Клуб Бургаски Ветренски мами-6

  • 23 495
  • 739
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 83
Аааа, стягай и багажа  Naughty

Аз и билет бих и купила или платила бензина... Joy

# 691
  • Мнения: 160
Гогунка, черните гадинки много трудно се махат. Аз ги чистех с пенсета, но по едно време се отказах, и те сами си паднаха от мсажите и къпането   Peace

# 692
  • Мнения: 534
Деси аз от ebay ще го взимам много тънкалак излиза  Mr. Green иначе да не съм луда да дам 40-50 лв

момичета плодовите пюрета кога след зеленчуковите се въвеждат и по кое време, с какъв плод е добре да се започне? newsm78




# 693
  • Мнения: 738
Гогунка, черните гадинки много трудно се махат. Аз ги чистех с пенсета, но по едно време се отказах, и те сами си паднаха от мсажите и къпането   Peace

Благодаря за инфото, ама аз до тогава вече  smile3511

Ей, Меденрудничанки, не ме забравяйте за разходка!!!Да не сте посмели да излезете без нас! sohappy

# 694
  • Мнения: 226
Добро утро!
Нали днес трябва да има преводи за майчинството?
Хайде ако някоя получи, да драсне.

# 695
  • Бургас
  • Мнения: 258
Добро утро!
Нали днес трябва да има преводи за майчинството?
Хайде ако някоя получи, да драсне.

Деси, аз получих вчера  Peace

# 696
  • Мнения: 226
Добро утро!
Нали днес трябва да има преводи за майчинството?
Хайде ако някоя получи, да драсне.

Деси, аз получих вчера  Peace

Стискайте ми палци тогава и  на мен да са ми ги превели  Praynig !

# 697
  • Бургас
  • Мнения: 822
И аз вчера получих. Направих го да ми пращат СМС като ми ги преведат, че да не взема да пропусна  Laughing

# 698
  • Бургас
  • Мнения: 258
Добро утро!
Нали днес трябва да има преводи за майчинството?
Хайде ако някоя получи, да драсне.

Деси, аз получих вчера  Peace

Стискайте ми палци тогава и  на мен да са ми ги превели  Praynig !

Леле, Деска, подведох те  ooooh! И аз получих вчера следобяд СМС и си мислех, че са по сметка, а то пише, че превода ще е днес  Blush Сега като си погледнах банкирането, се учудих, че ги няма и пак прочетох съобщението hahaha
Много сори   bouquet
Ще има радост днес, не се безпокой   Wink

# 699
  • Мнения: 534
утре очаквам превода сега проверих в НОИ,  притесних се и аз че нямам още  Rolling Eyes

# 700
  • Мнения: 32
Добро утро Simple Smile
Превод за майчинството и аз чакам днес,да видим кога ще ги пуснат парите Simple Smile
Sunny Sky не искам да те ангажирам,пък и не ходя често в МР и незнам ако го вземеш кога ще мога да дойда.Благодаря ти Simple SmileМного интересно,вчера обиколих всички аптеки в центъра за тоя аспиратор и всички ме гледаха като голям  камък! В Премаман-а казаха,че имат такъв само бил на Бебе комфорт  Mr. Green,бацнаха ми една цифра от скромните 30 лв за тая джиджавка и най-културно се отказах Simple Smile Ще проверим в аптеката на МОЛ-а,предполагам че там може и да има,все пак е мноооого заредена.
Да ви се оплача,Симона не иска да яде яйца Sad Стържа и жълтъка в пюрето,ама пак го  усеща и прави едни мутриии.Иначе от седмица някъде се изправя сама в кошарата,държи се за решетката и стои  Crazy

# 701
  • Мнения: 160
Хиенките от НОИ ни пуснаха смс-те вчера. Само дето запалихме моторите - пари в банковите сметки - нема  #2gunfire
Щом до 11ч. не са влезли - значи ще ги чакаме с втората БИСЕРА - след 16,00ч.   Peace И това при условие, че ги пуснат днес както обещаха  Wink

# 702
  • Бургас
  • Мнения: 420
Моите са пуснати вчера....уж ( поне ми пристигна майла). По-късно ще проверя дали има нещо натюр У сметката

# 703
  • Бургас
  • Мнения: 258
Хиенките от НОИ ни пуснаха смс-те вчера. Само дето запалихме моторите - пари в банковите сметки - нема  #2gunfire
Щом до 11ч. не са влезли - значи ще ги чакаме с втората БИСЕРА - след 16,00ч.   Peace И това при условие, че ги пуснат днес както обещаха  Wink

 Heart Eyes колежката  Laughing

Вили, за тези помпи-и аз си купих на Меримар от Кедъра, но я използвах само 2-3 пъти. Наистина много споли вади, но Димитрова каза, че така се разрушава и лигавицата на нослето, която при тях е толкова нежна, че после големи проблеми може да направи. Така че засега съм я прибрала дълбоко в шкафа и дано не се налага да я използвам.  Grinning

# 704
  • Бургас
  • Мнения: 258
Нема свате, нема още  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт