Are you watching Supernatural?

  • 24 407
  • 727
  •   1
Отговори
# 15
  • Някъде в търсене ............
  • Мнения: 920
В момента гледам Боби в едно трилърче по диема 2 , играе шериф -много е готин и пак си има готините лафове.

# 16
  • Мнения: 0
bicho malo, гледам, че си снимала моя телевизор, който така или иначе само SPN предава Grinning
Hug, мерси за картинката, страхотна е!   bouquet

# 17
  • Мнения: 2 040
 bicho malo, много ми харесва как предава твоя телевизор  Laughing
 Joy Joy Joy
Току що проверих fanpop за нови снимки на Дженсън и той ми показа тази  hahaha


И тази

Последна редакция: вт, 20 апр 2010, 00:52 от Злата с метлата

# 18
  • Мнения: 0
хахаха! Първата я бях виждала, но автомобилната снимка, на която шофьорът е с обърната назад шапка не я бях засичала. Значи така изглеждала Тойотката отвътре и малцина ще да са тези (щастливки), които са се возили наживо с този иначе толкова симпатичен driver Heart Eyes Лягам си и ще сънувам, че отиваме двамцата на пътешествие. Simple Smile   bye car003   grinning039

Последна редакция: вт, 20 апр 2010, 01:10 от Dana_Scully

# 19
  • Мнения: 292
Toчно си изгледах серията и не можах да се сдържа .......... Pudding! and Poop!!!  newsm62 newsm62 newsm62
И като за пожелание за леки и сладки съниЩа ..... (тази снимка колкото и да я гледам немой ми умръзнаааа, любимка ми е  Heart Eyes)  разлупка ми се сърцето ....   Kissing Heart Two Hearts Heart Eyes отивам да си лягам ....

# 20
  • Мнения: 436
Добро утро!
Гледам сте изписали старата тема  Simple Smile Ще се връщам да чета, като се освободя, че много работа ме е натиснала.
Аз снощи се насладих на младия Джаред в ролята на Дийн в Момичетата Гилмор, после реших да продължа с младите версии и преговорих любимите серийки с младия Дженсън в Dark Angel.
Момичета, много изпускате, ако не сте гледали 2 сезон на Dark Angel! Там Дженсън така си цупи устните и изобщо е толкова сладък, че направо нямам думи Blush

# 21
  • София
  • Мнения: 5 828
Аз ... такова ... да ви следя  Blush

# 22
  • Мнения: 0
Сонче, добре дошла отново, Амидала и ти Simple Smile
Как да сме пропуснали тази прелест "младата и още по-устата версия на Дийн" (както Злата го описа съвсем правилно), мяркаща се из втория сезон на Дарк Ейнджъла! Joy Там Дженсън не е за пропускане - от първия момент с ефектното му появяване в стаята на Макс в Мантикор и "предложението, на което не може да се откаже" Joy до финала, където стреля наред, качен на едно зелено моторче и сложил терминаторски черни очила Heart Eyes Heart Eyes
И аз препоръчвам втория сезон на Дарк Ейнджъла на негледалите го, даже повече от 4-ти сезон на Смолвила го препоръчвам Mr. Green (Щото там Дженсън е толкова хубав, че ми спира сърцето като го видя и искам да си го кътам само за мене си). Mr. Green

# 23
  • Мнения: 2 040
Здравейте!

Toчно си изгледах серията и не можах да се сдържа .......... Pudding! and Poop!!!  newsm62 newsm62 newsm62
Дааа......това са незабравими моменти.  Joy

Сонче, младия Джаред нещо не можа да ми хване окото, но за младия Дженсън си много права  Heart Eyes

Аз намерих малко по-разширена версия на интервюто на Дженсън, дето го беше постнала снощи Дейна - http://www.buddytv.com/articles/supernatural/supernatural-interv … jensen-35954.aspx. В него освен, че демонстрира завидни ясновидски качества, той разказва и за последния номер, който им е спретнал Ким Манърс като им е овесил малките моторчета във въздуха и накарал осветителите да насочат прожекторите към тях  hahaha.
Ето ги тримата след прословутото поливане с вода по време на снимките на No Exit

# 24
  • София
  • Мнения: 3 581
Запис и от мен в новата тема, както Амидала да ви следя Mr. Green

# 25
  • Мнения: 2 040
В тово интервю Джаред и Дженсън споделят за бъдещите си творчески планове - http://www.variety.com/article/VR1118017739.html?categoryId=3987&cs=1
Освен това ни разкриват колко разностранна личност е Дженсън - Ackles tries to get a sense of the entire production while working, beyond what his part entails.
"I've always had an interest in all aspects of the field," he reveals. "Not just formulating a scene from an actor's standpoint, but what it means to the director of photography, how a director is going to shape a scene and how the camera movements help tell a story."
And Ackles is looking forward to continuing learning the trade from the "Supernatural" crew in season six.

Тц-тц-тц, че даже и брей!  Laughing

# 26
  • Мнения: 0
Злата, мерси за интервютата, много са интересни и двете Simple Smile Брей, Дженсън наистина започвам да се чудя какви таланти НЯМА - този човек вяно е варация на Супермен или както той сам се определя - "Батман". Joy  Забавно беше да науча за малките моторчета и как Ким Менърс им ги е взел, когато са пречели Simple Smile hahaha
А да си кажа, на Джаред официално трябва да му се забрани да снима повече хоръри! Naughty Като го видяхме, че може чудесно да се справя и с драматичните роли в "Коледната колиба", официално да му се забрани даже и да си помисля за кървища, маски на серийни убийци и прочее.
Горното важи и за Дженсън (макар че на мен Валентина ми хареса), но категорично му се забранява да играе "the bad guys" - къде-къде повече ще му тича ролята на спасителят на някое девойче в беда. Wink

# 27
  • Мнения: 2 040
Стига толкова интервюта, дайте сега да отморим очите с няколко фен-арта  Wink
Смешен Дийн, готин Сам и малко bromance.

# 28
  • Мнения: 0
Братския романс много смях донесе в моя предиобед, както и забавния Дийн, а Самчо дегизиран като агент е просто да го схрускаш. Heart Eyes
Вижте лудите фенки с какво си запълват времето - куизчета, в които главна героиня си ти и избираш действията си според любимия от двамата братя: http://www.tvloop.com/supernatural/show/quizzes/Truth-hurts-23183

# 29
  • София
  • Мнения: 350
И аз да се запиша Simple Smile и с нетърпение чакам новата серия

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт