И аз да споделя за раждането

  • 1 566
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 1 665
Честито! Да е живо и здраво детенцето и много да ви радва! Simple Smile

# 16
  • Мнения: 2 821
Мирослава, честито и от мен!Нека да е здраво детенце и да ви носи много радост  bouquet
Аз родих преди почти месец и ми е много прясно усещането.Разбирам те напълно,защото и аз раждах нормално без упойка със скачане върху корема,защото ми се бяха изчерпали силите.Влязох в болницата с уговорка и с едно вагинално хапче от предната вечер.Там ми пукнаха водите,сложиха ми система и от началото на съществените контракции до 3 часа след това се роди дъщеря ми.Най-щастлива се почуствах в този момент като видях малкото телце и като заплака сякаш камък падна от сърцето ми...това е най-облекчаващото.Вярно още е пресен спомена за болката....помагането за по-бързо разкритие....епизотомията и шевовете след това......но гушкането на бебенцето лекува и най-неприятния спомен.Да са ни живи и здрави децата!!! Hug

# 17
  • Тук и сега
  • Мнения: 325
Честита беболинка и от мен!
Надявам се след като родя да съм също така позитивно настроена като теб! В момента ми помагаш много, защото и аз съм се приготвила да раждам там и... абе времето ще си покаже.

# 18
  • София
  • Мнения: 3 787
Честито бебче.Да ти е жива и здрава и да те радва много занапред

Чудесен разказ,наистина

# 19
  • Мнения: 2 807
Честито то бебче!   bouquet
Желая ви много радости и усмивки и безброй незабравими моменти!

Аз вече съм минала по твоя път - мама на двама съм  Heart Eyes Heart Eyes, но пак ми беше интересно да прочета постинга ти.  Hug

Със сигурност бъдещите мами ще ти бъдат благодарни за всичко, което споделяш относно раждането си  Wink

 

# 20
  • Мнения: 949
ЧЕСТИТО ДА СТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ!

# 21
  • Мнения: 184
Честито бебче
Да ти е живо и здраво  и много много да те радва!

И много благодаря за споделената информация че ми е от голяма полза аз ще раждам в 1АГ .

# 22
  • Мнения: 36
Благодаря на всички бъдещи и настоящи мами за пожеланията!
Желая на всички да са живи, здрави и много усмихнати! Hug
Мира

# 23
  • Мнения: 2 596
Прекрасен разказ и истински откровен.
Честито сладко бебче, да е здраво много.
Само искам да кажа, че аз като раждах, никой нито веднъж не ме натисна по корема, всички лекари ми казваха, че раждам като многораждала.  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт