Запленяваща сърцето / Gönülçelen по ATV петък от 20:00 - Тема 12

  • 31 549
  • 741
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 2
Само наминавам да ви кажа "Здравейте", че имам доста да уча. ooooh!
Предположенията на Щерева са логични. Peace  И аз мисля, че Несрин е одобрявала Селин, защото от превода на аглийски на разговора на триумвирата, Несрин казва, че Хасрет няма да сотигне нивото на Селин или нещо подобно. Това за мен определено говори за симпатия спрямо Селин.
Ринка, мерси за снимките и линка. Тинче, мерси за превода. Ниобче, мерси и на теб за превода на разговора между Хасрет и Левент.  smile3525 smile3525 smile3525   Ох, мале, голям смях пада с този корвет. smile3532

# 721
# 722
  • София
  • Мнения: 5 334
Ринче, и ние чакаме новата задача за конкурса на Джансел. Все пак нова тема идва, трябва и нова задачка. Flutter Flutter

# 723
  • Мнения: 10 240
Ринче, и ние чакаме новата задача за конкурса на Джансел. Все пак нова тема идва, трябва и нова задачка. Flutter Flutter

В новата тема - ха-ха- 13-та поред и новата задачка.


Оле, започна т-ерор-а!   #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 724
  • София
  • Мнения: 5 334
Ринче, и ние чакаме новата задача за конкурса на Джансел. Все пак нова тема идва, трябва и нова задачка. Flutter Flutter

В новата тема - ха-ха- 13-та поред и новата задачка.


Оле, започна т-ерор-а!   #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out
Какъв терор, бря?! Shocked Shocked
Впрочем, аре, да сА поФалА hahaha hahaha с ново аватарче и нов подпис. Малко черно-бял стил, старовремско така... hahaha hahaha

# 725
# 726
  • Мнения: 10 240

Форумът не ме пуска да публикувам ей такива снимки....
Това не е ли т-ерор?

# 727
  • София
  • Мнения: 5 334
hahaha hahaha hahaha
Форумът сам се предпазва от пукване. Sad Joy Joy
Впрочем, тука малко "на черешата" ми изглежда нашто човек. hahaha

# 728
# 729
# 730
# 731
# 732
  • София
  • Мнения: 5 334
Айде и малко Хасрет-Левент и лудницата, която тя му спретна. hahaha hahaha

# 733
  • Мнения: 2 155
Гледам, че Ринка е донесла армагани на Джанселки! Много снимки, много нещо, бре! Явно Джани е доволен от фенките си и се е поотпуснал! hahaha hahaha hahaha
Фенче, благодаря ти за линка от фейсбука. Чичко Гугъл се справи що годе добре. Поне схванах, че Несрин е одобрявала образованието на Селин и е използвала нейните приятелки за посещение на културни мероприятия. Сега ако ни подскажат с нещо дали я е одобрявала за снаха и почвам да търся друга причина за самоубийството на Селин.  ooooh!
 Или ще се окаже с лабилна психика и след като не е получила всичко от Мурат е посегнала на живота си. Ама нещо пак не се вързва, дявол да го вземе! Нали е обичала адреналина - високите скорости и участието й в ралита говори за това. Защо тогава е посегнала на живота си! Ей, тия сценаристи, какъв ли капан са ни заложили? Дали са се консултирали с психолози, като са си градили версията?   #Crazy

# 734
  • Добрич
  • Мнения: 0
Но ако Мурат обичаше Селин истински и изцяло нямаше да слуша родителите си.
Може би затова Сайме обвинява всички и ще търси сметка от всички, защото си мисли, че Мурат под влияние на родителите си не е обичал достатъчно дъщеря и.
Да си спомним, че Мурат излезе от хотела/ след самоубийството/  заедно с баща си. Това както ние го видяхме, сигурно го е видяла и Сайме. Затова обвинява родителите му. А докога ще обвинява Мурат ще видим по-късно. Аз се надявам тя да промени отношението си към него.
Ринка може би това е разковничето, той повече се е страхувал от мама отколкото да обича Селин и ако е знаел как ще реагира Неси ако разбере, че семейството на Селин не е от сой, та за туй да се е дърпал, да не и дава напразни надежди. И така Сайме ще ги обвинява за това, че са богати и са измъкнали сина си без да му се потърси сметка, а него защото е нямал  смелос да защити любовта си към щерка й.

Общи условия

Активация на акаунт