шейново или 1ва АГ

  • 1 254
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 103
днеска с мъжо ходихме в шейново д-р Конакчиев му е приател всички се държаха супер но явно заради него(той е някакъв шеф ама не разбрах какъв).стори ми се хубаво вътре казах че искам секцио.питахаме защо като накрая казаха ти ще раждаш ти решаваш.показаха ми доста от болницата много ми хареса но още не съм ходила в 1АГ

# 16
  • Мнения: 815
по - скоро питай за доктор, а не за болницата- аоко си без уговорка е все едно дали шейново или 1 аг- а пък ти щом от сега мислиш за секцио- трябва да имаш уговорка- дори да ти се налага по медицински причини те мъчат до последно..е, правят и секцио, но в краен случай

Аз родих в Шейново с уговорка и съм много доволна, за мен това, че бебета не са при майките си е голямо предзимство- можеш да си починеш след раждането, да поспиш и да се възстановиш,  пък бебо го виждаш през 2 часа за по час- после ще може да си го гледаш в къщи колкото си искаш- няма къде да ходиш...ВИП стая нямаше свободна, е, малко е неудобно, но оцелях, като тръгна да раждам 2 път пак ще е там, но заради доктора, а не заради болницатга

# 17
  • София
  • Мнения: 378
аз съм за Шейново Peace

# 18
  • Мнения: 46 520
тоест имам избор да избирам и между правителствена и частна и горе посочените две помогнете ми в избора.със секцио ще раждам ако това е от значение де:)

Правителствена  Peace

# 19
  • София
  • Мнения: 3 688
за Шейново ако пожелаеш могат да оставят бебето при теб и да не го взимат до следващото хранене
аз бях във ВИП и няколко пъти ми предложиха да ми го оставят а на майката от съседната стая и го взимаха само когато тя кажеше....

# 20
  • Мнения: 2 849
Шейново ! newsm10

Общи условия

Активация на акаунт