ИНФОРМАЦИЯ за ВАКСИНИ. Как да ги избегна?

  • 14 530
  • 130
  •   1
Отговори
# 120
  • Пловдив
  • Мнения: 40 789
Ами все повече си мисля че ще съм против ако имам второ дете!Но ако тези спънки които правят са все още такива,незнам...Поне ме приреснява това за градина и училище!
Иначе сега съм започнала с хомеопатия и да видим как ще се отрази на сина ми.А хоеопатите са изключително против ваксините!

# 121
  • Plovdiv->Toronto
  • Мнения: 1 361
Тая тема ми попадна случайно и взех, че я изчетох. Ще ме прощавате, ама много ми намирисва.
Първо, странно как тъй се е застояла толкоз време, без да е преместена в алтернативния.
Второ, интересно на авторката не и ли е минавало през главата, че детето и може да се разболее. Въобще интересни съвпадения има... Н'ам си кой си 'пълно куку', Мангъров - голям симпатяга... /не познавам нито един от двамата, но все пак са странни всички тези случайни вметки/

Конкретно за морбили - писала съм неведнъж. Големият ми брат го заразиха с ваксина, изкара ужасно тежко болестта, пневмония и т.н. Малкият, който все още не беше ваксиниран, прекара шарката леко и неусетно. Брат ми не е единственият, прекарал морбили след ваксина или надлежно ваксиниран, когото познавам.

Мария, преди колко години заразиха брат ти с ваксината, какъв паралел може да се прави с неща преди 30 години ? За толкова време колко се е променила и медицината и ваксините? Да бъдем малко реалисти, все едно да се чудиш на дядо ти москвича не е вдигал повече от 70 а сега по магистралата ехе - всички с 200   Peace ...

# 122
  • Мнения: 3 506
Мда, а ти каква точно гаранция може да ми дадеш, че след 30 години няма да се пише същото за сегашните ваксини?
Колко ваксини има, вкл. в последните години, които са въведени в употреба и в последствие са спряни по една или друга причина?
Мисля, че един паралел по тази линия ще е доста по-адекватен от намесването на москвича на дядо ми /който впрочем си го е возел перфектно за времето му/.

# 123
  • Мнения: 6 274
Мда, а ти каква точно гаранция може да ми дадеш, че след 30 години няма да се пише същото за сегашните ваксини?

Това ми омръзна да го повтарям, не знам как никой не проумя нищичко!  Tired

# 124
  • Мнения: 3 506
Това ми омръзна да го повтарям!

И на мене  ooooh! Всъщност, появих се тук единствено, за да отбележа съвпаденията, които ми се сториха странни.

А, и една вметка към NBМ, с което мисля да финиширам участието си в тази тема.
Да се бориш за каузи, които мнозинството подкрепя и за които е готово да те носи на ръце, не е съвсем същото като да се бориш за каузи, само споменавате на които кара всички да те гледат като леко (или тежко) луд.
Просто маааалко разширяване на гледната точка, не че отчасти не съм съгласна с теб.

# 125
  • Мнения: 2 176
Мдаа, и аз искам да попитам NBМ кой и кога е поканил на някаква обществена дискусия хората от народа..
Има достатъчно много майки, които биха се появили, за да заявят публично позицията си.
Но на кого и къде?

# 126
  • в матрицата
  • Мнения: 952
[

# 127
  • Мнения: 4 753
Мдаа, и аз искам да попитам NBМ кой и кога е поканил на някаква обществена дискусия хората от народа..
Има достатъчно много майки, които биха се появили, за да заявят публично позицията си.
Но на кого и къде?

Т.е. майки и бащи, на които да се посмеят от здравната или там каквато и да е комисия...  Много бих искала да участвам в такъв дебат, поне ще изляза от там официално диагностицирана...   Laughing

Като оставим шегата настрана, аз също никъде не чух и не прочетох някой да търси хора от народа, за да си изкажат мнението... По стечение на обстоятелствата, не членувам в организация и няма как да се явя от нечие име, дори и да имам информация за мероприятието...

Suzza, не си по темата...   Laughing

# 128
  • Мнения: 6 274
Ама, вие сте интересни жени.
Кой да ви иска мнението, като вие нищо не разбирате?
  Mr. Green

# 129
  • Мнения: 2 176
Как бе, тук се цитираха обществени дискусии, кръгли маси и пр.. и в същото това време - липса  на хора, които да разкажат за проблемите си. Обществото изобщо не подозира, че има такива хора.  Rolling Eyes Сякаш живеем на Луната и РИОКОЗ отказва на някой друг отлагането на ваксини при деца с временни парализи и други тежки реакции..  ooooh!

# 130
  • Мнения: 6 274
... Обществото изобщо не подозира, че има такива хора....  Rolling Eyes

Ей това не мога и не мога да си го обясня.  Rolling Eyes
Уж казват, че са толерантни, пък в следващия момент отхвърлят абсолютно всичко, което им казваш, дори и да е от личен опит.
Много странни хора има, лично аз не ги разбирам.
Да не кажа, че почти 95% разсъждават така.
Което е лошо, много лошо.
  Confused

Общи условия

Активация на акаунт