Нося се из дебри Дюканични и печеля вечери романтични - 229

  • 40 138
  • 747
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 850
   Зориткеййй , пиЛЕ шареноооо ... напраУ щА нацилуаммм ... дръж ОфСИТИ в кошарата че инЪК лошооо ...
  
   Ако знайте кво правя .. бога ми домашна идилия ... шия си гоблена .. сложила съм хляб с ементал във Хурната и слушам Сер Гей СтаниШеФФ при Цецето Ризова  Crazy  Crazy  Crazy  Joy hahaha

   Мимеее , дръш се душо , и непременно на следващото кафе те искам на отчет!  Hug  Heart Eyes Heart Eyes

  tamarandi , дръж се недей го слуша този дявол , влизай тук всеки ден и се отчитай какво кога яде и как вървят кг ! Слагай линийката и се небой , яж колкото щеш , но само режимна храна   bouquet

  оххх , нали съм тъпа и отнесена ... поздравявам от сърце цялата дружина на Търновската среща , просто сте страхотни , много хубави ... и като ви гледам , пиленца шарени и вие като нас в Бургас си останахте без нови опитни зайчета  Twisted Evil .. всички сте за трета ! Обичкам Ви и ние сме готови за една голяма среща на се ослушвайте , крачетата ни сърбят  Joy

  Весинкооо  #Silly newsm47 Ила да ИдеМ ЛяП и да ПийМ ракия  Wine Glass Drunk

Последна редакция: нд, 09 май 2010, 18:51 от mmmshushy80

# 736
  • Мнения: 110
Ееееее,спамърки,шъ свършите тематъ... newsm78
ХЕПИСМАЙЛЧЕЕЕbouquet  bouquet  bouquetчестито на мъничето-да ти е живо и здраво!
МИЛЕНКА,МИМИИИ,ШУШКА/ти,като един Напалеон,бе душо/, smile3534 newsm51

# 737
  • Мнения: 833
здравейте малки, сладки дюканки Hug Hug Hug Party
Шуши аз съм още опитно зайче Joy,но много мина, малко остана до трета hahahaЕ  Шушка ти си направо жена мечта Whistling,оф да не прочете мъж ми за тази идилия ,че тогава ще видя зор ooooh! Joy
Весиии smile3533 Hug Hug
tamarandi  аз имах едно ангелче и две дяволчета ,но успях да ги надвия , smile3508,така че смело напред и резултатите няма да закъснеят Simple Smile

# 738
  • Мнения: 850
  eeee , балконЯ ша сЪ срутии ... пък никой не пише  Sad  ,  какво ли чакатееее  newsm78

# 739
  • Мнения: 7
Здравейте, момичета! Как бяха празниците? Simple Smile Това е единствения празник, на който за мен няма скрити опасности, щото ягне не ям Simple Smile Даже не помирисвам! Аз си карам третата по книга, малко по малко вкарвам различни храни, кантара ме докарва до истерия, но...знам, че е временно, та стискам зъби и продължавам Simple Smile И така...лека и отслабваща вечер на всички Simple Smile

# 740
  • Мнения: 5 001
  eeee , балконЯ ша сЪ срутии ... пък никой не пише  Sad  ,  какво ли чакатееее  newsm78
smile3532 smile3533 smile3534 smile3502

# 741
  • София-Варна
  • Мнения: 119
Хайде да се включа и аз със здравен въпрос.Днес цял ден ми е мнооого лошо,пада ми кръвното (90/60 и пулс 55)?Случвало ли се е с някой и какво се прави в такъв случай?Нещо доста зачестиха теи случаи напоследък при мен!

PP. Иначе,празниците минаха добре,вчера се изкачихме на Белоградчишките скали и съм много впечатлена,голяма красота,ама днес крака болят,глава се мота....старост-нерадост!!!

Последна редакция: нд, 09 май 2010, 20:50 от ninkata1

# 742
  • Мнения: 850
  Нинката , много течности и най вече айран със сол ! При мен в интерес на истината това беше много честа случка , чак до припадък  , но преди да започна режима. От както се храня редовно не се е случвало.

 Мастърче  Heart Eyes  bouquet

 Весинкоо , Ляба е готов ти дИ си  Thinking

# 743
  • Мнения: 1 952
Извинявайте, знам, че е досадно, но може ли линк към рецептата за сладоледа, че не мога да я открия?

# 744
  • Мнения: 0
аз съм тамаранди..
първо искам да се обърна към администраторите и да им кажа,че с нищо не съм прегрешила,за да ми блокират другия ник...цялото ми семейство ползва този сайт и всеки си има ник...това не означава,че сме агенция....аа и както момичетата казаха...трябва да съм тук всеки ден на отчет...

аз съм тук за да ме превъзпитате относно хранителните навици..не,че умишлено ще прегрешавам...явно дяволчета не са едно и две...
на 35г съм 158висока..112кг мечта на всеки мъж....ко да се прави..дяволчетата са виновни...правих изследвания...всичко е ок....

# 745
  • Мнения: 5
аз съм тук за да ме превъзпитате относно хранителните навици..не,че умишлено ще прегрешавам...явно дяволчета не са едно и две...
на 35г съм 158висока..112кг мечта на всеки мъж....ко да се прави..дяволчетата са виновни...правих изследвания...всичко е ок....
Хей, няма да се притесняваш - аз също съм мечтата на всеки мъж.. Само че с малко воля нещата ще се оправят, бъди сигурна. Ефект ще има.

# 746
  • Мнения: 850
The same myself , това което намирам е това в блога , но не съм го правила и незнам как ще е
http://dukanskirecepti.wordpress.com/2008/03/29/млечен-сладолед/  нещо , не ми се получава слагането така че си го отвари като го копираш и поставиш  Hug

# 747

Общи условия

Активация на акаунт