прекратила отношенията си с Оуз, т.е. Лейля не и го е отнела, тъй като Неджля сама се отказа от него. Така че тук Лейля не е виновна и на никой не се е натрапила Naughty Отделно Неджля можеше да я изцака много елегантно, ако си беше натискала парцалите и се беше омъжила за Джем - хубав, богат и най-важното - Али Ръза го хареса от раз, а нали именно двете сестри се състезават за бащиното внимание и одобрение. И именно по показателя "одобрен зет" Неджля щеше да е с едни гърди по-напред от Лейля...

До тук съм на много съгласна с Ледена кралица!

# 57
  • Мнения: 265
И мен ме дразни Лейля с тия нейни изблици на ревност. Голяма егоистка е. За разлика от нея се възхищавам от Ферхунде - тя ми е любимка. И много се смея с Джеврие напомня ми на моята баба едно към едно са сега откакто я подгони склерозата станала е злобна и егоистична като нея.
 Отдавна ви чета, но чак сега реших и аз да се включа! Simple Smile

# 58
  • Мнения: 0
Нали спора е относно коя е взела мъжа на другата?Ако сестра ви тръгне с ваше гадже,било то и бившо как ще се почувствате?Или нямате сестра и не знаете?Тогава не спорете!!!

# 59
  • Пловдив
  • Мнения: 3
Нали спора е относно коя е взела мъжа на другата?Ако сестра ви тръгне с ваше гадже,било то и бившо как ще се почувствате?Или нямате сестра и не знаете?Тогава не спорете!!!
Напротив, имам сестра, но не е въпроса в безсмислено спорене.  Mr. Green Вярно, че ако сестра ми тръгне с някой мой бивш, няма да ми стане много приятно, но в крайна сметка щом вече ми е БИВШ, то значи, че нямам право да имам претенции нито към него, нито към сестра ми... Това е основната разлика - Лейля се захвана с Оуз след като Неджля и заяви категорично, че е приключила с него, а Неджля избяга със СЪПРУГА на сестра си... В тази ситуация по-голяма вина има Неджля, както и да го погледнем Peace

Общи условия

Активация на акаунт