КИВИ = Клуб на Искрените Виртуални (И)диномислещи! - 2

  • 20 976
  • 738
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 2 433
зичеееееееее, спри се!!!!
Тая мацка с това червило ми напомни 62 годишната родилка..... ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!

# 691
  • Пловдив
  • Мнения: 614
 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3533 smile3533 smile3534 smile3534 smile3534
Малееееее наистина прилича на нея  ooooh! ooooh! ooooh! сега я видях родилката Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick

Последна редакция: пт, 14 май 2010, 20:37 от ЗИЧЕ

# 692
  • Мнения: 5 001
Юле....да ти е жива и здрав майчицата! ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!!!! пОЖЕЛАВАМ Й САМО НЕЩА ДЕТО Й ИСКА ДУШАТА И СЪРЦЕТО!  Hug Hug Hug Hug Hug

Альоооу...кВо си хортувате тука бре?  ooooh! Mr. Green

# 693
  • Мнения: 4

Добро утро.
Лек и усмихнат ден дами.
Пратил Господ Дева Мария на земята да му каже как живеят хората. Праща тя телеграма от Русия:
"Тук хората пият, и пият, и пият. От дъжд на вятър работят. Обшо взето - ужас".
Праща втора телеграма от България:
"Тук хората пият, работят и се чукат. Общо взето - умряла работа."
Праща от Западна Европа:
"Тук хората работят пет дена и живеят два. Общо взето има ред. Утре летя за Америка"
Чака Господ вести от Америка, ама няма нищо.
Праща Свети Петър да провери какво става.
Отива той и какво да види - седи Дева Мария на една поляна, около нея разни хубавци, свири музика, ядене и пиене много, хората весели.
Видяла го Мария и се провикнала:
- Пепи, кажи на Боги, че Мими няма да се връща.

Последна редакция: сб, 15 май 2010, 09:18 от moni4ka

# 694
  • Пловдив
  • Мнения: 614
ДОБРО УТРО МОМИЧЕТА.
МОНИ рано рано се спуках от смях с този виц Joy Joy hahaha hahaha ама вного верен да знаеш ... Peace Peace
Тука е едно мрачно хладно с една дума лошо време.
ЮЛЕТО дали тръгнаха за Пловдив?? newsm78 newsm78 newsm78 newsm78

# 695
  • Мнения: 5 001
Здравейте мили приятелки!  Hug Hug Hug Hug Hug

Да се обадя,че всичко при мен е наред...... Laughing

# 696
  • Мнения: 7 473
                    Привет,дружинка!
                    Наработих се и аз за днес и още се смея с вица на Мони! Joy Joy Joy И аз искам като Мими да отида някъде и да пратя същата вест,че тук .... Sick Дъжд,локви и ....ти писва от проблеми.
                   Лек ден на всички макар и дъждовен! Peace

# 697
  • Пловдив
  • Мнения: 614
ХА ХА ХА ХА ПРИБРАХ СЕ ОТ СРЕЩААААААААА smile3534 smile3534 smile3534 smile3533 smile3533
 ВИДЯХМЕ СЕ С ЮЛЕТООООООООО newsm44 newsm68 newsm68 newsm35 newsm35 newsm35
 Та да ви кажа страшно ми хареса това момиче ей много лъчезарна много готена. Hug Hug HugГалин също много хубав мъж само дето за малко се видяхме  Sad
Побъбрихме си с Юлето не ни стигна деееее  Crossing Arms щото и двете не можем да се надприказваме с тези големи усти ...и отиде да си върши работата момичето Hug
Сега ще искате снимки да ама нямаааааааа bash bash забравих да щракна с телефона поне една снимчица doh doh doh doh smile3537 smile3537 smile3537 smile3537
Та такива работи щастлива съм че още един човек на живо познавам... Hug Hug Hug

# 698
  • Мнения: 613
Ееее, Зичееее, малко ви завиждам за срещата днес. Ама как без снимки - нали сте двете най-оправни, теми разкрасявате и туй онуй, пък точно вие да не си приготвите фотото. Бива ли такива работи????? Но се радвам, че добре сте си побъбрили.... На мен пък Дидиа , ще ми дойде на гости. Дидиа , да не ме подминеш, само някой ден по-рано кажи, че да съм си тук, да не залетя към София. И ще се снимаме, ама ако искаме... Ако ли не - тайна среща.
Юле, честит рожден на патерици на майчето, жива и здрава да ти е .

Тук вали много, ама многооооо.......
Дано утре да не вали, че едни приятели са поканени на градинско парти......

# 699
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Прибрах се ..излизахме на покупки в МЕТРО и ДЖЪМБО ..
Юлето ми се  обади че са се прибрали живи и здрави но имало страшна буря при тях ...
А тука не се диша направо такъв задух е че... ooooh!

ИРЕНКА за завиждане съм много добре ми дойде срещата с ЮЛЕТО  Hug Hug Hug

НЯМА НИКОЙ  newsm78
ЛЕКА НОЩ 


Последна редакция: сб, 15 май 2010, 23:47 от ЗИЧЕ

# 700
  • Пловдив
  • Мнения: 614
ОТ ЛЕКА НОЩ ДА КАЖА И ДОБРО УТРО.

# 701
  • Мнения: 5 001
Добро да е!  Hug Hug Hug Hug Hug

# 702
  • Мнения: 3 036
Добро утро и от мен момичета,
Снощи  реших малко да отпусна и ходихме на празника на Габрово.
Повеселихме се и пихме по една бира с пуканки.
В петък бях квестор на ДЗИ и ме хванаха братята,че се държат с нас като престъпници - да си изключиш телефона, сяда единия отпред другия отзад и никакво мърдане че има камери, не можеш да си изядеш санвича не можеш да отидеш до тоалетна. А какво излезе - някой от Софийски университет изпял темата. Що за държава сме  #2gunfire #2gunfire
Утре пак съм  квестор и всичкото това да не ми изядат отпуската,понеже колегите са си пуснали платен.

# 703
  • Мнения: 7 473
                           Привет,момичата!Да почерпя,че днес майка има рожден ден!Да ми е жива и дано се подобри,че се измъчи горката! Sad

# 704
  • Мнения: 3 036
Да е жива и здрава майка ти, Господ да й даде години без болка и страдание.

Общи условия

Активация на акаунт