На почивка с дете под 1г.

  • 912
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 453
Нуждая се от вашите насоки.

Миналата година почивахме на северното черноморие, в близост до Златни пясъци. Имах хубави спомени за това място, разочаровах се. Курорта се е превърнал в бит пазар, всяка зелена площ беше бетонирана. Да се почива там с дете, е лудост.
Преди малко довърших темата за Албена. Останах с много противоречиви впечатления. Познавам курорта, има паркове, алеи - чудесен за разходки с малко дете, но хотелите и храната...не знам, дали искам да си го причиня. Отделно ентеровирусите.

Вече се чудя, дали почивка на море е най-удачна за нас.
Търся спокойно място - независимо, дали на море, или планина, с възможност за разходки /без претъпкани курорти/; чиста стая, добро обслужване и хубава храна - по възможност не АI. Не търся най-евтината оферта, а най-добрата за семейство с малко дете.

Благодаря на всички, които се включат с предложения!  bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 1 603
Когато дъщеря ми беше около годинка, реших да си направим почивка на планина с топъл минерален басейн. След дълго ровене и чудене се спрях на това: http://www.hoteldelta-bg.com/ . Тишина и спокойствие, зеленина наоколо, големи тревни площи /поддържани и чисти/, басейни. Оказа се много сполучлива идея, страхотна почивка и отмора. Да отбележа, че ходихме от понеделник до петък, защото събота и неделя било "купон" - бях предупредена.
Друг подобен вариант са Велинград, Хисаря, Чифлика - сигурно има и още, но не се сещам в момента.
От морето се отказах - така и не намерих местенце, където август да не е прекалено гъчкано,  притеснявах се от летни морски вируси, а и не исках да я тормозя с толкова дълъг път.
Когато беше съвсем бебе, ходихме в Копривщица - калдаръмените патечки и стръмните баири ми си сториха цяло приключение с голямата бебешка количка, та го отчитам, като грешна дестинация точно в този период  Mr. Green.

# 2
  • Мнения: X
_Hope_ и мен силно ме вълнува темата  Wink
Ние сме по скоро за моренцето, но аз търся АI че не се знае дали ще успяваме да хапваме навън, та аз за сега съм се насичила към хотелите на плаж "Нестинарка" Царево, по конкретно "Саут Бийч" тъй като ме устройва като цена, местоположение и условия. Добри отзиви срещнах и за този хотел http://www.hotelirisbg.com/hotel/index.php

Общи условия

Активация на акаунт