Яна, Тодор, Самуил и Александър се вълнуват - своята първа годинка празнуват!

  • 35 107
  • 738
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 125
И Кристиан го мързи да пълзи,да се изправя и т.н..Ако го подхвана се вдига и ако го водя-ходи..самоинициатива в двигателната област няма никаква Mr. Green Преди няколко дни се научи да "застава" на колене...викам си-Ще пълзим....да,ама не..застава в тази поза,клати се и след това си сяда обратно и дотам Laughing
За сметка на това зъбите ни никнат като гъбки- имаме си вече 7 избили и два ,които се виждат,но още не са пробили напълно..Поне от глад няма да умре детето-имаме зъби за пържолите Flutter

# 16
  • Мнения: 166
ЧЕСТИТ 1-ВИ РОЖДЕН ДЕН НА ГОГО!!!
Да расте здраво,щастливо и умно дете,за радост на мама и тате!


Днес съм като пребит кон...Такава разходка му ударих,от 10.30 до 18.30  Crazy
Ей така ще сваля килцата  Naughty  Laughing
Реших да седна на едно заведение,но Криско естествено нямаше намерение да спи или да кротува в каручката и ошета всички столове,маси,провери кой какво си носи в чантата или торбичката....срам...не мога да го озаптя...  Embarassed Всяка втора дума беше-"извинете" , а хората му се радват....луда работа  Crazy
Нашия РД се оказа,че също ще бъде голямо тържество.Кръщенето щеше да отпадне поради липса на достатъчно финанси,но майка ми реши да поеме разноските и ще има сега едно бягане по организиране  Crazy
Доволна съм,ще си мине всичко по реда както трябва.

# 17
  • Мнения: 79
Ели, да ти е жив и здрав малкия калпазан, да расте весел и безгрижен и повече да слуша мама!
Сека да кажа за нашите болежки, моята мамуна както се оплаках вчера е болничка  Confused. Следобед преди да отидем на лекар вдигна 39,4 градуса и аз щях да окача, веднага чорапи с оцет и Панадол, свали я много бързо, но аз бая се уплаших. Отидохме на УНГ, оказа се, че едното уше е възпалено, а другото било преболедувало, отделно и активно никнат зъби, които допълнително усложняват ситуацията. Сега давам два вида правени капки за нослето, капки за ушето и Панадол, изписани и антибиотик, но каза само ако днес вдига над 38,0 градуса. За моя голяма радост не е вдигала и за сега се въздържам от даването му, ще видим и утре как ще е  Tired
Бързо оздравяване на всички болни сладури  Heart Eyes
Маевка, успех с организацията  Peace
За слънцезащитния крем и аз се чудех на скоро, че Алекс е заформила стабилен тен на лицето и ръчичките Simple Smile
Хайде приятна и спокойна вечер на всички

# 18
  • София
  • Мнения: 5 247
МНОГО ПРЕГРЪДКИ И ЦЕЛУВКИ НА ГОГО ЗА 1 РОЖДЕН ДЕН!ЕЛИ, ТИ СИ ГОЛЯМ ГЕРОЙ-ТОЛКОВА ИЗТЪРПЯ ТАЗИ ГОДИНА. Пожелавам ви здраве и и пак здраве. Гого да расте голям, силен и добър!
Темичката е суперска Peace
КайРен-ние първо ходехме усилено и чак сега започнахме и да лазим, като ходенето ни е за ръчички. Елито ще почне скоро да напира и да става и ще се почне и при вас.
Валче-оздравявйте Praynig
А ние днес спахме само веднъж....и режимът ни се промени коренно. Бяхме в парка чак в 16.30.

Последна редакция: вт, 13 апр 2010, 23:14 от Мигла

# 19
  • Мнения: 849
Бърз запис и от нас, че Сияна не ще да заспива и мрънка. Сестра й вече сънува. При това, диването следобед не е спало, за разлика от Дария, която отпочина за цели два часа...

# 20
  • Мнения: 1 951
Ели, купили сте си значи крачета днес  Laughing
Честити да са ви!  Hug

Валче, бързо оздравяване на Кати! Суметролима е Бисептол  Peace

# 21
# 22
  • Мнения: 4
Да се запиша и аз набързо, че напоследък съм изключително несериозна!
Честита Годинка на Гого  newsm59
Нямам търпение да идва Р. ден на Максо. За сега поканите са полу-готови. Направо съм  Heart Eyes в тях. Ще ги покажа, когато са напълно готови. Много искам да е навън празника, но ще трябва да се следи времето как ще е.
Другото ново и ГаДнО при нас е, че бяхме в болница с Макс за 4 дни  dontknow
Миличкият ми имаше стомашно-чревно разстройство Toilet и дирекно ни вкараха в детското инфекциозно. Беше кошмар просто ... не ми се говори, добре, че ни изписаха и сега - домашно лечение, ще идва сестра да му слага инжекции и строга диета 2 седмици още ... Днес той е значително по-добре, направо си личи как живна, но 3 дни беше като парцал ... къде ни сполетя тази гадост, не знам ...  ooooh!

# 23
  • Мнения: 8
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ГОГО! Нека да е здравичък, да спинка сладко и да носи само радости на мама и тате! Heart Eyes
Ели, честит празник и на теб, бъди здрава и все така дейна мама и дама Hug
Затънала съм в приготовления за кръщенето и рождения ден в събота, на всичкото отгоре Диди и Иво отново са болни. Писна ми вече от вирусите от детската градина #Cussing out Не съм чела последните десетина страници, но ще се опитам да наваксам.
Диди проходи преди няколко дни и сега само това иска да прави, а колко е нестабилна, клати се като пате, а ръцете ги изправя напред - сигурно за равновесие newsm78

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 134
Страхотна темичка - замислям се аз що така не успявам да се справям с ежедневните неща а други и с тях и с такива допълнителни ангажименти, май е време да се стягам  hahaha
Решихме да правим рожден ден и прощъпулник наедно, че да се мине наведнъж със сбирките на родата, та сега се зачудвам каква да е питката дето ще да я меся, че да може да се дава на малкия - белтък не съм му давала още, кисело мляко също, добре че поне масло вече е ял и не сме имали проблеми, та сега издирвам такава рецепта - някой ако има идеи да казва - ще съм благодарна за всяка подобна рецепта за содена пита без тези екстри, че досега не съм открила такова чудо  Hug
Относно Суметролим-а -  и ние се обринахме от него доста жестоко, казаха ми да го впиша в картона на малкия като нещо, към което е алергичен и че било от първите неща в списъка на най-често изписваните лекарства за бебета, които се давали преди антибиотика, и било лошо че не му понесло, ама каквото такова  Tired
Болничките и неразположени мъници да се оправят бързо - и ние го минахме, няма как, ама да минава и заминава без сериозни стресове ви пожелавам и с минимален дискомфорт за бебешоците!!!  Praynig
Честити първи стъпки и на всички проходили мъници - начело със скорошния ни рожденик Гого!   bouquet Все по-уверени и нахъсани да стъпват в живота!!!
 lovekiss от нас и дълги и приятни разходки с много слънце ви желаем!!!

# 25
  • Мнения: 10
Запис и от нас.Simple Smile

# 26
  • софия
  • Мнения: 2 140
Добро утро! Hug
Да ви е сладко!

Мадленка,дано Алексче се оправи бързо! Praynig
Валче,надявам се при вас да е само настинка.
Вайза,как сте вие?
Maria-Chiara,горкичкия Макси Sad,много неприятно нещо е изживял.
При нас ноща в сравнение с вчерашния ден ooooh!,направо беше песен. Mr. GreenИцко се събужда само
3 пъти,но не се е тръшкал и изтерясвал. Naughty

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 180
Добро утро !
Смешко , благодаря за закуската  Hug
Днес времето е ужасно и настроението ми е същото. Дано поне спре да вали , за да изведа дзвера навън , че у дома цял ден затворени ще е ад.
Дано вашият ден е хубав и усмихнат  Hug

# 28
  • Мнения: 125
Добро Утро:) smile3507
Смешко, като ти чета откровенията за мъника, та все едно моя описваш.. по този повод от скоро си мисля, какво толкова ще стане,ако една вечер го оставя сам и се наспя като бял човек в другата стая newsm78 С мен или без мен той пак ще си реве и ще си вампирясва..Разликата ще е ,че на сутринта ще има отпочинала майка,а не кълбо от нерви.... Crossing Arms
Дано не ме четат социалните Mr. Green
На болните-бързо оздравяване Hug

# 29
  • Мнения: 336
Бонжур!
Смехоранке, благодаря за закуската!
Ели, как мина партито вчера? Какви подаръци получи Гого? Вчера преглеждах последните снимки на малкия, една нормална няма. Или се размахва с бирена бутилка, или е налапал нещо, или е супер омазан и лекьосан. Ще видим дали ще успея да го снимам за да сложа за колажа.
Иначе не смея да кажа как е вече, защото ту вдига Т, ту я сваля, ту е жизнен, ту на парцал.
Мариа-Киара, ама и вие сте изживяли един екшън, да не дава Господ! По-бързо да закрепва Макси!
Хайде всички болнички да оздравяват вече, че празници ни чакат!!!

Общи условия

Активация на акаунт