Септември' 09 ТЕМА 23

  • 18 505
  • 721
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 91
Там си бяха памперсите  Wink имаше много , смао да кажа че си избираш едното или чанта или халат  Flutter

# 61
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Аз пък що не видях, че са с подарък newsm78 Сигурно щото се възхищавах на пюретата Joy Габи обаче е ужасно крив от как си дойдохме. Благоволи да спи 20 мин и за целия ден му се събират цели 40 ooooh! намирисва ми на трудна вечер

Последна редакция: ср, 21 апр 2010, 17:53 от tsveta

# 62
  • Мнения: 91
tsveta кой как се уреди  Laughing Ние се прибрахме Ади се наяде, поиграхме с балона...помеждо другото - много му се изкефи  Mr. Green сега ме е яд на пустите баби че не докопахме повечко  Crazy Заспахме в  16.20 и продължаваме само така Crazy

# 63
  • Мнения: 53
Там си бяха памперсите  Wink имаше много , смао да кажа че си избираш едното или чанта или халат  Flutter
Ахх, какви са лисициии Laughing, а в брошурата пише и двете - подарък! Но поне за халатчето си заслужава!

намирисва ми на трудна вечер
Моите трудни вечери не са свършвали, а сме само с 2 зъба, докато избият всичките и аз ще започна да правя компания на Надина на по чашка, за ужас на "идеалните майки" в една друга тема/секта... Laughing

# 64
  • София
  • Мнения: 2 143
Моите трудни вечери не са свършвали, а сме само с 2 зъба, докато избият всичките и аз ще започна да правя компания на Надина на по чашка, за ужас на "идеалните майки" в една друга тема/секта... Laughing
Ужас, неужас, то в някои моменти наистина му се ще на човек да се пропие Crazy

# 65
  • sofia
  • Мнения: 3 706
Моите трудни вечери не са свършвали, а сме само с 2 зъба, докато избият всичките и аз ще започна да правя компания на Надина на по чашка, за ужас на "идеалните майки" в една друга тема/секта... Laughing
Ужас, неужас, то в някои моменти наистина му се ще на човек да се пропие Crazy
О, сакън, не така! / Че и на мен ми се припи..../

# 66
  • Мнения: 23
Благодаря на отговорилите ми мами. Блазе ви за този огромен Карфур. Ние в провинцията се радваме само на Метро, Кауфланд и предстои откриване на Била. Бяхме на разходка. Малката поспа малко и сега е мрън мрън. Mr. Green А аз ще продължавам да си мисля дали да се връщам на работа newsm78.....

# 67
  • Мнения: 277
Моите трудни вечери не са свършвали, а сме само с 2 зъба, докато избият всичките и аз ще започна да правя компания на Надина на по чашка, за ужас на "идеалните майки" в една друга тема/секта... Laughing
Ужас, неужас, то в някои моменти наистина му се ще на човек да се пропие Crazy
О, сакън, не така! / Че и на мен ми се припи..../
Joy  Joy  Joy да се пропиеш и да ти се припие си е различно, ама ми хареса Simple Smile
Ние бяхме навън цели 4 часа! Ей така ако ходя, ще сваля кг!

# 68
  • Мнения: 91
Веси точно в брошурата го видях че пише или едното, или другото  Wink

# 69
  • Мнения: 53

Ние бяхме навън цели 4 часа! Ей така ако ходя, ще сваля кг!
Ти пък къде имаш кг. за сваляне, я се погледни в огледалото Laughing Laughing



Веси точно в брошурата го видях че пише или едното, или другото  Wink
Ванинче, значи или трябва да сменям очилата, или съм гледала по-различна брошура, яд ме е, че я хвърлих, ама няма значение... Peace

# 70
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Благодаря на отговорилите ми мами. Блазе ви за този огромен Карфур. Ние в провинцията се радваме само на Метро, Кауфланд и предстои откриване на Била. Бяхме на разходка. Малката поспа малко и сега е мрън мрън. Mr. Green А аз ще продължавам да си мисля дали да се връщам на работа newsm78.....
Ако взимаш 90% от реалната заплата няма никакъв смисъл да се връщаш до 1 година. Мое мнение

# 71
  • Мнения: 1 046
За майчинските подкрепям Цвета, няма смисъл, ако сега взимаш 90%  Peace

Ееее айде сега пропила съм се Twisted Evil, 30 грама уиски да знаете как ми отпуснаха душата, замислих се и за една тревичка, през целия ми живот досега такова чудо не съм пушила, ама ако наистина отпуска и до там сигурно ще прибегна, ако листата от орхидеите ми стават за такава цел, туко виж съм ги опоскала.
Боби и днес оцеля, мама ми дойде да поеме малко децата, че аз глътнах едно кафе с приятелка и малко отпуснах душата. В резултат от мерака ми да науча малката гад да пие от шише, днес цял ден е на диета, около 200 грама пюре разделени на 2 приема и 60 мл. кърма за цял ден. Ама няма се дам ще продължа до победата, ей сега го изкъпвам и пак шишето с доволна доза майчина кърма. Лигльо с лигльо, не щял шише, абе ейййй има хора цица не щът да помиришат, а той само това.  Crossing Arms

За мола чак ви завидях, че и за подаръците, но и нас ще ни огрее скоро  Party

Отивам за втори епизод тормоз от днешния ми ден, лека на всички и утре ще се отчета какво се е случило с нас. Кой спал, кой ял, кой е..л

Последна редакция: ср, 21 апр 2010, 20:26 от Nadina

# 72
  • Мнения: 212
Цоп, и аз съм тука. Гледах аз брошурата на Карфур, харесах си огромна олекотена завивка (за почти без пари).
Атракция, честито возило. Поне сега ще мога да се доредя до нещо  Joy Ние имаме от Невена, обаче не става. Тя и видя сметката точно за 2 месеца. Освен това се е обръщала с нея поне 10 пъти. Ма тогава мласда и глупава бях, избирах я на вид, а не на характеристики  ooooh! Сега вече знам какво да гледам, ма нямам толкова пари  Mr. Green
Днес Невена имаше открит урок по английски в ДГ. И за да не реве Алекс там го оставих на съседката (тя дойде у нас). Прибирам се аз, храним се, всичко - ток. Обаче ние си имаме една дрямка привечер, идва време да нея, киселее той, биберона го няма. Обърнах аз къщата - тцъ. Викнах жената да я питам - на кревата трябва да е - казва тя. Айде още веднъж претараших - пак не го намерих  Cry Сетих се, че бях взимала нов, но по-голям размер, та извадих него. Мръщи му се малко, подмята го в ръцете, ма накрая си го хареса и си заспа. Сега като се прибере ММ (щото е супер работен и още го няма) ще се впрегнем всички да търсим стария...
А, щях да пропусна, днес захраних с мръвки, заешки. Мнооого добре се прие. Направо се шашнах. Олапа половин бурканче на Гербер. Плюс половин друго, зеленчуково. Че той толкова пюре през живота си не е ял! Сега продължавам по моята си схема и след 3 дни наред е пуешкото.
От около две седмици се обръща активно, направо водим война като стане време за смяна на пампата. Като го оставя на земята обикаля стаята връткайки се  hahaha Никакви опити да лази или да се изправя. СТои седнал относително стабилно, но не може да изкара много, изморява се и забива нос. Издържа по ок. 15-20 минути най-много.
Ходих вчера на разходка до ИЛиенци, харесах си сто неща, егати... Е, понакупих той-онуй за по 3 лева  Joy - 2 блузки с къс ръкав за малчо, една шапка, пак за него, на каката чорапогащник и за мен една блузка... Добре, че отидох само да разглеждам, представете си какво щеше да е, ако исках да пазарувам...  Mr. Green
Оф, не помня кой писа за столче, но и аз гледам. Но от тези, най-големите. Че на Невена вече й е малко второто (дето е 9-18 кг.), ще го прехвърляме на малчото, а за нея искам голямо, със собствени колани. Та на Илиенци имаше, а като се спазариш стигат до 70-80 лв. Сега си мисля, че ако не беше оная надписана сметка за ток и столче шеще да има, и люлка за малчо... гадовеее, като се сетя и настръхвам...
А тези, които са 9-18 кг. вървят към 80 лв. и те. Поне нашето за толкова го купихме преди 3 години...
Ми това засега, то длъжко стана, пък и малко хаотично, ще ме извинявате...
До скоро!

Последна редакция: ср, 21 апр 2010, 20:12 от Mirinda

# 73
  • Мнения: 53
За майчинските подкрепям Цвета, няма смисъл, ако ще взимаш 90%  Peace

замислих се и за една тревичка, през целия ми живот досега такова чудо не съм пушила, ама ако наистина отпуска и до там сигурно ще прибегна, ако листата от орхидеите ми стават за такава цел, туко виж съм ги опоскала.

...разби ме Joy

# 74
  • Мнения: 212
Наде, ако не ти харесат, пробвай с фикуса, после с някоя палма.. Все нещо ще става  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт