Май- 131 ....ЧРД! Щастливо детство, мили деца!

  • 63 174
  • 739
  •   2
Отговори
# 705
  • Мнения: 2 407
Мартеа аз взех от Росиниол!

# 706
  • Мнения: 302
Мартеа, да върви по вода на Теа в новата градина! Дано свикне бързо и да си намери приятелчета, а и госпожите да й харесат! Като става рано, се уморява и ще си поспива следобед, пък и вечер ще се наложи да си ляга по-рано   Wink - при нас така беше. Сега се е разхайтил и може да стои до 00.00ч.  , ама става в 8ч
За грейка ти препоръчвам Кокодрило - имат магазин в Оutlet Sofia Center , дето е до Метро 1. От там взех само долнище с тиранти за момъка, изпипано е мн. добре. Може да има и цели гащеризони, имаше доста стока.
Аз пък издирвам риза - ще ги снимат утре в градината за календари и искам да е с някаква спортна ризка, а не с блуза. Хвърлих око на една, да видим след градина дали ще я одобри.

# 707
  • Мнения: 449
И от мен успех на Теа в новата градина! Ще свикне и много ще й хареса, убедена съм  Heart Eyes
Грейка и яке аз поръчах на Ники от www.hm.com. Страхотни са, на много хубави цени, за съжаление ни резнаха с директна поръчка, но пък дори и през посредник да поръчаш, си заслужава, според мен  Peace

# 708
  • София
  • Мнения: 2 437
Мартеа, на Централна гара има една втора употреба, в която на 2-рия етаж има нова стока без дефекти. Миналата година купих на децата грейки Дюпон, тефлонови за по 12лв. Фантастични са! Имаше всякакви номера. С етикетите, с найлоните, неотваряни. Тази година предполагам, че ще имат пак. Не им знам случая, но там има страхотни попадения на стоки. Имам подозрения, че това е конфискувана стока от митницата, която е няколко метра по-надолу.Във ФБ имам снимки от зимата, където  се виждат в цял ръст. На Любака е цяла, а на Павката е с гащеризон и яке.
Вярвам, че Теа ще се включи в колектива! Вярно е, че децата вече са на групички и в началото ще й е малко сложно, но стискам палци да се ориентира бързо.

Сиска, как сте?

# 709
  • Мнения: 4 073
Момичета, благодаря за отговорите и пожеланията!

Мартеа, на Централна гара има една втора употреба, в която на 2-рия етаж има нова стока без дефекти.

Дачи, благодаря ти, пак даваш ценна информация! Непременно ще отида да проверя, защото бюджетът този път хич не е голям, а и говорим за качество в случая. А къде точно се намира на Централна гара?

Теа се върна, доволна е, харесало й е, играла си е с някакви деца, очаквах да разбера много повече, но е превъзбудена, търчи и крещи като ненормална из къщи. Каза, че в един момент децата така крещяли, че чак се уплашила. По принцип в досегашната й градина бяха  десетина деца с три учителки и сто процента дисциплината е била по-стегната, та сега й е ново. Беше във възторг, че са гледали филмчета, досега не е гледала филмче в градината. Дано и занапред й харесва, за да сме доволни всички.

# 710
  • Мнения: 920
Мартеа успех в новата градина. Дано и ти си доволна. За варицелата - имай едно на ум, въпреки че няма какво да направиш, но карантината е тамън 3 седмици.

Сиска кажи как мина?



# 711
  • София
  • Мнения: 2 437
Чакай сега, че аз съм зле с обясненията на улици и булеварди  Crazy Като тръгнеш от Лъвов мост нагоре към гарата вървиш от дясната страна, от ляво има един голям хотел (дали не беше Родина  Rolling Eyes), продължаваш нагоре и от дясно в един забутан вход..направо си е невидимо, а вътре е огромно помещение. Намира се в горната част на булеварда, почти до гарата с автобусите. Точно до входа има кафене и циганки-гледачки  Mr. Green. Все едно влизаш в безистен. Подминаваш всичките парцаляци вътре в залата и в дъното са стълбите нагоре. Измежду новата стока пробутват и втора употреба, но то се вижда кое е ново, защото са на серии и етикирани.
Отидете и дано има хубави неща. Там е малко тото-шанс, но нещата са страхотни и цената им е...убийствено ниска.  От там майка ми беше взела една жълта хавлиена кърпа (дебела, плътна, памучна) с размерите на спалня, чисто нова в плик и етикет за...20-30лв. Всяка година обирам завистливи погледи на морето  Flutter  Така, като пиша и пак ми се доходи  Laughing Там си е като съкровищница  Laughing Ааа...и гледай да отидеш през седмицата, защото събота/неделя има много хора. Стискам палци да си намериш нещо хубаво. Тези грейки на децата в спортните магазини бяха от 170лв нагоре (говоря за качествено покритие отвън и вътре). После кажи как е било.

# 712
  • Мнения: 4 073
Благодаря ти много, Дачи, ще го измисля как да отидем през седмицата възможно най-скоро. Доколкото разбрах, ето тук се намира.

# 713
  • София
  • Мнения: 2 437
На мен ми излиза карта около Президентството  Rolling Eyes
Сега разгледах картата. Значи тръгваш от бул.Сливница по бул. Княгиня Мария Луиза (вървиш от дясно) нагоре към гарата, подминаваш ул.Козлодуй, после ул. Клокотница и веднага след Клокотница е СО Сердика, подминаваш входа и е безистена. Накрая на сградата.

# 714
  • Мнения: 920
Приключихме с коледната украса  newsm44, както и със списъка на дядо Коледа. сега остава само снега да се появи.

Днес движението беше мееееееко казано отврат. И аз с цялото си русо реших да "отскочим" до центъра за един куклен театър. Поне пиесата беше хубава (с малки забележки).

Хубава вечер.

# 715
  • Мнения: 1 101
Нашата операция мина и замина....Дени я понесе чудесно. Предния ден, в понеделник, целия ден го прекарахме в обикаляне по специалисти, изследвания - доста сериозна подготовка беше. ЕКГ, кръв от вената, кръв от пръстчето за кръвна група, консултация с педиатър, с анестезиолог, отново консултация с алерголог, разни инжекции, снимка на дробчетата, и за капак консултация с дерматолог. Последните няколко дни преди да ни приемат в болницата го ядеше някаква бълха, сутринта преди да тръгнем отново беше нахапан, а той явно има някаква непоносимост или алергия, та целия беше в обриви - по гръбчето, корема, ръчичките - беше страшна гледка. Та затова половината специалисти препоръчаха да се отложи операция, не смееха да рискуват, но накрая дермотоложката отсече, че е нахапване от насекомо. Все пак много ме притесняваше този обрив, но слава Богу всичко беше наред. Във вторник сутринта в 8 :45 ми го взеха - оттам нататък не знам какво е ставало, как са го приспали, той нищо не помни - в 9 :20 ми го донесоха спящ и хъркащ ужасно. Имаше леко кръвчица по нослето, бяха му спукали една веничка на ръчичката докато са слагали абоката, все още му е посиняла. 1 час по-късно се събуди все едно си става от сън. Веднага започна да говори, а в инструкциите пишеше, че трябва 2 часа да лежи настрана, да не говори и после цял ден да е на легло.  Издържа половин час лежащ, после стана, започна и да си говори и да си играе. Не обича сладолед, сокове и кремчета, та затова минахме без тях. Вечерта хапна малко мляко с ориз, въпреки че ни беше в менюта чак за следващия ден. През ноща се събуди гладен и яде сандвич. На сутринта ни изписаха. Едното му уше е напълно здраво, другото има за лекуване. Слуха му се възстанови според наблюденията ни. Но продължава да му е тлрудно да диша през нослето, а и сополки продължава да издухва от време на време. Това ме притеснява - в понеделник ще го водя на контролен преглед и ще питам дали е нормално и какво да му давам, защото за сега не смея нищо да пръскам и слагам в нослето. Алерголожката твърди, че имал алергичен ринит и като минат поне 2 седмици от операцията, трябвало да го изследваме и да го лекуваме и чак тогава щяло да се оправи нослето. Аз смятам преди това да му пусна и една посявка от нослето. Та това е за нас... Благодаря за стиснатите палци! Hug

# 716
  • Мнения: 465
Браво Сиска, казах ти , че ще мине и замине и при нас беше така възстанови се бързо , но на запушеното носле му трябваше дота повече време..

# 717
  • Мнения: 1 101
Бубе, а с какво го лекувахте след това нослето? Мен сега ме е страх да правя каквото и да било там, само го издухваме често - рядко има сополки, но се усеща че нещо му пречи да диша свободно.  И все пак, има гоооляма разлика от преди операцията  Simple Smile

# 718
  • Мнения: 920
Сиска браво! И това мина. Пожелавам ви бързо долекуване на ушето и нослето.

# 719
  • Мнения: 689
Сиска, радвам се, че всичко е минало добре, дано се подобри всичко лека полека и Дени да е здрав.
За хапането от бълха и при нас доста често се случва въпреки, че нямаме наоколо животни, но явно е пълно навсякъде из Пловдив.
Веси също доста се обрива като я ухапят и доста я сърбят и на моменти даже не съм сигурна дали е само от бълха или има и друг проблем.
Алерголожката я изследва за външните фактори, но за храни каза, че няма да я тестува сега и не знам дали да не я види дерматолог  Tired
Мартеа, успех на Теа с новата градина, дано все така да се връща удовлетворена   Peace
Вчера моето момче стана на годинка, много бързо мина това време. Той се умори доста от всичките нови играчки и емоции и заспа бързо в 21.00 и се събуди чак сутринта в 7.00, че нещо последните седмици е неспокоен от никненето на зъбите.
Ето тук http://www.facebook.com/album.php?aid=32771&id=1000003867758 … &l=01b326675a ако има желаещи може да видят снимки  Wink
Лека вечер

Общи условия

Активация на акаунт