Бурно ФЕВРУАРЧЕТО расте, а мама иска да яде (6)

  • 20 955
  • 740
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 35
Добрютру!

Плам4е с удоволствие, но имам кака за училище. Друг път ще се присъединя.

Много са ви хубави момите, мацки!

Хубав ден на всички!

Сънчо, мерси за темичката и за кайвенцето Hug

# 16
  • София
  • Мнения: 492
Привет на всички!  Hug

Да се хакна и аз в темата...  Hug

# 17
  • Мнения: 112
Плами, ти с метрото ли ходиш към Борисовата? Може да се повключа някой ден, ама не знам как ще се справим с храненето.

С метрото. Слизам на Интерпред и се разхождам в горната част. Там е доста спокойно и има доста места, където може да се кърми  Simple Smile
Обаче мойта мома заспа, та ще поотложа да не се разбуди...

# 18
  • Мнения: 304
 smile3507 това вместо ДД  Tired
Съни   bouquet за темичката и кайвето
Понякога Анета е страшна сладурана,а и към имети имам голяма слабост
Плами ти колко време планираш да се разхождаш? Че аз може и да успея ама по-късно,ако се метна на един автобус да стигна до Борисовата

# 19
  • Мнения: 210
Уфф, едното заспа, другото гледа Уинкс  Sick Все си мислех,че никога няма да я оставям пред ТВ-то, ама на моменти имам нужда от въздух... И аз все се опитвам да я обграждам с внимание, но тя е на принципа 'колкото повече - толкова повече" Tired Тя усети,че ме притеснява когато реагира с плач или писъци и започна само това да прави .В Понеделник я транспортирам при "Мамиту" ЗА ДВА -ТРИ ДНИ  Twisted Evil

Таааа ДУ или ДД    bouquet  bouquet  bouquet

Четох ,че някой бебчета не искат да стоят в количките, ако имате възможност да вземете друг тип количка от някого опитайте  Peace Гадина неЩеше да спи в полуотворена и като я сложих в кош -живя в него 3-4 месеца, докато почна да седи седнала Embarassed Сега и Мартин спи нощем в нея  Mr. Green
Шоко, ти си гений душа! Аз забравих на колко години съм онзи ден  Rolling Eyes
Чета,чета и забравям, забравям  дори какво съм искала да се оплача Embarassed
И от една седмица забравям да се похваля, че имам нова екстра" кандида" Sick Sick Sick Подарък от тъпия антибиотик и за по-голям семеен кеф дори правихме секс веднъж, колкото да тябва и миОто сега да вземе мерки  hahaha Казах му да го приеме като отмъщение , за дето бяга от грижите за децата Twisted Evil
Мяу, абе аз съм сигурна,че лъвю и миОто са едно и също лице  Laughing

Приятни разходки на всички  bouquet  1swing
Утре ще ходя да си взема количката от една мила приятелка дето не можя да ми я докара шматкайки се из София Close
Имам идея да излизам с Тин в кенгуруто и Гадина в количката, и стигайки до Борисовата да ги разменям, че не може кака ни да излиза навън за по час Sad   Та Ша сА видим, шА Са чуЙм  Laughing  и ще ми е много приятно  Hug

# 20
  • София
  • Мнения: 246
Добро утро,

мерси за темата Съни.

Ние сме на ортопед в 12.Дано няма проблем.  Hug

Приятен слън4ев ден на вси4ки!!!!! Heart Eyes

# 21
  • Мнения: 210
Плами, ти с метрото ли ходиш към Борисовата? Може да се повключа някой ден, ама не знам как ще се справим с храненето.

С метрото. Слизам на Интерпред и се разхождам в горната част. Там е доста спокойно и има доста места, където може да се кърми  Simple Smile
Обаче мойта мома заспа, та ще поотложа да не се разбуди...

Е тВа е, аз съм на спирката на Кюри, мога да ти правя компания Mr. Green ако искаш циганската ни тумба  Laughing

# 22
  • Мнения: 201
Ду, лейдис!
Слънчев ден ви желая   bouquet !

SuNnY SkY, благодаря ти, че отново си се погрижила за нас с новата тема!   bouquet   bouquet   bouquet
Мисля, че щом инстинктът ти подсказва чрез сънища, че не е време за ваксина, е по - добре да не я слагате!

ponqkoga, нали е много Убава количката? Лошото е, че тук я има само онлайн в Ян Бибиян и там цената е ей такава  Shocked . Иначе съм пуснала запитване в темата на Ники за количките и в майтойса дали някой я е скивал на живо. Лекинка, с единични колела, цяла дръжка и не на последно място, на хубава фирма.
А Анета е мъничка прекрасница!  Heart Eyes

Танче, Андреа е малка приказка и е облечена все в любими цветове  Heart Eyes

Теди, ако е претоплено бебонито, обривът минава много бързо, до вечерта няма да го има. Пъпчиците са едни ситни и червени.

Роро, много си права за борда на количката, пфууууууууууу  ooooh! Колкото до кофата, аз не послушах мъжа ми и съм доволна от придобивката. И без тва не ми помага, поне да не се включва и с "компетентно" мнение. После той започна да интерпретира кофата като забавление за малкото, че в един момент едва не изкара, че идеята е била негова  Twisted Evil

margarete, когато каката реагира бурно, й оставям пространство да се ядосва, и тя има право. Показвам, че уважавам чувствата й. ОБАЧЕ ако се лигави, й казвам да реве по - силно, но ... в другата стая. След 1 минута идва по - мека от памук  Mr. Green

# 23
  • Мнения: 172
Здравейте мацки Simple Smile

Съни мерси за кайвенцето и темата   bouquet

Днес хубав ден ще е за миткосване, но аз ще вървя да jump , чеее много ми пречат пусто тия тлъстинки  ooooh! и ще помолим дядото да изведе Али на разходка  Mr. Green

И да питам вие кой посредник ползвахте за ASDA, щото аз сега реших да се пробвам...след като ми се изгуби поръчката от littleonesclothing Crossing Arms

Приятни разходки момичета  Hug

# 24
  • Мнения: 307
Съни мерси за темата и кафенцето!
С педи ще вземете най-доброто решение,кажи и че се притесняваш и ще прецените! Hug
Ники дано всичко с Макс е наред Praynig
С.неви гуш  за Деа! Hug

Приятна разходка на всички!  bouquet

Последна редакция: пт, 23 апр 2010, 11:17 от puhich

# 25
  • Мнения: 201
Ах, че съм забравана - момичета, каква декларация се подаваше с болничния от педито?  newsm78

# 26
  • Мнения: 157
Ах, че съм забравана - момичета, каква декларация се подаваше с болничния от педито?  newsm78

Шоколадче, имам я в ел. вариант., пиши меил на лични, ще ти я препратя, заедно със следващата  Peace

# 27
# 28
  • Мнения: 157

Стар, тази е за остатъка до 410 дни.

ДЕКЛАРАЦИЯ за обстоятелствата за изплащане на парично обезщетение при бременност и раждане на основание чл. 50, ал. 1 и 51 от КСО тази трябва да е, но нз как да дам линк newsm78

# 29
  • Мнения: 45
Здравейте, момичета! Мноооооого отдавна не съм писала, НО ви чета редовно  Embarassed Ние сме добре, даже повече от добре  Mr. Green Краси вече е 5880гр и 63см. ЧовекЪТ сам си отказа нощното хранене и сега ноща е наша с милото  Blush Малкият си спи в кошарката и сам се научи да заспива там.
Времето е много хубаво и излизаме на разходка. Лек ден и приятни разходки и на вас  Hug

Общи условия

Активация на акаунт