Перла: Хубав, по-хубав, най-хубав - Къванч! - Епизод 33

  • 35 229
  • 748
  •   1
Отговори
# 30
# 31
  • Мнения: 0
Инджи обича Мехмет повече от себе си и непрекъснато го показва.Днес например при разговора с Пънар спомена колко много би искала да живеят с Мехмет  отделно,само двамата,да му готви,да правят каквото искат,да се държат както искат.Но Мехмет бил щастлив в къщата и разбира се ,това е по-важно от всичко останало за Инджи.В същия Момент наш хубавец нарича Нихан "скъпа",казва и че е сред най-важните хора в живота му,че след болницата щели да се разходят.
На сутритна Инджи го кани на закуска,но господина е зает с по-важни неща.Ниханчето имала нужда от подкрепа и той не искал да я оставя сама  #2gunfire И той наистина я подкрепя,така както си му е реда.Бил до нея,защото я обичал и тя заемала специално място в живота му.Ей,добро сърце,добра душа нашия Мехмет.Пък Инджи нека търчи да се чуди как да му спасява къщата,фирмата,да се чуди каква издненада да му прави и как да му угажда във всичко.

# 32
  • Мнения: 0
Сетих се,че при първото излъчване на филма в тези серии се бях включила с крътък кометнар,защото много му се нервех на Мехмет.Копвам си мнението,което всъщност с нищо не се променило от преди.

Момичета,аз си мисля че Мехмед трябва официално да заяви,че отваря вратите на харема си.То бива бива загриженост,съчувствие и обгрижване,ама това неговото вече излиза от всякакви нормални граници.Нихан та Нихан.А и според мен Инджи не се дьржи логично.Коя нормална и уважаваща себе си жена би търпяла инфантилното поведение на мъж като Мехмед?Или тук отново се загатва за това,че истинската любов търпи много и жертва много.Ами ако е така,то значи аз нищо не разбирам от такава възвишена форма на любов.

# 33
  • Мнения: 167
Тцъ, и аз не възприемам таз възвишена форма на любов. Laughing

# 34
# 35
# 36
  • Мнения: 0
Кажете ми моля Ви, от кой епизод са двете снимки на първа стр. в тази тема, сложени са под снимката в затвора. Вечерни, Къванч крещи на едната. Нямам спомен.

# 37
  • Мнения: 167
Аз мисля, че са от фотосесия за сериала.

Преди врече бях питала за тези долу, чудихме се от къде са и предположихме, че са от някоя фотосесия. Стилистично си приличат, така че май са от една сесия.

http://photos-h.ak.fbcdn.net/photos-ak-snc1/v321/53/9/1079283058 … 58_141871_701.jpg
http://photos-f.ak.fbcdn.net/photos-ak-sf2p/v207/53/9/1079283058 … 8_118740_5726.jpg

Последна редакция: ср, 21 апр 2010, 20:42 от Coma

# 38
  • Мнения: 0
Лагуни,  истинската любов наистина много търпи и  жертва, но това не е възвишена любов,  сценаристите са смесили възвишената любов с овчедушието, техен минус, нашите нерви.  Мемет е безцеремонен, самозабравил се, оглупял, като се е самовпримчил в идеята за прохождането на Нихан, се превръща  в  кон с капаци,  човекът  не е в състояние  да се  опомни,  да разбере какво върши.

# 39
  • Мнения: 3 287
Добре скъпа Ти си сред най важните хора в живота ми Целувам те Не ми пречиш   Мехмет тя не само не ти пречи а те води към дъното на семейния ти живот но ти толкова си се увлякъл че не виждаш как унижаваш жената която се чуди как да ти угоди Сега решил да контролира и живота на майка си ревнивец голям Моето си е мое чуждото е общо

# 40
  • Мнения: 0
Лагуни,  истинската любов наистина много търпи и  жертва, но това не е възвишена любов,  сценаристите са смесили възвишената любов с овчедушието, техен минус, нашите нерви.  Мемет е безцеремонен, самозабравил се, оглупял, като се е самовпримчил в идеята за прохождането на Нихан, се превръща  в  кон с капаци,  човекът  не е в състояние  да се  опомни,  да разбере какво върши.

 Peace Точно!Разбира се,че истинската любов изисква много жертви,но тук става въпрос точно за глупост.

# 41
# 42
  • "Перла"
  • Мнения: 1
Ами върховната му изцепка,че искал да играе със  синът им и майка му.Изключително повърхностен човек.Колко пъти след това Онур му казва,че това което прави не е редно,цялото му държание е грешка,че е нормално Нихан да го приема като ухажване и опит за близост.Едно говори ,друго върши.

Снимките от пикника са страхотни.Инджи грее като слънце.
 Simple Smile

# 43
  • Мнения: 0
защо като  /като слънце /, тя е слънцето  за  всички,  греят се от топлото слънце,  и се отнасят към нея като към слънцето. Ми то слънцето не иска нищо, не получава нищо, то само дава - огрява - топли, свети.

# 44
  • "Перла"
  • Мнения: 1
vania1954    bouquet



Общи условия

Активация на акаунт