Детски песнички, приказки, анимации, филми, игри!

  • 1 080 979
  • 2 407
  •   1
Отговори
# 870
  • Пловдив
  • Мнения: 1 264
Ихаааааааааа, много ви благодаря за ценните сайтове, момичета!!!  Hug

# 871
  • Мнения: 2 732
А къде е този сайт на Мимито Sad
натисни това второто бутонче тук долу - под снимката на Мимито - дето има глобусче и www
 Hugтам във файлов архив ще видиш песничката  Grinning Hug

мерси

# 872
  • Мнения: 720
А къде е този сайт на Мимито Sad
натисни това второто бутонче тук долу - под снимката на Мимито - дето има глобусче и www
 Hugтам във файлов архив ще видиш песничката  Grinning Hug

мерси
Моля , пак заповядай Wink
Преди малко я подстригах  Grinning и вече не е толкоз рошава Grinning

# 873
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Просто не разбрах, дали е груба шега, но в сайта на Мимито се появява един текст, който меко казано, ме озадачава и плаши!!! Shocked #Crazy

# 874
  • Мнения: 3 810
уффф, и аз го видях newsm78
Изчистени ли са нещата?
Да не говорим че 5 минути се пулих за кое мими става въпрос със сайт с файлов архив.
Щото и аз имам сайт с файлов архив, само че там където пише- "електронни книги"
Чак си проверих сайта, да нямам и аз такова предупреждение... ooooh!

# 875
  • Мнения: 720
И аз   още се пуля и не мога да повярвам... Явно някой ми е хакнал сайта... Ама откъде ми е разбрал паролата...Аз не съм качвала такива работи там... PraynigГосподи, вече никакви сайтове няма да си правя...
Още не мога да повярвам #Crazy
Защо точно моя сайт... такъв хубав сайт със снимки и песнички си бях направила... Cry


Изтрих си сайта.............  Cry Sick Cry

Последна редакция: сб, 27 окт 2007, 19:35 от Мимито & Светла

# 876
  • Мнения: 377
Мими много съжалявам за сайтчето!Не виждам на кой му е трябвало да го развали като на всички ни беше от полза Cry

# 877
  • Мнения: 942
от каде са си сваля видео приказки за най -малките с българско озвучаване, все  попадам само на такива които се слушат  bouquet
Пробвай тук - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=221774.340
 Peace

# 878
  • Мнения: 942
Да питам за една песен, любима на малкия син -

Скокнало врабченце, с двете си карченца....
Няма вече зима...

и по натам не я знам!Някой да знае нещо повече????

Мамо Цоцоланке,гледам че от доста време я търсиш тази залъгалка,дали не е това ? Simple Smile

Веса Паспалеева
Врабченце

Скочило врабченце
на едно краченце,
ситно хорце тропа:
- Хайде хопа! Хопа!
Няма вече зима,
слънчице ще има,
житце, ечемик!
Иху! Чик-чирик!


 Същата писателка има и още една залъгалка дето много ми харесва :

Три мечета

Тръгнали за боровинки
три мечета сам-саминки!
Пълни кошнички набрали
и на всичките раздали:
кому двенки, кому тринки
зрели, сочни боровинки...
на щурчето - със паничка,
че е весело, добричко,
че им пее песенчица
за хорце и ръченица!
 Hug Hug Hug

# 879
  • Хасково
  • Мнения: 180
Gabriel2 много ти благодаря. Hug

# 880
  • Мнения: 720
Мими много съжалявам за сайтчето!Не виждам на кой му е трябвало да го развали като на всички ни беше от полза Cry
благодаря за съчувствието... Hug Да му се не види, още не мога да повярвам... #Crazy #2gunfire #2gunfire #2gunfire Sick

# 881
  • Мнения: 720
Защо някой ще слага такива гадости на моето детско сайтче newsm78 така красиво беше станало с този тапет дето бях избрала с патенцето...много му отиваше ...И изведнъж влизам и о, не ...ужас Twisted Evil #Cussing out

Последна редакция: сб, 27 окт 2007, 19:44 от Мимито & Светла

# 882
  • Мнения: 720
Добре че го изтрих , че да не влизат и други да гледат тоя линк... Praynig че може и някои деца да попаднат на него  #Crazy
Друго сайтче ще направя , и дано повече нямам такива проблеми... че какъв стрес беше за мене снощи като го видях в сайта си #2gunfire Sick

Последна редакция: сб, 27 окт 2007, 19:59 от Мимито & Светла

# 883
  • Мнения: 2 732
Жалко за сайта , а аз дори не успях да го видя и да си запиша песента за жабата Confused

# 884
  • Мнения: 720
Жалко за сайта , а аз дори не успях да го видя и да си запиша песента за жабата Confused
пиши ми по ICQ-то като ме уловиш на линия и ще ти пратя която песничка искаш Hug
Съжалявам много за сайта , но аз не съм виновна че така се получи .Не можех да го оставя така да го гледат всички в тоя му вид  #Crazyooooh!, трябваше да го изтрия...
Но всичките песнички си ги имам в  компютъра , така че която искаш ще ти я изпратя Wink

Последна редакция: сб, 27 окт 2007, 20:21 от Мимито & Светла

Общи условия

Активация на акаунт