Януарче в пясъка се рие, а майка му коктейлче пие

  • 26 186
  • 740
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 387
а никво пенсиониране...на мен ученето хич не ми е зор...не го бързам...от целия ни курс най-много да завършат 5 човека...ама така е като си влачим изпити от първи курс...
а живота наистина е прекрасен...и аз много искам да си чета книжки за удоволствие, ама нещо хич не ми се получава...а пък как ми се гледа някой хубав филм, ама все не ми остава време...тамън по приключихме ремонта и взех да се заема с учене...

а вчера казах ли ви че катерина изкара четири часов следобеден сън, такова нещо досега не се беше случвало...и заспа в 22:30ч...днес обаче спа 30мин през деня и си легна в 19:30ч което трябва да ми подсказва ранно ставане, ама като гледам май няма да си легна скоро, така че все...
имам една приятелка бременна и надничам в отчетната им...как изписват по 6-7стр на ден, а ние еда тема влачим вече два месеца... и ми домъчня за купищата страници, които нямаха изчитане, ако един ден нямаш достъп до компютър...

# 691
  • Мнения: 84
Oх и аз не мога да спя. Утре Микеле си идва и съм толкова доволна, че сън ме не хваща. Крис както винаги от 9 спи като пън.
Лорини при нас 4 часовия сън е напълно нормален. Embarassed Ми интересно ми стана като заспи Катерина в 19 и 30, в колко става? Крис ляга в 21 и става в 9, та по някой път и 9 и половина.
И на мен като  пенсионерка си ми е супер. hahaha

# 692
  • Мнения: 656
Кало пък преди 20 минути стана  hahaha. Ама нормално, като заспа в 19.... нещо съвсем му се обърка режимът с тая болест.. ама ей сега в яслата ще го върнат към по-нормален такъв  Twisted Evil

Гери, да ти се поскарам и аз - вземи се в ръце, моля те. Това, че са ти по-болнави децата, не значи, че не можеш да ги гледаш... Въпреки че нямам стаж с дете, все си мисля, че е период и въпрос на израстване... Силно се надявам да е така де.. Хайде, кураж и сили и продължавайте с разходките на свеж въздух  Hug

Как са Сами и Йо-Йо?

На мен за учене не може да ми домъчнее  Naughty За работа пък още по-малко  Rolling Eyes Ама на, такъв е животът  Crossing Arms Иначе и аз, като Велкова , се наслаждавах супер пълноценно на времето извън офиса  Grinning. И вече ми липсва, нищо, че съм била 1 седмица на работа  Laughing

# 693
  • Мнения: 641
Благодаря за загриженоста, момичета! Hug Сами вече е много по-добре, антибиотика явно подейства. Онази нощ вдигна много висока температура и от тогава е ок, даже носът почна лекичко да спира. Нощем покашля, но не е страшно. Утре сме на контролен преглед отново и ще видим.
Усмихнато, браво че сте се разминали без антибиотик!  А какви са тези странични действия на вентолина, разкажи по-подробно, моля те
Лорини, отказах се да давам лекарството с айрян, в момента е почти единственото нещо което яде/пие, освен кърма, та не искам да рискувам и него да откаже. Просто се мъчим с лъжицата, аз го държа, баща му ги дава.
Сега, като е болен и отказва храна, разбирам макара и за кратко, какво е детето ти да е злоядо. Просто много, много ви съчувствам на всички със злояди деца Hug. Тези, чиито деца се хранят без проблеми просто не знаем колко сме щастливи. Ако Сами перманентно отказваше храна, сигурно щях да съм изперкала вече. Crazy
Ланг, горе главата. Прекрасна майка си! Просто сте в кофти период – всичко ще отмине. Силни гушки от мен Hug.
За храните, които не обичам – ами и аз като Ягодка май не се сещам да има такива.
Ядки още не съм давала, но се каня да купя сурови бадеми, да ги бланширам и смеля и да му ги добавям в пюрето. Дроб не съм давала и за сега нямам намерение – като знам, че животните за месо ги хранят с всякакви антибиотици, пък дробът е филтър, не ми се ще да хапва от него. Сокове още не съм давала, честно казано ме мързи да цедя,  и после мия огромната сокоизтисквачка, като той може да хапне плодът неизцеден. Ягоди яде на поразия, много ги обича, чак се разтреперва
Понеже няколко пъти чета тук, казвате за спазъм на белия дроб, че са получили децата – това чудо как го разпознавате? Дишането ли става по-шумно или ?
Ралче, Ланг, как са болничките?

Хубав следобед  bouquet

# 694
  • Мнения: 656
Ох, Еспа, помня, че доки ми беше казала, че сиропът е по-хард.. сърцебиене можело да се получи. И тогава нали Кало нямаше годинка още, а и му беше първо боледуване, та се бях много ошашкала и директно си купихме инхалатора. Радвам се, че Сами вече е по-добре, дано и новините от прегледа да са добри!  Hug Ти ходиш ли на работа като е болен? Ако да - кой го гледа? Или залагаш на работа от вкъщи?

И аз сега се докосвам до това да имаш злоядо дете и верно е ужасно. Пък като си представя да е постоянно...  Confused  ooooh! И аз щях да съм изперкала.

# 695
  • Мнения: 641
Усмихнато, мерси за инфото за вентолина!
Ами сега за първи път си оставам в къщи, преди като беше хремав 1-2 пъти мъж ми го гледа, че имаше тогава възможност. Сега съм си взела болнични. Но бачкам от вкъщи, че много работа, пък и едни крайни срокове по едни проекти са ме затиснали яко. Та работя Сами като спи. Гадно е, защото и без това като е болен малко се спи, защото се буди често, а и времето за сън го прекарвам в бачкане. Ама няма начин, само да са здрави дечковците , другото ще го измислим.
Лека вечер от мен, аз се мятам на тръстиката

# 696
  • Мнения: 180
Сега, като е болен и отказва храна, разбирам макара и за кратко, какво е детето ти да е злоядо. Просто много, много ви съчувствам на всички със злояди деца Hug. Тези, чиито деца се хранят без проблеми просто не знаем колко сме щастливи. Ако Сами перманентно отказваше храна, сигурно щях да съм изперкала вече. Crazy


И аз сега се докосвам до това да имаш злоядо дете и верно е ужасно. Пък като си представя да е постоянно...  Confused  ooooh! И аз щях да съм изперкала.


Ужасно е наистина! Убива ти желание да готвиш, да му сервираш, да го храниш.... Изобщо дойде ли време за ядене се започва едно чудене какво да му дадеш, че поне малко да хапне без отвращение. Ако беше по-ящен може би щях да му готвя, да му предлагам различна храна, под различна форма... но няма по-изморително от това да си се въртял някой час в кухнята, за да му предложиш вкусна домашна храна и онова инатото дори да не иска да опита! Днес му предложих пиле с картофи на фурна от моята чиния. Не посика да го близне дори, но не пропусна да ми разрови чинията и да разпилее всичко по масата и пода.

# 697
  • Мнения: 56
И на мен ми звучи ужасно да ми е злоядо детето. Сега като се случи да й сготвя и да не го иска, направо ми се отщява да се занимавам. Но знам, че на тази възраст много се променят. Аз съм била злояда май, а елате ме вижте сега как си хапвам Mr. Green
А за ученето-  на мен ми се учи! Даже, като завърша, живот и здраве(дано Praynig), искам и друго да уча.

# 698
  • Мнения: 387
аз пък не му викам злоядо...катерина също яде много малко, но мен това хич не ме притеснява...има дни, в които съм сгтовила уж неща, които яде, сядаме на масата и се почва едно ДАЙ,ДАЙ и сочене...ама нищо от масата не иска...вадя и всичко възможно, което може да и се яде и пак нищо...само рови и си иска...ама все тая...нали след това ще се насуче...според мен гладна няма да остане...а  забравих да кажа, може нищо друго да не е, ама краставици яде...
та нейния характер се проявява и в яденето...
и за да не е само като оплакване, да я похваля...
вчера бяхме на кафе и след като се нацока я гушнах, сложи си главата на рамото ми и заспа...та можело значи като и се доспи, не е задължително да се сърди..хубава седмица на всички...и само да кажа, че скоро ще знам резултата от това дали ще правя градниски паритата скоро или не...

# 699
  • София
  • Мнения: 2 613
Здравейте и от мен,
Благодаря ви за отговорите за храните и зарижеността за ЙоЙо Hug, мисля, че е по-добре, защото сополите се сгъстиха и понамаляха, диша си нормално почти вече през носа, даже последните две нощи си спа спокойно.
Благодаря и за отговорите за храните.
Еспа- радвам се, че Сами е по-добре Hug
Тази сутрин ми препобърна сърцето- аз съм влязла в банята да се къпя, а нея съм я оставила в двете стаи да си обикаля, защото ако я сложа в кошарата ще започне да пищи, като съм затворила вратата към кукнята и уж съм изолирала всичко опасно, до което може да стигне - като излизам гледам тя някак си е успяла да стигне до кутията, където държим шивашките принадлежности /а уж беше нависоко/ и успяла да разпилее една кутийка с игли, кърфици и габърчета и бръснарски ножчета- като я видях обърната на земята, направо изттръпнах ooooh! Sad, не искам и да си помислям какво можеше да стане Tired, ама аз съм си виновна, че трябваше в кошарата да я оставя, даже и да плаче Naughty
Иначе за щастие ЙоЙо не излезе злоядо дете, даже напротив, затова и гледам да с еопитвам да контролирсм колко и какво яде.

# 700
  • Мнения: 180
Утре следобяд ще ходим към Борисовата градина. Някой да иска да се присъедини? Пишете ако има желаещи да се разберем нещо Simple Smile

# 701
  • София
  • Мнения: 3 249
КОкос, като знам вашето следобяд кога е....Аз се отказвам, че в 17 трябва да съм взела бате от градина Sad

# 702
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
Вие пак на храната сте се върнали.
Аз давам всичко на Преслав- в смисъл от това, което ние ядем. Аз не ям чесън, но той гризе с голямо удоволствие.
Сокове НЕ пие. Не давам. Газирано и подобни производни само когато имаме гости се купува, така че не е опитвал до настоящият момент. Шоколад, фафла, бисквита- като успее да хване батко си да му даде, тогава хапва. Боб, леща, бобови изобщо хапва отдавна. И сурови орехи и кашу много обича. Но му давам малки парчевца, че да не се задави.

Ланг, не се вкисвай така. Деца са. Алекс ми беше постоянно болен. И злояд. Но го израстна. Хомеопатията обаче помогна много.
За характер не ми се говори, защото Преслав става ужасен. Не зная дали е от детето или от това, че го гледат бабите. Опитва се да се налага, тръшка се, крещи, театрално реве. И понеже живеем доста комунално, все има кой да го съжали и всичките ми възпотателни методики отиват на вятъра.
ИИИ бърбори. Много.
На практика почти всичко, което му се каже го повтаря, което е доста смешно.

Ех, като чуя за дете,което спи до 9- 10 ми се пълни душата. У дома 7,30 е постижение. Но пък си ляга рано. Май съм казвала,  че ми е трудно да ги изтрайвам след 9.

Хайде лек ви ден.

# 703
  • Мнения: 656
Утре следобяд ще ходим към Борисовата градина. Някой да иска да се присъедини? Пишете ако има желаещи да се разберем нещо Simple Smile

Гадове с гадове такива  Crossing Arms. А тези, които сме на работа???  Crossing Arms
Край, обидена съм и вече няма да пиша тук!  Mr. Green

# 704
  • Мнения: 80
Какво е следобяд, дето чак отказа Доника?

Общи условия

Активация на акаунт