Отговори
# 30
  • Мнения: 0
Здравейте, момичета! Реших да се внедря и аз във вашите редици като горда мама на мома октомврийка Simple Smile
Моето слънчице се казва Диана и след 3 дни ще направи 6 месеца. Ще се раздвам да станем част от вашето малко общество, за да мога да споделям мнения и опит с вас.

# 31
  • Мнения: 32
mirada, добре дошла  Hug
И ние утре започваме оризова каша. Дано я хареса.

# 32
  • Мнения: 99
Здравейте мамчета  Hug

Докато ви изчета се ошашавих  Crazy

Страхоътни бебоци видях  Heart Eyes Ние сме толкова смешни вече и снимаме само видео защото на снимките не излиза най-интересното  Laughing

Деси благодаря за изчерпателната информация  Hug

Моята буба папка оризова каша и зеленчукови пюренца. Вече почна и претенций да има  относно пюренцата а на кашата добавям малко плодово пюре защото не ѝ харесва   "гол" ориз:lol:

Количка и аз искам да си взема и искам да е лека, да се сгъва колкото може повече и да е удобна на бубата, а и да има голям багажник  Crazy Не се оплаквам от моето Чико, то ми е супер удобно и на мен и на малката, ама ми се ще една компактна за случаи когато пътуваме за някъде, та да можем повече багаж да слагаме в багажника  Tired

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 834
Дзак и от мен Simple Smile

Мирада,добре дошла Hug.Освен,че и дъщеричките ни са адашки и ние сме такива Simple Smile.Разполагай се удобно в темата.Кажи ,ако желаеш,по-подробни данни за списъка на първа страничка.

И аз пера със Сано и с Даш.Омекотител-Кокулин,напоследък и един Аpta.Общо взето не съм много Био  Blush,но пък съм маниак да ми миришат дрехите Grinning(на хубаво Mr. Green)

# 34
  • Мнения: 203
mirada welcome
Аз пера с Тео течен и с Персил Алое вера и от двата съм доволна,а омекотителя ми е на Линор Peace

# 35
  • София
  • Мнения: 1 197
нищо не казахте за среща с бира и колички Crossing Arms Whistling Rolling Eyes
друга идея: имам малко ''свободно'' време и желание да се уча да фотошопвам Mr. Green и затова моля за най - хубавите портретни снимки / по възможност да се вижда хубаво цялото лице, без шапки и предмети пред него и колкото е  възможно от по близък план Praynig и не забравяйте име на детето Peace/ на малките октомврийски слънца за летен колаж ще поставя краен срок, за да мога да се заиграя възможно най - скоро Wink днес сме ....20.04 нека бъде ... newsm78 ..... 25.04 Peace
mirada добре дошла  bouquet

# 36
  • Сф
  • Мнения: 13
Ам сменена ли е паролата на албума?  Crazy
Ще съм благодарна някой ако ми я прати Hug

Мирада Peace

# 37
  • Мнения: X
Паролата е същата. Аз току-що качих снимка Peace

# 38
  • Мнения: 32
Супер идея за нов колаж на порасналите ни вече бебета!
 Ето ни и нас http://oktomvriiki09.snimka.bg/baby/leten-kolaj.494037.18349078

# 39
  • София
  • Мнения: 1 573
Разузнаването ми докладва, че някой се е сетил за мен  Laughing
Тук съм си, нищо, че се скатавам и не пиша. Захранваме се с Вики вече от 7 дни, но от цялата тази работа освен купища пране,  много газове и запек друга полза не виждам  Rolling Eyes
Аз заради рязко намаляване на кърмата и по съвет на педи доста ударно го захраних - за една седмица стигнахме до 100гр пюре и явно това доведе до болки в стомахчето и газове Confused Дано бързо отшумят.

# 40
  • Мнения: 0
Благодаря за топлото посрещане!
tuncho, аз също пера с Surcare, не знам защо го намираш трудно, виж в големите магазини
andjei, караме по една схема - дадох картоф и тиква, а третото съм решила да е морков  Wink

Последна редакция: вт, 20 апр 2010, 20:26 от mirada

# 41
  • София
  • Мнения: 191
Запис и от мен  Hug!

Отдавна не съм се включвала, не съм ви и чела  Embarassed. Връщам се назад да наваксам с инфото, че и аз захранвам в момента. Засега съм въвела картоф и тиква.
Ние бяхме на гости на едните баба и дядо, после на другите, и сега сме обратно в София.  Липсват ми дългите разходки в Казанлък в Розариума, особено като сравнявам с паркчето на Младост 2  Confused. На всичкото отгоре и това време е толкова есенно, айде да се оправя вече.

Тунчо, и аз пера със Surcare и Персил Алое, не ползвам омекотител за бебо.
Вчера бебо стана на 6 месеца, и се озъби по случая  Mr. Green

Ето и снимка от мен за колажа http://oktomvriiki09.snimka.bg/baby/leten-kolaj.494037.18352809



# 42
  • Мнения: 40
Благодаря ви за отговорите за прах за пране.
Днес захраних Ема с оризова каша-сякаш и хареса,отваряше си устата,но бьрзо и омрьзна-ще видим утре как ще бьде.А вода и чай не иска да пие-може би когато започне да яде повече твьрда храна ще поиска.

# 43
  • София
  • Мнения: 9
          Тутут, как сте мадами?


                 Ще качим и ние тези дни снимка на тигъра!

                             Тигъра вече тежи 7700гр и е цели 70см, върти се като пумпал, не иска да седи сама, може да си до нея и да не говориш дори - ама важното е да не е сама!
                                Голям е фен на пюретата, от вчера вече папа и следобяд - каша +малко плод!

             Атадарче и аз се мъча да фотошопвам - ама само на думи от 2-3 месеца- нема време, или като седна и все с нещо друго се залавям!

                          Адри - ко е това разузнаване бе жена.... Wink?

           Айде лека и мека!

      

# 44
  • Мнения: 68
Здравейте от мен.
Тунчо, стана време да си ходиш, а не се видяхме  Tired
Еди Чудесно сякаш сте си изкарали! Аз не съм свалила мнивото още, но Райън се обръща само от корем по гръб, на обратно не може. Не се хваща по ръбовете, обаче вече си пуска сам въртележката  #Crazy
Руми Добре дошла в отбора на мрънкалата. Каква торта ще правиш?  Flutter
Чипче Благодаря ти мила Hug

Алекз от снощи е с висока темп. Днес го заведох на лекар, нищо му няма  Shocked Било стомашен вирус......

Аз в Четвъртък заминавам за Венеция и после Милано. Стискайте ми палци да не изригне пак вулкана, докато сме там!  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт