Препоръчайте тур оператор - Варна за пътуване до Сеул?

  • 1 474
  • 4
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 439
Здравейте!
Искам да се кача на пасажерски кораб на 21.05 в Сеул. За целта искам да тръгна още на 19.05 от Варна и да съм там на 20 -ти, за да не се размина с кораба. Ще ми трябва и хотел. Връщането в Бг ще е на 09.06 от Шанхай. Предпочитам да ангажирам фирма, която да ми организира пътуването и приемам идеи и предложения за туроператор. Ако някой е пътувал до там и знае има ли визов режим каква медицинска застраховка трябва ...ще бъда благодарна на всяка информация, за да не увисна на някое летище ако съм пропуснала нещо.
Пртедварително благодаря  bouquet

# 1
  • Мнения: 917
Препоръчвам Алма Тур. Защо не пътуваш от София или Истанбул?

# 2
  • Мнения: 2 175
За визи - погледни в сайта на външното министерство.

За организация - всеки ТА или ТО може..
Но най-добре и ти сама да си провериш предварително.
От Варна бих летяла директно за Виена или Франкфурт - и оттам да се прехвърля за Сеул.
През Истанбул също става, но със сигурност ще имаш поне още едно прекачване - може би в Дубай, Доха или Катар.. newsm78

# 3
  • Мнения: 1 417
Турците имат директни полети до Сеул, но имат на 16 и 18май, на 19 няма полет. С връщане от друго място обаче ще ти излезе по скъп полета. В зависимост от датите е между 700 и 850 евро в 2те посоки

# 4
  • Мнения: 731
За Варна бих ти препоръчала Ира Тур http://www.iratour.com/. Въпреки, че съм от София, често ползвам услугите им. Прати запитване. Успех!

Общи условия

Активация на акаунт