Отговори
# 720
  • Мнения: 25
Марти  - да ние ходихме на Поморие. Писах ти на ЛС!  Flutter

# 721
  • Germany
  • Мнения: 1 262
Морската да не е зараждала случайно  Flutter

# 722
  • Мнения: 361
ДЕЗИТКА,тя роди Hug

Има си момиченце-Елица Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 723
  • Germany
  • Мнения: 1 262
оооооооооо как съм изпуснала  ooooh!

Честито бебче на Морската !! Много късмет и щастие за цялото семейство!!   Hug Hug

П.С. голяма съм блейка обаче...  ooooh! ooooh!

# 724
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 926
Аз вече снимки чакам на бебка Елица. Heart Eyes
Я, сега да ви разкажа наш калпазан какви ги свърши вчера. От зор да се качи на върха на една пързалка и понеже има червейчета в дупето и се чуди накъде да се обърне, да вземе да се катурне през парапета от върха на пързалката с главата надолу. ooooh! Пак добре, че успял да се позахване с ръце и се пообърнал на земята от по-малка височина. Лошото е, че се е обърнал от обратната страна, на която бил татито и той въпреки височината си не е успял да го хване. Резултат: здраво обелен лакът и голяяяяма цицина от едната страна на главата с леко обелена кожа. Пак добре, че е бил малкият дявол.  ooooh!  Praynig Така е то, при нас лабаво няма - все има някой ранен в боя. ooooh!

# 725
  • Мнения: 243
Лулу наистина е бил малкия дявол  Praynig Бързо да се оправя Сашунчо  Mr. Green Ама пусти червеи в дупето и ние ги имаме, иска на все по-високо да се качва и аз направо изтръпвам  Shocked #Crazy Бързо- бързо ще ми побелеят косиците  Embarassed
Ама и ние днес не се разминахме без хич  Confused Като си е подхванал бебешката кола от тея дето се бутат с крака и са супер нестабилни и два пъти падна назад - веднъж си издрънча главата в ръба на леглото, втория път на земята  ooooh! Дебела глава има това мойто, ейййй  ooooh! Изчипках го и го оставих да гледа ТВ и отидох да мия чиниите в кухнята, а като се върнах той така сладко заспинкал  Heart Eyes Mr. Green
Хайде лека нощ на всички   bouquet

# 726
  • Мнения: 79
Пак добре, че е бил малкият дявол.  ooooh!  Praynig

Върна ме две години назад...С едни приятели се уговаряме да тръгнем към морето заедно, чукваме си среща на другата сутрин край една бензиностанция на излизане от града и...вечерта Гери пада от същото място и чупи ръка под рамото...  no
От онези големите, стари пързалки - ракети. Височина от порядъка на 2 и нещо метра... ooooh!
За щастие без наместване, само със стегната превръзка вместо гипс, но в крайна сметка морето ни се размина за месец.
После отидохме в края на лятото и изкарахме върховна, просто страхотна почивка.
Още изтръпвам при мисълта какво още можеше да стане в основата на пързалката, но си казвам: "Ами ако не е трябвало да заминем точно тогава и Господ ни е запазил от нещо по-страшно?!"
В такива случай така се успокоявам...
Хубаво, че вие сте се разминали само със страх... Hug

# 727
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 926
И аз все с това се успокоявам, че е станало по-малкото зло. Ама голяма беля моите, ей. Грижат се да не ми е скучно. Mr. Green

# 728
  • Мнения: 361
Добро утро!!!

Лу,пак при вас са произшествията CrazyНайстина няма мира с твоите диванета.Както са казали всички преди мен -добре,че е бил Малкият Дявол Peace

И ние сме с ожулени колена и лакти.Тези дни ходи и се спъва,без да има в какво.Не знам какво е това чудо.В крайна сметка ходихме на рожден ден с рокля и лепенка на коляното,че да сме по -фешън ooooh!
А с това катерене по височините ooooh! ooooh! ooooh!Изправя ми се косата всеки път,а й както мога да я хващам с тумбака,съвсем ми призлява Sad

Валето сигурно днес ,утре трябва да се поприбира вече.Нямам търпение да покаже снимки на бебка Hug

# 729
  • София
  • Мнения: 3 864
Здравейте  Hug.
Лу, момчетата са така Laughing. Добре, че се е разминал само с цицина и ожулен лакът. Дани преди около месец се състезаваше с колелото с едно друго дете и милион пъти му казах да кара по - бавно, но никой не ме чуваше. Накрая не успя да вземе един завой и се преби жестоко. На лявата му страна на лицето нямаше място, което да е здраво, а устата му беше цъфнала като роза ooooh!. Няколко дни ядеше само супи, че не можеше да дъвче. Сега под носа все още има белег. Ама питай ме дали си е взел поука от случката ooooh!.
Бягам, че и двамата са се обули и ме чакат пред вратата, а аз още не съм готова.
Приятен ден   bouquet.

# 730
  • Мнения: 25
Здравейте мамчета  Hug Hug Hug
Тук сутринта ни изненада един дъжд Wear Umbrella .И понеже сме само с един детски чадър /който оставих на кака/ и ръмеше съвсем слабо двете с Емка накичени с качулки потеглихме към яслата  Mr. Green Аз я водя с един автобус, който само за една спирка, ама ми е удобен..та така...заведохме се ние и на връщанеееееееее малииииииии дъжд и море като в  smile3549 .Как да е...мокра като  Animal Chickenсе прибрах...голям майтап newsm62
Лу - ама права си...не те остават да скучаеш тези деца.Добре, че не е нещо по сериозно  Hug
Морска - и аз си мислех, че днес може би ще ги изписвата с бебка Елица baby_neutral
Кърли - права си и аз мисля като теб
Или  - тъй е то....юнак без рани не може
Момичета организирахме си морето.Много съм щастлива!!!Ще ходим тукhttp://www.goranovonline.com/bg-en-52277-.php

# 731
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 926
Вася, супер! Това ми е едно от любимите места по нашето море. Наистина ще си починете на 100% - такъв релакс няма да намерите на друго място. Кога ще ходите? Я, кажи и колко ви излезе почивката и за колко дни? Може и на ЛС. Че много я харесвам аз Русалката и започвам да се блазня за още едно море. Blush Пиши също как е брегът - след като се върнете де. Мен това основно ме вълнува, че морето беше започнало да изяжда заливчетата и за да спасят положението строяха кръгли тераски с пясък. Които на мен лично не ми харесват - искам си кокетните малки заливчета. Crossing Arms Ако не са сменили аниматорите, ще ударите десятката, защото са много готини и много хубаво занимават децата. Ух, запали ме много... Blush

# 732
  • София
  • Мнения: 5 738
Опа   Mr. Green
Завърнах се   PartyБях на консултация!
Бебките са супер но толкова дълъг преглед откарах,че се отекчих чак
От 10,30 до 12,00 видеозон като изключим  говорене 30/ мин  а след това запис на тонове /днес беше за първи път/ на всяко бебе по 20 мин! 
Всичко им е наред сърчица като на зайчета 
Едната лява мадама седалищна е 579 гр. ,а другата дясна надолу с главата е 537 гр. супер се развиват но ми беше смешно това,че лявата така тъпчеше крака си на главата на дясната   
Миналия път нали ми взимаха кръв и урина и урината не бях погледнала но пишело : бактерии но не масови което каза,че вероятно става въпрос за външна бактерия но за всеки случай ще направим утре една стерилна урина за да сме спокойни пък ако има нещо ще пия АБ! 
Следващата консултация ми е на 25 юни и така и тонове пак! 

# 733
  • Мнения: 79
Цитат
Всичко им е наред сърчица като на зайчета  
Едната лява мадама седалищна е 579 гр. ,а другата дясна надолу с главата е 537 гр. супер се развиват но ми беше смешно това,че лявата така тъпчеше крака си на главата на дясната  


Ейййй, страхотно, Тони! Браво, браво на зайчетата. Така ме разнежи...  Heart Eyes
Аз си умирах да ходя на прегледи, заради цялото това преживяване...
Все така да сте! Hug

А за тъпкането по главата запомни коя къде е и после виж дали така ще тъпче и навън... Laughing

Вася, разкажи за офертата ви, че и аз още не съм го изумувала морето...  bouquet

# 734
  • София
  • Мнения: 5 738
ХАха.... нали викаш ако мога да запомня  Mr. Green Party

Общи условия

Активация на акаунт