КИВИ = Клуб на Искрените Виртуални (И)диномислещи! - 2

  • 20 946
  • 738
  •   1
Отговори
# 45
# 46
  • Мнения: 4
Здравейте.
Зиче тук съм гледам втора съм в черният списък.
След работа ха да прибера зета от път ха слънцето от градина и то станало вечер.
Юле ха да ти е честита чешмичката.
Всичко постепено ще оправиш в дворчето.
Зиче честито ви с Мише гостенин.
Да намачкаш Здравун и Вики от мен.

# 47
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 312
 Не съм ви забравила,но наистина ми остава малко време за комп с моята убавица. Времето е хубаво и като се вземем от ДГ гледам да поседим повече навън.Един сериал гледах- "Малки жени" и него зарязах. И сега току що се прибрахме,че задуха студен ветрец.И използвам да пиша, докато не е поискала "Мики Маус". Че и тропа с крак! Ето я с рокличка от майкино й време:

http://qnka1956.snimka.bg/family/vnucheta.254854.18196976

Малко е мъглява,но не съм улучила светлината - снимах с тел.

# 48
  • Пловдив
  • Мнения: 614
МОНИ вече черен списъка направих  Mr. Green Mr. Green извинена си за днеска ... Hug Hug
Ще ги нагушкам двамцата ама и ти да нагушкаш цялото домучадие че много ми се затъжи за вас  Hug Hug Hug Hug Hug

ЯНЧЕ малката страшна сладурана е станала и много е пораснала  HugВиж колко е хубаво да си имаш дружинка ааааа Peace

# 49
  • Мнения: 3 036
Чакай да се появя и да се разпиша, да не цъфна в "оня списък".
Че като гледам Зичето е на скайп и ако ме зърне там ептен ще ме погне.  Laughing
В чуденка съм какво да готвя кажете момичета че нещо не ми се готви ,нещо бързо да е.Имам яйца и сирене и май само това. Ще отида да взема краставица и да направя таратор,поне да има нещо за ракията.

# 50
  • Мнения: 7 431
                     Привет,кивинца!Цял ден дъх не мога да си взема и тъкмо прочета и реша да пиша и някой ме изстреля нанякъде. Laughing
                     Юле,гледах ,гледах чУшмите,ама си мисля,че ти ще сътвориш нещо по-добро.Като те знам каква си оправна и все си мисля,че твоята чешма ще е най-хубава.МъжО мрази тези камъни с фуги и да ти кажа , че дума не дава да се издума за подобно нещо.
                     Лека вечер,че отивам и аз като Деси да сътворя нещо за вечеря  Mr. Green ама аз хич няма да се тюхкам,ами ще метна нещо във фурната да се опече и след 20-тина минутки съм готова.

# 51
  • Мнения: 972
Юлееееее, слънце мое ненагледно,какво тА чака с тия чешмиии и тям подобни чудеса... ooooh! Градил Илия килияяя... pironi pironi

# 52
  • Мнения: 613
Юле , на мен например ми харесва ето такава чешма
 http://www.nikolayninov.com/public/upload/images/projects/_20090 … ib/12_thumb_2.JPG
Харесвам и зидани , но олицовката да си е от речни камъни . Не намерих такава каквато си представям, че да покажа.Но аз може да съм по-шантава. Сигурна съм, че ще я измислиш. Защото то идеи много , ама нали в двора всичко пък трябва да се върже тематично. Каква ще е чешмата зависи и от стила на къщата и  от аксесоарите в двора.
Юлееееее, слънце мое ненагледно,какво тА чака с тия чешмиии и тям подобни чудеса... ooooh! Градил Илия килияяя... pironi pironi
То вярно е страхотия , ама пък като си го правиш - някак е хубаво, приятно и всяка вечер има повод да се полее - я чешма, я овошка, покрив или дограма......

# 53
  • Мнения: 7 431
                           Ирен,ти удари десетката! Laughing Ей,такива камънаци обича дедито и постоянно мъкне от някъде и тъкмо ги инсталира в двора и някой ги отмъкне. Mr. Green И аз обичам чешмички с речни камъчета и като алпинеумчета с водичката.Ще търся дано намеря поне идея!

# 54
  • Видин
  • Мнения: 961
Малее, Зиче, хвърлихте ме в размисъл с тези чешми Crazy
Иренче, твоята е направо №1, обаче от къде да домъкна такива камани чак У къщи Crazy
Янче, Анжелка расте като гъбка Hug

# 55
  • Мнения: 613
Малее, Зиче, хвърлихте ме в размисъл с тези чешми Crazy
Иренче, твоята е направо №1, обаче от къде да домъкна такива камани чак У къщи Crazy

За съжаление това не е моя чешма. Давам само идея. Тук се продават разни камъни с дупки и подобни на тези, при по-сериозно търсене може да се намерят походящи. Цената е 0.20 лв. на килограм , ноооо .... много са тежки. Аз - разбира си по-малки,си купих за градинката.
А моята външна чешма е само канелка на северната страна на къщата. Поне за сега.

Последна редакция: пн, 12 апр 2010, 21:41 от iren5

# 56
  • Мнения: 972
Да ви открехна на далавера... Mr. Green  Аз знам къде "растат" тия камъни с дупките... Mr. Green
Има ги на две места близо до Сандански и на едно над голфигрището в Разлог... Там са без пари... Mr. Green
Иначе излиза около 200лв един камък...

# 57
  • Мнения: 5 001
Аз още сабаХлеН казах че ще изкарам червения списък ама май дойде време че много се запиляха и редовно пишещите  Rolling Eyes Rolling Eyes коя по ливади ,коя по почивки ,коя по градини и дворове...соприте се брееее  Hug Hug
МАСТЕРЧЕ, -----  работи

Шшшшш....Альоооу! Crossing Arms
Работим,мА и пишем....таковата.....Ай сЯ към  мойта особа да нямате възражения....Само в три писменни екземпляра с подпис и печат! Joy Joy Joy Joy Joy
А,ма хЪ!....Ний,,,мързеливите сме тъй!.... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

# 58
  • Видин
  • Мнения: 961
Да ви открехна на далавера... Mr. Green  Аз знам къде "растат" тия камъни с дупките... Mr. Green
Има ги на две места близо до Сандански и на едно над голфигрището в Разлог... Там са без пари... Mr. Green

Пууу, нищо работа, ей го къде е Сандански и голфигрището, ще си взема няколко "камъчета" Joy

# 59
  • Мнения: 972
Да ви открехна на далавера... Mr. Green  Аз знам къде "растат" тия камъни с дупките... Mr. Green
Има ги на две места близо до Сандански и на едно над голфигрището в Разлог... Там са без пари... Mr. Green

Пууу, нищо работа, ей го къде е Сандански и голфигрището, ще си взема няколко "камъчета" Joy

Да бе,като нищо можИш да се метнИш до тука Ей го на,на един к..,а такова... една ръка разстояние е... hahaha hahaha
Ама трЕбЕ с камион да дойдеш,че то тез камъчета по 200 кила и нагоре са... hahaha hahaha
А пък ако знаеш какво каЙвенце правя...Ммм... Още тая вечер ще тръгнеш,та да стигнеш навреме за каЙвето... Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт