ДАМСКИ КЛУБ 40+ ! Стил и още нещо…/тема 6/

  • 30 811
  • 742
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 175
Ейййййййй , страшни сте! Уж все влизам , а така изтървах кога свърши предната тема и от новата вече 3 стр. Hug
Първо да честитя рожбата на Синьо лято! Да е жива,здрава и голяма късметлийка!
На мама - скорошно  възстановяване !



Честита рожденничка и на Маргото!


Сега ще ме изчетете и мен за професии и образования.
Първо завърших начална педагогика във В.Търново / не по мое желание - изпълних мечтата на мама - да е учителка : Wink В интерес на истината натрупах стаж като учител , даже си харесвах работата и децата в начална възраст са много чисти души и добрички, но системата не ми допадна и бях до там с осъществяването на чужди мечти.
Започнах с моите мечти -завърших Международно търговско право - задочно и паралелно с това работих като мениджър на хотел.В последствие се наложи и такова образование да завърша,защото предстоеше категоризация на хотела , в който работех и имаше изискване за висше образование на управителя - та така след 10 г. стаж в бранша -трябваше за изкарам и диплома. Embarassed
На шега започнах работа като брокер на имоти и взе,че ми хареса.В последствие си направих фирма за недвижими имоти , но кризата и при мен си каза думата и понеже "Шило в торба не стои" - наех едно кафе - работя си на бара и правя огледи , ако има клиенти.Но....... не е за мен да стоя и да бездействам.
Това е за сега при мен.

П.П Ментова, аз също съм учила в Търново през периода 1988-1992г. ти история ли учи? Бяхме много близки приятелки с Костадинка Кунева / това е българката,която заляха с киселина в Гърция / тя също завърши история.

Лелеееее, прекалих.Дано не ви и досадих!
Приятна вечер на всички! Heart Eyes

# 46
  • В центъра на мръсотията
  • Мнения: 605
Ами освен да кажа едно "Наздраве" на самите...  hahaha
Мъж в командировка, голямата дъщеря - на екскурзия, малката - до неделя при баба, а мама - с чаша просеко пред компютъра...
Та наздраве де...

# 47
  • Мнения: 2 156
Рехаб,къде живееш?

# 48
  • Мнения: 106
aveili, страхотна кукла си имаш в къщи.
и изобщо ми прави впечатление, че по-голямата част от дамите тук с маки деца, са майки на момиченца. хубаво за нас Simple Smile моето момченце обича да си играе с момиченца. така му тръгна от малък.

# 49
  • Мнения: 2 156
Наздраве!
Как не се организирахме за няколко часа извън домашната обстановка?

# 50
  • Мнения: 31
Мерси, момичета, за милите думи за бубанка!

Ще ми се да видя малката Девора! Верано, помня каква лудница са първите дни, но като можеш, дай някоя и друга снимчица на бебонка! Може и с биберонка!  Joy

И аз много искам да вземем да ходим да се видим. Дето имаше един виц "Петров, дай да се организираме!". Не мога да го кажа тук, ще ме отлъчат....  rotfImao Като се видим.....

# 51
  • София
  • Мнения: 175

В София.

Наздраве!
Как не се организирахме за няколко часа извън домашната обстановка?

Наздраве и от мен!
Освен да ви поканя при мен - в кафето и без това още работя......  Laughing , а не мога и да пия , че ще шофирам после  Sad
aveili, голяма сладурка - да я нахапя по бузките.Винаги съм мечтала за такова бебе с бузки,а щерката беше с такова мъъъъъничко личице - няма къде да я щипнеш,камо ли да хапеш.

# 52
  • Мнения: 106
rehab, сподели къде е кафето. кой знае? ако е наблизо, що пък да не си кажем наздраве.
и да ви кажа: тази вечер вие сте виновни, че споделям питие с вас. пак оправдание де, но ми е приятно с вас

# 53
  • София
  • Мнения: 175
rehab, сподели къде е кафето. кой знае? ако е наблизо, що пък да не си кажем наздраве.
и да ви кажа: тази вечер вие сте виновни, че споделям питие с вас. пак оправдание де, но ми е приятно с вас


В Дружба - повече инфо на лични,ако има желаещи - да не спамим тук.
Ако искате можем и тук да организираме срещичка някой път.

# 54
  • Мнения: 608
aveili , каква прелест сте създали! Няма да щипя, но цункай я от непозната леличка  Grinning
Ако бях от София хич нмаше да му мисля, а щях да пътувам към кафето на Рехаб  Grinning

# 55
  • гр.Плевен
  • Мнения: 40
Много ви благодаря за милите пожелания! Разплакахте ме, ама то май напоследък често ми се случва... Wink

aveili,  Hug бузанката от мен.

Боби, с теб като че ли сме астрални сестри по брой квалификации и работни места  Joy И аз първо съм завършила педагогика (във В.Търново - 1990г) и като rehab не бях много съгласна със системата, нищо че успях да се задържа 8 години в бранша. После завърших и Счетоводство, щото много се дърпах от тази професия. А за работни места и допълнителни квалификационни курсове... напълнила съм една цяла бисквитиера с дипломи и документи за квалификация. До майчинството го работех нещо като ЛС, нещо като касиер и фактурист, спедитор, въобще всичката административна работа в една малка фирма без счетоводството.
Но най-щастлива бях когато продавах книги (макар и на открито). Та сега с удоволствие бих започнала работа в някоя книжарница, но никой не ми предлага, а и не ме иска като разбере с какво образование съм.  #2gunfire Joy

Лейди, пусни ми, моля те, списъка за фейсбука на лични. То там регистрация има щерката, ама аз се врА да й намирам "приятели".

Ох, много четох и пак забравих какво още щях да пиша... newsm78

# 56
  • Мнения: 141
Е е браво -да не ви изтърве човек от поглед Wink Кога приключихте старата тема, че и ЧЕТИРИ страници изписахте Rolling Eyes!!!Lady  bouquet
Момичета, страхотни професии имате пъстри и интересни.
Rehab, колежки сме- и аз завърших Начална педагогика. Работих дълго, борих се със системата, преживявах и след СТАЧКАТА напуснах. Но издържах няколко месеца и реших, че ще работя ВЪПРЕКИ системата. Да видим колко ще издържа...
Ели , от вчера ти стискам палци да вземеш най-правилното  решение Peace Знам, че не е лесно Hug
Малкото човече на Aveili е кукла.

# 57
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 927
aveili, сладка малка кукла.  Heart Eyes
И аз за седмица съм без мъж. Току-що пратих моя в Одеса - ще има концерт, ще води майсторски клас и ще е жури на един техен фестивал. Та освен и аз да отварям бутилката. Mr. Green
Их, ама всички какви интересни професии имат. Четох запленена точно като малко дете пред сладолед. И се облизвах даже. Blush
И аз искам списък за фейсбук, моля. Heart Eyes

# 58
  • Мнения: 608
Ели , от вчера ти стискам палци да вземеш най-правилното  решение Peace Знам, че не е лесно Hug
Малкото човече на Aveili е кукла.

Благодаря ти  Hug Взех го. Ще рисувам и ще пробвам да пробия с нещо, което обожавам да правя.
Трябва да устискам още съвсем малко..Сезона почва скоро.

# 59
  • Мнения: 106
е само аз ли съм най-консервативна, най-неадаптивна и са най-некреативно мислене. чак срам да ме хване Embarassed
завършила образование. развила се в професия. после семейство и край на професионалната биография. никакво креативно мислене. а напоследък само философски съждения и сентенции ме спохождат.

Общи условия

Активация на акаунт