Son bahar - Любов назаем - Тема 8

  • 34 805
  • 740
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 3 117
Ма души защо е стиснал крака Гальо - да не го е страх че Зизу ,че грабне пакетя- или някоя от нас?
Значи...глей ся... Thinking
Кръстосал си е краката щот той е в мене... hahaha hahaha hahaha
Пък и го пази от хиени кат ВАС... Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy 

БОЖЕ И ХИЕНИ НА НАРЕЧЕ.  АМ ЧЕ НИЙ СМЕ СТРАШНИ. шЪ СЪ ОПРАВИМ ДА ЗНАЕШ!!! smile3533 newsm62 newsm44 newsm68

# 721
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Ма души защо е стиснал крака Гальо - да не го е страх че Зизу ,че грабне пакетя- или някоя от нас?
Значи...глей ся... Thinking
Кръстосал си е краката щот той е в мене... hahaha hahaha hahaha
Пък и го пази от хиени кат ВАС... Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy 

БОЖЕ И ХИЕНИ НА НАРЕЧЕ.  АМ ЧЕ НИЙ СМЕ СТРАШНИ. шЪ СЪ ОПРАВИМ ДА ЗНАЕШ!!! smile3533 newsm62 newsm44 newsm68
smile3532 smile3532 smile3532 smile3533 smile3533 smile3534 smile3534

# 722
  • Мнения: 3 117
Алоооооуууууу...Директно от "Червения площад"...по покана на Путин... Mr. Green
Такаааа...седиме си ние с него на "чайче" и бистрим политиката...покани ме човека кво да се прай.Чул, че искам да се срещам с Медведев и решил, че той нема да ми свърши работа...та ме отклони от визитата. Grinning
Поговорихме на дъъъъълго и широко и той ме светна, че руската РАЗВЕДКА му е докладвала за мойте подвизи при опазване на жълъда...и даже ми отправи оферта да пазя и неговия... Wink (не бил чувал друг така да пази жълъда кат мене)... Heart Eyes...След кратки преговори стигнахме до следното решение:
1.Аз се наемам да пазя и неговия жълъд...(от набези) Rolling Eyes
2. Той се наема да ми оказва съдействие при нужда...(отрядите АЛФА и ДЕЛТА били на мое разположение) Twisted Evil...Коя фенка се опита да го гепне право у Сибир... hahaha hahaha
За скрепване на решенията и от уважение към моята особа човеко спретна парад на "Червения площад", еййййй...много изморително занимание...от махане с ръка фанах ПЛЕКСИТ... Crazy
Нооо, както се казва...нали е за каузата нема начин...требе да се търпи. ooooh!
Офффф...РАЗГРЛЕ...парада свърши...и така със сухопътен транспорт и едно отрядче от Алфа и Делта идвам в темата... Party Сега...двама от отряда ми дишат във врата...други четирима са пред вратата... Whistling АЙДЕ ДОБЕРЕТЕ СЕ ДО ЖЪЛЪДА ДЕ... Mr. Green

Ха, сега Здраствуйте девочки...(лелеле..не моем да се отърсим от руската реч)... Hug Hug Hug Hug  Hug
Земете по една киткя сега да ви е некво хубаво...кат си немате жълъд... newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

По-късно като си намажа дясното рамо с ВОЛТЕРЕН...и си почина от дъъългия стресиращ път до БГ...ще се изходя компИтентно по темите дет ще поставите. Whistling Whistling Whistling

ГОЛЕМИ ЖЕРТВИ ПРАВИШ ЗА ЖЪЛЪДА. иМАМ ХАПЧЕТА ЗА ПЛЕКСИТА. ЩЕ ТИ ГИ ИЗПРАТЯ ПО ВИРТУАЛНАТА ПОЩА. ЧЕ ТО  КАТО ТЕ БОЛИ ГЪРБА,ОТТАМ РЪЦЕТЕ - ЩЕ ИЗПУСНЕШ ЖЪЛЪДА. smile3532 smile3532

# 723
  • Мнения: 3 117
О Катеричок, жълъда здрав ли е? Да не си го поомачкала? Щото вече гледам Галип седнал. Кво ли го боли, но се радва и си мисля друго. Joy Joy Joy

# 724
  • Мнения: 3 117
Сега отивам на кафе, но не във виртуалното пространство. Като се върна да е почната новата тема!!! #2gunfire

# 725
# 726
# 727
# 728
  • Мнения: 813
Ди-ни, къде ходиш души, слез долу малко, нещо се изгуби тези дни!!!   bouquet  bouquet  bouquet

# 729
  • Мнения: 879
b]Слизам,слизам!Ама тези дни ви изневерявам с 1001 нощи!
Не бях го гледала и един пич от офиса ме светна къде да го намеря-извън Vбокса има качени целите серии без прекъсване.
Та събота и неделя забягнах с Онур.Омръзна ми все да искам нещо така зорко пазено от всички
специални части у свето.[/b]

# 730
  • Мнения: 879
Па и да ви дам идея пак родена в офиса.Една колежка каза ,че мъжете не били 100%-ови

а триста 300%- имат п---с/жълъд-в нашия случай /, пръсти и език. newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78

Та се обръщам към целокупната бг мама банда - я да пренасочим усилията си към 200%-а -

Галипчо  като го гледам има дълги пръсти и сочни устни. newsm44 newsm44 newsm44

Ай сиктир на жълъдо! smile3533 smile3533

Нема да мааме  само на сухо. smile3512 smile3512 smile3512

Пък ,който иска да си варди жълъд-ОТ !Нема лошо!
smile3532 smile3532 smile3532 smile3532

# 731
  • Мнения: 36 756
b]Слизам,слизам!Ама тези дни ви изневерявам с 1001 нощи!
Не бях го гледала и един пич от офиса ме светна къде да го намеря-извън Vбокса има качени целите серии без прекъсване.
Та събота и неделя забягнах с Онур.Омръзна ми все да искам нещо така зорко пазено от всички
специални части у свето.[/b]

Ако не е тайна можеш да ни светнеш и нас да гледаме, когато тече ББ.

# 732
  • Мнения: 813
Па и да ви дам идея пак родена в офиса.Една колежка каза ,че мъжете не били 100%-ови

а триста 300%- имат п---с/жълъд-в нашия случай /, пръсти и език. newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78

Та се обръщам към целокупната бг мама банда - я да пренасочим усилията си към 200%-а -

Галипчо  като го гледам има дълги пръсти и сочни устни. newsm44 newsm44 newsm44

Ай сиктир на жълъдо! smile3533 smile3533

Нема да мааме  само на сухо. smile3512 smile3512 smile3512

Пък ,който иска да си варди жълъд-ОТ !Нема лошо!
smile3532 smile3532 smile3532 smile3532
hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 733
  • Мнения: 879
Изобщо не е тайна.Пишеш в чичко Гугъл 1001 нощ и търсиш тема - Теленовели в България.Като влезеш под
заглавието търсиш -Турски сериали-кликваш и се откриват всички излъчвани досега по всички телевизии.
Избираш се какво да гледаш.Има един номер-искат да изпратиш SMS-2.40 лв.,който ти праща регистрация важаща за цяла седмица гледане и сваляне на епизодите.Можеш и без ес-ем-ес ,но отварянето на файловете със всеки следващ се удължава и за да не чакаш по 10-15 мин те принуждават да ти вземат 2,40.Аз така направих и два дена съм спала по 4-5-часа.Започнах в петък след Любов на заем и свърших тази сутрин в 3,30 призори.Стигнах до 48 епизод

# 734
  • Мнения: 879
БЕЛЛ - кога ще има нова тема-да не вися тука сама

Общи условия

Активация на акаунт