Запленяваща сърцето / Gönülçelen по ATV петък от 20:00 - Тема 5

  • 23 248
  • 739
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 5 334
Няма нищо, Змийче. Точно на 10.04. преди 11 години тя и баща ми починаха в автомобилна катастрофа. Спокойно, нищо лошо не си казала. Hug Hug

Айде, бе, къде заспахте другите?! Към нова тема вървим... baby_neutral baby_neutral

# 691
  • Мнения: 2 155
Ама тези са от тази година от снимачната площадка. Време е и ние да си спретнем едно ходене до там.

# 692
  • София
  • Мнения: 30 147
момичета,

аз днес цял ден бях навън и не съм влизала, няма нов трейлър или превод на серията, нали? Поне докато ви четях набързо не намерих  newsm78

# 693
  • Мнения: 56
Туба на тази снимка как се е гушнала в Джансел. hahaha hahaha hahaha

# 694
  • Мнения: 2 155
Няма нищо, Змийче. Точно на 10.04. преди 11 години тя и баща ми починаха в автомобилна катастрофа. Спокойно, нищо лошо не си казала. Hug Hug

Айде, бе, къде заспахте другите?! Към нова тема вървим... baby_neutral baby_neutral
Извинявай още веднъж. Тъжни спомени. За съжаление такъв е живота. Дано Бог компенсира това, което ти е отнел.

# 695
  • PLEVEN
  • Мнения: 1
sonra
utre  bouquet

# 696
  • Мнения: 10 240

Момичета, за ден - тема... Голямо четене ще падне.... Рина да му мисли- нея ще държа отговорна...

Много му лесно на Джансел- Рина отговорна... аз му казвах да няма изискване за брой на постовете, но като не му чува главата....

# 697
  • Мнения: 2 155


 Как се забавляват тримката, дали Джевжет им казва нещо за филма или лаф да става? newsm78

# 698
  • Мнения: 0
Тинче, нека Съдбата те срещне с един истински сърцат и чаровен мъж и да е винаги до теб !  bouquet
Аз когато бях най-отчаяна в живота си, Съдбата ме срещна с такъв в Истанбул,
хаха, вярно е, не се бъзикам с вас.
------------------------------------------------------
Та за какво си говорехме последно ?
Дайте да измислим кратко име на тандема Джансел-Туба, както МураТуба newsm78

# 699
  • Мнения: 33
Големи са сладури.Едни усмихнати, чаровници и двамата. Страхотно изглеждат като двойка. Просто имат невероятно излъчване за мен.Много позитивно ми действат

# 700
  • Мнения: 0
sonra е после, а не утре
Аха, разбрах те сега .

# 701
  • Мнения: 10 240


Стои на терасата в дома си.... наднича надолу .... чака.... Тинчето....
Ирка - по-късно... първо превода....

# 702
  • Мнения: 2 155
Който познае как се казва ресторанта в който са отседнали, ще получи бонус към конкурса. Ринка, съгласна си, нали?

# 703
  • Мнения: 2

 една последна снимчица от мен за лека нощ!!! Тука казва на всички лека нощ и да ме сънувате!!!

# 704
  • София
  • Мнения: 5 334
Джансел+Туба... Джуба, Тусел, Джанба... hahaha hahaha hahaha hahaha

Ооо, дочака ме mon amour. Аз лягам. С него. Party hahaha hahaha Лека нощ! Ринче, прави новата тема, и да не забравиш в първи пост бисерите! Hug Hug Айде, обичам ви!!!  bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт