Въпрос до мамите раждали в Германия.

  • 1 875
  • 40
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 7 605
Ооо, заявка в клиниката съм дала още от четвърти месец. Mr. Green

Кога трябва най късно да се дава zаявката? Ние тепърва Ште се местим в Германия а ве4е съм в 4. месец.....

# 31
  • Мнения: 1 173
Ооо, заявка в клиниката съм дала още от четвърти месец. Mr. Green

Кога трябва най късно да се дава zаявката? Ние тепърва Ште се местим в Германия а ве4е съм в 4. месец.....

Споко миличка. Някъде от 30-тата седмица нататъка. Grinning
Вие към кой град ще се местите?

# 32
  • Мнения: 3 880

Кога трябва най късно да се дава zаявката? Ние тепърва Ште се местим в Германия а ве4е съм в 4. месец.....

"Заявка" в този смисъл на думата няма нужда да се дава. Можеш до последно да си чакаш и като тръгне раждането да отидеш в първата срешната болница- никой няма да те върне. Хубаво е обаче да се посети предварително, а ако има няколко болници в района да се разгледат и да се направи избор за най-добрата във вашият случай. Това може да се направи по всяко време на бременността. На мен лично ми подейства много успокояващо запознаването с родилното и обстановката там- залата, стаите и т.н. Ние ходихме към 8-ят месец.

# 33
  • Мнения: 7 605
Ооо, заявка в клиниката съм дала още от четвърти месец. Mr. Green

Кога трябва най късно да се дава zаявката? Ние тепърва Ште се местим в Германия а ве4е съм в 4. месец.....

Споко миличка. Някъде от 30-тата седмица нататъка. Grinning
Вие към кой град ще се местите?

Ох слава богу, има време  Wink Ами в Хановер, но само временно до средата на 2006 год.

# 34
  • Мнения: 7 605

Кога трябва най късно да се дава zаявката? Ние тепърва Ште се местим в Германия а ве4е съм в 4. месец.....

"Заявка" в този смисъл на думата няма нужда да се дава. Можеш до последно да си чакаш и като тръгне раждането да отидеш в първата срешната болница- никой няма да те върне. Хубаво е обаче да се посети предварително, а ако има няколко болници в района да се разгледат и да се направи избор за най-добрата във вашият случай. Това може да се направи по всяко време на бременността. На мен лично ми подейства много успокояващо запознаването с родилното и обстановката там- залата, стаите и т.н. Ние ходихме към 8-ят месец.

Аz ве4е горе долу съм реШила къде искам да раждам, но zависи колко дале4е Ште живеем и на ли трябва и аz първо да отида у немско  Wink но смятам оШте таzи година да се zапиШа към дадена болница.
А тук във Франция zнам слу4аи когато не са приели родилки които не се били zаписали предварително, когато нямали легла  Sad ПраШтали ги в други болници  Sad

# 35
  • Мнения: 2 292
Osven vsizko izbroeno do tuk v moja spisuk ot kursa za podgotovka ima i Traubenzucker - tova za nqkakwa faza na rajdaneto bese v koqto suvsem si otpadnala i trqbwa da nabavis burzo energiq ...  moje i banani
susto i hranitelni pripasi za tatkoto  .
Uspesno rajdane 

# 36
  • Германия
  • Мнения: 8 100
Мдамм, а аз си носех лимонче, помага против пресъхване на уста по време обдишванията.
А бе само тук ли глезят татковците така, на моят му дадоха кафенце, после и закуска, че и обяд имаше дори.

# 37
  • Мнения: 7 605
Мдамм, а аз си носех лимонче, помага против пресъхване на уста по време обдишванията.

По време на раждането не дават ли да пиеШ неЩо? Питам zаЩото във Франция било така.....

# 38
  • Мнения: 3 611
Absoliutno nihto ne sam si nosila kato tragnah da rajdam- vsichko si mi dadoha ot tam.
Edinstveno imah dreshki za izpisvane za bebeto... ta taka...
leko rajdane i edno zdravo i spokoino bebche ti pojelavam:)))

# 39
  • Мнения: 3 880

По време на раждането не дават ли да пиеШ неЩо? Питам zаЩото във Франция било така.....

Дават- на мен ми бяха дали чай. Не дават обаче да се яде, но едва ли на някой му е до ядене в този момент Wink

# 40
  • Германия
  • Мнения: 8 100
Дават, дори акушерката настояваше да пийна водица, но мен ме беше страх да не започна пък да връщам, а и в него момент не бях жадна

Общи условия

Активация на акаунт