Моля Ви за помощ за фурна AEG

  • 6 868
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 175
Здравейте. Имам нова фурна AEG. Модел този http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09037937. Но нещо не мога да разбера как да готвя. Вчера сложих картофи на фурна на горен и долен нагревател в тава друга /не тази на фурната/ най-отдолу, пекох 1 час и половина и едвам се задушиха - станаха като варени, водата им не се изпари изобщо отврат. А в инструкцията не пише нищо за картофи. Моля Ви помагайте искам нормални запечени картофи. И искам да Ви питам как готвите например палнени чушки. Не мога да я схвана тази фурна и това е.

# 1
  • Мнения: 157
Аз имам същата фурна и съм много доволна... Тавата я слагаш на който ред искаш, дясното копче на втората, ако не се лъжа картинка на горен и долен нагревател + перка. Лявото копче първо нагласям на 250 градуса, а като заври водичката на 200 и така... докато са готови. За чушките е същото...

# 2
  • Мнения: 208
и моята е същата ,почети всичко готвя посредата на горна долна с вентолатор.За парите които дадохме и аз очаквах да е малко по -бързичка , н0 уви  .........

# 3
  • Мнения: 157
така е, не са от най-бързите...  #Cussing out

# 4
  • Мнения: 108
Аз имам същата фурна от вече 3 години  и досега съм нямала проблем с готвенето.
Яна Диврова - пишеш само че си включила на долен и горен нагревател, но не пишеш нищо за градуси - ако не си настроила и градусите , не виждам как ще ти стане манджата. Peace
Аз готвя на 180 градуса всичко, освен ориза - него на 160

# 5
  • Мнения: X
И ние имаме подобна, много съм доволна! Peace
Няма нищо сложно, но ако наистина си забравила да включиш и градусите... Thinking
( и на мен в началото ми се случи един, два пъти Blush)
Чушките ги пека почти на вентилатор на около 200-220 градуса(май повечето неща пека така), стават бързо! Crazy

# 6
  • София
  • Мнения: 1 464
Момичета, аз питах и в друга тема за тази фурна, но тази е по-нова тема и има шанс някой да ми отговори, затова повтарям питането си.
Изгубих си инструкциите за ползване на фурната. Може ли някой да ми каже какви са функциите - има около 10 такива, нарисувани са картинки за всяка от тях на едното копче, но не зная коя за какво е.
За печене от долу и от горе има картинка от две успоредни чертички само - това ли е?

# 7
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 26
Тук има инструкции на руски и на английски:
http://bg.diplodocs.com/jim/AEG-ELECTROLUX/B3191-5-M-_R

# 8
  • София
  • Мнения: 1 464
Благодаря!  bouquet
Оказа се, че долната част на фурната не нагрява и ще ходи на ремонт...

# 9
  • Мнения: 6 031
Използвам темата за да попитам кой е гаранционният сервиз на АЕГ?

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт