Запленяваща сърцето / Gönülçelen по ATV петък от 20:00 - Тема 12

  • 31 606
  • 741
  •   1
Отговори
# 675
  • Добрич
  • Мнения: 0
Между другото не дадоха Левент какво направи с композицията!!!! На се чу да е издадена.
Аз мисля, че тази композиция ще звучи най-напред на концерта! И си мисля, че едно от нещата, включени в договора на Саймето, може да е тази песен и да се наложи Мурат да обяснява за кого е написана и да се даде гласност на случая. Ще бъде ужасно за Мурат, но Саймето не ги дава току така тези пари!  ooooh!
Пък аз си мисля,че в това спонсорство ще изискат от него да им играе по свирката или ще му вземат солистката, а какво по-лошо от това да му отнемат любимата.

# 676
  • Мнения: 10 240

ФенКИТЕ спиране нямат- то цветенца, сърчица, херувимчета.....
Джансел е много щастлив с такива всеотдайни фенКИ....
А когато разбере и за нашата групичка.... Joy Joy

# 677
  • София
  • Мнения: 5 334
Ринче, що казваш "фенОВЕ". Я ограничи във "фенКИ". Flutter hahaha hahaha hahaha

# 678
  • Мнения: 10 240
Между другото не дадоха Левент какво направи с композицията!!!! На се чу да е издадена.
Аз мисля, че тази композиция ще звучи най-напред на концерта! И си мисля, че едно от нещата, включени в договора на Саймето, може да е тази песен и да се наложи Мурат да обяснява за кого е написана и да се даде гласност на случая. Ще бъде ужасно за Мурат, но Саймето не ги дава току така тези пари!  ooooh!

Това е много вероятно - да звучи за пръв път на концерта. Но нали вече е в ръцете на Левент- той може да я използва предварително... Пари са това. Money Money Money Пък и сега, когато е в групата на заговорниците... Не мисля, че ще е включена в клаузите на договора на Сайме. Тя дойде в къщата след като се случи облога. Но пък присъства на избухването на Мурат на вечерята, когато Хасрет пусна диска. Така че знае за нея и нейната стойност за Мурат.

# 679
  • Мнения: 2 157
Пък аз си мисля,че в това спонсорство ще изискат от него да им играе по свирката или ще му вземат солистката, а какво по-лошо от това да му отнемат любимата.
Любимата да му вземат ще е трудно. Те и двамата са лудо влюбени! Но е възможен варианта в последния момент да отпадне Хасрет. Макар, че и това не е логично.
Няма да е Берин, защото Саймето не я понася. Видяхте ли в последния епизод как Саймето отказа да й вземе връхната дреха. Хич не я долюбва! hahaha
 А да дава пари Саймето и да проваля концерта, не ми се вързва. Ще да е нещо с нейната дъщеря, която й да е. Може и Селин да е! Вече съм ошашавена от възможните варианти!  #Crazy

# 680
  • Мнения: 10 240
Ринче, що казваш "фенОВЕ". Я ограничи във "фенКИ". Flutter hahaha hahaha hahaha

ГОТОВО:


ФенКИТЕ спиране нямат- то цветенца, сърчица, херувимчета.....
Джансел е много щастлив с такива всеотдайни фенКИ....
А когато разбере и за нашата групичка.... Joy Joy

# 681
  • Мнения: 10 240

толкова е изумен, че е изгубил ума и дума....

# 682
  • Мнения: 2 157

Това е много вероятно - да звучи за пръв път на концерта. Но нали вече е в ръцете на Левент- той може да я използва предварително... Пари са това. Money Money Money Пък и сега, когато е в групата на заговорниците... Не мисля, че ще е включена в клаузите на договора на Сайме. Тя дойде в къщата след като се случи облога. Но пък присъства на избухването на Мурат на вечерята, когато Хасрет пусна диска. Така че знае за нея и нейната стойност за Мурат.
Но няма ли да е с по-голяма стойност тази песен, ако звучи за първи път на този концерт? Това, че се отказа от облога, за мен означава само, че няма да получава пари Мурат от продажбите й. Ама аз не разбирам от финанси и може да греша.

# 683
  • Мнения: 10 240

още малко радост за окото....

# 684
  • Мнения: 2 157
Тая Funda дето ги прави колажчетата, що я изтипоса като Селин! Ич не ми харесва така Хасрет  ooooh!

# 685
  • Добрич
  • Мнения: 0
Композицията на Мурат, за Селин, вече не е на дневен ред, нещата се въртят около това Мурат да страда в сегашно време, а ахилесовата му пета вечи е Хасрет, а не композицията, която той даде дори с усмивка на Левент. Така мисля аз.

# 686
  • София
  • Мнения: 5 334
Тая Funda дето ги прави колажчетата, що я изтипоса като Селин! Ич не ми харесва така Хасрет  ooooh!
Е, пак добре, че не й сложиха розовия шал. Тогава вече... глави щяха да летят... #Crazy

# 687
  • Мнения: 10 240
Тая Funda дето ги прави колажчетата, що я изтипоса като Селин! Ич не ми харесва така Хасрет  ooooh!

ами защото е такава във филма.... Как ли още ще я "изтипосва" FUNDA? На мен ми харесва всякак...

# 688
  • Мнения: 10 240

Какви мили очички правеше на Левент за да го придума на "шофьорския курс"!
И той взе, че се съгласи.... не ми се вярваше.... Левент да даде колата в ръцете на Хасрет!
Тя така си влезе в ролята на "начинаеща шофьорка"- червения светофар, свърши и бензина... hahaha hahaha

# 689
  • Мнения: 10 240

интересна снимка "зад кадър"
Туба с поглед напред, а Джансел - с поглед в Туба

после ги засякоха във "Каньон"- на разходка.....

Общи условия

Активация на акаунт