Берлинчанки се срещат на неделен брънч !

  • 5 828
  • 161
  •   1
Отговори
  • Мнения: 108
Вечерница гостува на берлинчанки !

Кой ще дойде?

Приятелка 2 възрастни + 2 деца
Лястовица     2 + 1
ВениБ            1 + 2
Шехи             2 + 1
Естрадор78   2 + 2
Вечерница    1 + 1
myran             2 + 1
Pazza             2 + 1
Мамункова     1 + 2

Последна редакция: ср, 28 апр 2010, 00:53 от бяла лястовица

# 1
  • Мнения: 108
Мами,нека всяка от вас гласува за предпочитаното помещение,в което иска да се съберем.
Имате само веднъж право на глас.

Последно събота или неделя да е срещата?

Аз давам своя глас за неделя от 10.

# 2
  • Мнения: 1 242
Ако дойда, ще съм сама с децата.
Използвам "ако"-то, поради евентуална промяна в генералния план на фамилията.

# 3
  • Мнения: 295
Ако е  в събота ние отпадаме и четеримата. Неделя от 10ч, където решите, че се уморих да споря. Стига само да е достатъчно голямо да ни побере.

# 4
  • Мнения: 108
Ако е  в събота ние отпадаме и четеримата. Неделя от 10ч, където решите, че се уморих да споря. Стига само да е достатъчно голямо да ни побере.
Моля те все пак да дадеш своя глас в анкетата.

# 5
  • Мнения: 295
дадох го  Grinning

# 6
  • Мнения: 108
Добре. Grinning
Значи Мамункова не е гласувала.

Хайде и другите да се включат,че до края на седмицата да сме запазили вече места.

До тук два гласа за неделя от 10 !  Peace

# 7
  • Мнения: 11 314
Само запис.
За мен е важно да е достатъчно светло и да има къде да вилнеят децата. Кога и къде, решете вие, щото вие повече познавате местността.
Уточнявам за всички - ще идвам само с Елиас. Големите имат други ангажименти, а и не искам да настава лудница в столицата и после да се прочуем за хилядолетия  Joy

# 8
  • Мнения: 30
За нас неделя също е удобно. Надявам се сега като кажа, че примерно паркът във Friedrichshein, където има и заведения и детски площадки, ми харесва като идея, да не хвърля някого в размисъл, що за вкус имам  Mr. Green

# 9
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526
Неделя, брънч.
Става и за парк, с уговорката ,че където седнем да има нещо за хапване.
Е, защо не и за пиене. Бира, кафе, коктейл пак кафе....по един, два... Mr. Green
Място за игра на децата не броя, то трябва да е задължително в наличност.

# 10
  • Мнения: 108
Аз съм също за брънч или закрит детски парк !

Времето го дават за неделята облачно,но нека някой пак се разтърси из нета за прогноза. Peace

# 11
  • Мнения: 108
Ще помоля Вени,Миран,Мамункова да гласуват и сме готови.  Peace

# 12
  • Мнения: 230
Ние сме за светло и спокойно заведение, където да има къде да играят децата и да е оградено, защото спортът на нашите деца е да бягат. За нас няма значение какво може да се консумира в заведението. Наличието на парк в близост би бил голям плюс. Или възможност за сядане отвън.
Ние сме също за неделя 10 часа./можем и по-рано, разбира се/

# 13
  • Мнения: 295
pazza  Не се заяждай, ако обичаш!
бяла лястовица На 2-3места беше същата прогноза, която ти пратих Sonntag
25.04.2010  wolkig  8 / 17°C, а и е рано за по-точна, дъжд не дават, тъй че предлагам да се водите по нея при избора  Peace

Последна редакция: ср, 14 апр 2010, 00:37 от estrador78

# 14
  • Мнения: 185
Здравейте,

аз съм за неделя от 10 часа, но мога и в събота. Гласувах за семейно кафе, защото ще има място и ще е удобно за децата.
Не виждам защо да се блъскаме в брънч заведение, като те са препълнени в неделя и надали ще има място за всички детски колички. Децата също няма какво да правят и ще им омръзне бързо. Но дори и zа там съм съгласна.

Общи условия

Активация на акаунт