Държавно хореографско училище софия

  • 23 857
  • 46
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 220
    Здравейте! Дъщеря ми иска да кандидатства тази година в НУТИ с класически балет. Търсех мнения за самото училище, но за съжаление всичко което ми излезе е много старо като информация. Както и тази тема... Някой може ли да ми разкаже за училището, обучението там,общежитието? И още нещо дъщеря ми е чула, че има изисквания за килограми за да те приемат там, вярно ли е и ако да колко килограма трябва да е детето?

    За кой клас кандидатства детето? И моята дъщеря има желания за класически балет VIII клас, но все още има колебания

    # 46
    • Мнения: 1
    Здравейте, вчера бяхме на консултация в НУТИ за 5-ти клас. На входа излизаше една много мила госпожа да извива децата и родителите й задаваха въпроси. Та така разбрах следното: децата, които кандидатстват за 8 клас имат сериозна конкуренция в лицето на възпитаниците на НУТИ, защото и те се явяват на приемните изпити, но не е невъзможно. Родителите на големите деца си говореха много за килограми, но не разбрах това да е изискване, а и не внимавах много, защото темата ми е неприятна. Видях няколко доста едри момичета, в сравнение с други - много слаби и високи. Мисля, че като искат децата трябва да опитат.

    Общи условия

    Активация на акаунт