За какво ми е тази любов в самота...на една ръка разстояние...!?

  • 9 087
  • 48
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 666
Имали ли сте такива моменти?

Живяли ли сте с някого ( мъж, приятел....и т.н.т.) в паралелни реалности?

Просто период....,или " просто поръчай такси"?!

Ето, най-после ще го кажа на глас (всъщност ще го напиша, но все пак е нещо) - да, в момента живеем така. Надявам се, да е просто период заради неприятностите, които ни сполетяха....

# 31
  • Мнения: 37
аз не живея така, ама сега се опитвам да си изясня има ли път на пред за нас, защото от Коледа много нерви потроших, признавам половината от това което искам го е променил. За което го поздравявам редовно, за да не забравя и да се върне към старото, но другата половина все още е за поправка, ама аз нещо се поизморих, а съм иначе много борбена и упорита.
мнението по въпроса ми е, че ако сте сигурни, че между вас няма нищо- по-добре е такси, но и за това се иска доста-сила на духа, финансова стабилност малко или повече и решителност.
Но протакането на неизбежното води до повече болка, гняв, понякога и омраза.
И в това няма виновни, и двамата са виновни, че са се оставили да стигнат до там или обстоятелствата така са се стекли и ТЕ ДВАМАТА не са се обединили дружно.

# 32
  • София
  • Мнения: 3 431
... признавам половината от това което искам го е променил. За което го поздравявам редовно, за да не забравя и да се върне към старото, но другата половина все още е за поправка,....

Значи ти трябва изцяло нов мъж, вместо да се опитваш да промениш изцяло стария.
Едно на ръка, едва ли ще успееш. второ дори и да постигнеш някакъв резултат, според мен не си струва да прекараш живота си в упорити опити да моделираш по собствен вкус един мъж.
Все пак ти не си му майка, ти си му жена.

# 33
  • Мнения: 41
Благодаря, че ми припомни тази песен-свързвам я със специални приятели и специални варненски лета-още веднъж благодаря...........

# 34
  • Мнения: 17
Случвало се е.. само, че таксито дойде без да го викаме Simple Smile т.е. се появи 3-ти  който реши проблема с тишината...

# 35
  • Бургас
  • Мнения: 6 055
Имах и аз такъв период, но с мълчание, което прозира зад поток от думи. Говорим, говорим, а не се чуваме...
В таксито не само, че не беше скъпо, а ме отнесе "В друго време, в друг свят" Wink

# 36
  • Бургас
  • Мнения: 364
Тази песен ми е толкова близка, още отпреди години. Имах такава "връзка" - изгубени година и половина, през които можех да изживея много по-истински неща. Жалко, но вече е минало.
Дойде ли този момент, поръчката на такси не бива да се бави! Дори когато имаш деца, не бива да правиш вечни компромиси (които неусетно убиват и малкото останали чувства), да не говорим, ако нищо не те свързва с този човек.

# 37
  • Мнения: 5 370
А ако човекът по принцип НЕ ГОВОРИ? Тооо, таксито е трябвало да бъде извикано още в самото начало, казвате? Laughing
Ми има хора, които показват, а не доказват, чувствата си, иначе са парче темерут.
Аз пък за себе си мисля, че успявам да живея в паралелен свят, без това да ми вреди особено. Таксито съм искала да го викам по съвсем други поводи, но след като набрах номера на централата, просто не отговорих.........

# 38
  • Мнения: 1 666
Дойде ли този момент, поръчката на такси не бива да се бави!

Е, не, чак пък веднага да се вика таксито също е крайно! Може да е период, може да е поредната трудност, през която да се кали връзката и после животът да продължи пак в розово.

# 39
  • Бургас
  • Мнения: 364
Явно не съм се изразила правилно. Говорих през призмата на своя опит, при мен не беше период. Когато краят дойде, се усеща. Когато няма смисъл, също се разбира. Ако е само период, чувствата са различни - има желание нещата да се променят и хората не са "разделени заедно", не се измъчват в една безнадеждна и безсмислена връзка, а търсят начин отново да стигнат един към друг.   
Това, за което се пее в песента, е различно - който го е преживял, знае, че единственият изход е таксито.

# 40
  • Мнения: 1 666
Явно не съм се изразила правилно. Говорих през призмата на своя опит, при мен не беше период. Когато краят дойде, се усеща. Когато няма смисъл, също се разбира. Ако е само период, чувствата са различни - има желание нещата да се променят и хората не са "разделени заедно", не се измъчват в една безнадеждна и безсмислена връзка, а търсят начин отново да стигнат един към друг.   
Това, за което се пее в песента, е различно - който го е преживял, знае, че единственият изход е таксито.

 Peace
Ясно, разбрах те!
И все пак мисля, че за да бъде категоричен човек в решението и избора си, му трябва време.

# 41
  • София
  • Мнения: 3 431
Ясно, разбрах те!
И все пак мисля, че за да бъде категоричен човек в решението и избора си, му трябва време.
Понякога времето не е достатъчно. Трябва и акъл.

# 42
  • Мнения: 0

И все пак мисля, че за да бъде категоричен човек в решението и избора си, му трябва време.
Често времето ни обърква още повече.А ние не сме безсмъртни,докато обмисляме....и ахааа живота си минал. Whistling

# 43
  • Мнения: 1 666

И все пак мисля, че за да бъде категоричен човек в решението и избора си, му трябва време.
Често времето ни обърква още повече.А ние не сме безсмъртни,докато обмисляме....и ахааа живота си минал. Whistling

Е, нямам предвид време като величината безкрайност! Или просто говоря за себе си в момента, че ми трябва време, за да реша има ли смисъл... Не съм от тези, които при първия проблем като ги стегне шапката и си стягат багажа. Но 9 години, както беше в случая по-горе, определено не бих чакала...

# 44
  • Бургас
  • Мнения: 364
Когато има деца, всичко е много по-различно. Решението е много трудно, трябва сила и наистина да си напълно убедена в това, което чувстваш. И подкрепата от близки също не е излишна.  Дано е период при вас, els! Hug

Общи условия

Активация на акаунт