FarmVille - 22 тема

  • 28 994
  • 760
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 86
Кучетата ще помагат из фермата, но как - не знам

# 691
  • London
  • Мнения: 292
Кучетата ще помагат из фермата, но как - не знам

Е и се чудиш ... ще ми носят гумениците като влеза в трактора да кОпАм!

# 692
  • Мнения: 86
Нещо ми се върти в главата че тези с жълтици помагаха при обирането на овцете  Rolling Eyes

# 693
  • Мнения: 53
Май забраних приложението  newsm78

Настройки/Настройки за сигурността/Приложения и Уебсайтове/Редактиране на блокираните приложения

# 694
  • Мнения: 820
И мен не ме пуска във фермата...  Twisted Evil

и отново не ми публикува медал - червения за пуснати мисии. За син иска общо 20 пуснати и спечелени със злато, т.е. аз имам 10 - трябват ми още 10. Ама пак ми исписа не да го шарна, а да приема медала  Rolling Eyes нещо става с тая ферма  newsm78

# 695
  • Мнения: 0
И мен не ме пуска във фермата...  Twisted Evil


Абе незнам защо имате проблем със влизането.При мен зарежда нормално от днес вечерта малко се бави със зареждането но зарежда.Да не би от интернета нещо да е незнам. Thinking Thinking

# 696
  • Мнения: 820
И мен не ме пуска във фермата...  Twisted Evil


Абе незнам защо имате проблем със влизането.При мен зарежда нормално от днес вечерта малко се бави със зареждането но зарежда.Да не би от интернета нещо да е незнам. Thinking Thinking

не е, защото в другите акаунти ме пуска - в  моя ... трудно и нямам никакви задачи в списъка  newsm78

# 697
  • Мнения: 820
Има ъпдейти - оправи се влизането.... ново куче, оправиха тревата... и нови задачи... тъкмо сърбах всички подаръци от предишните и доста продадох и ще се борим за нови  Wink

Последна редакция: ср, 21 апр 2010, 01:59 от Zl-76

# 698
  • Мнения: 46
Има ново кученце smile3501 smile3501

# 699
  • Мнения: 4 111
Новата задача е да се обере 1200 бр. ориз, наградата е дърво, утре ще го видим, вече сме готови със сеенето.
Кученцето много ми харесва Simple Smile

# 700
  • Мнения: 2 280
При мен пък още няма нови мисии  newsm78

# 701
  • Мнения: 416
При мен пък още няма нови мисии  newsm78

И при мен няма... но пък поне ми се върна старият вид на тревата  Grinning

# 702
  • Мнения: 0
хайде които иска да пусна новата  мисията с ориза да ми помогне viktor sapundziev i viktor_34@abv.bg

# 703
  • до морето
  • Мнения: 2 291
zapis

# 704
  • Мнения: 1 403
Да ку4енцето е много яко, а кутии що няма  newsm78 Аз така ги 4аках  Cry

Общи условия

Активация на акаунт