Борбата с рака- духовното оцеляване и физическото преодоляване-19

  • 85 382
  • 816
  •   1
Отговори
# 810
  • София
  • Мнения: 1 312
Да се включа с нещо и аз... Simple Smile Simple Smile при тази диета се яде и се отслабва...всички пилета,крави,и риба и тяхните производни мляко,сирене,извара трябва да изядете и банските с радост  си сложете...!!!! Отслабва се найстина стази диета,пробвала съм я Simple Smile
 Утре съм на срещата Heart Eyes

# 811
  • София
  • Мнения: 428
Като с всяка диета трябва да се подхожда много внимателно! Яде се наистина, но не непрекъснато, а умерено, яде се месо - пиле, заек, телешко, мляко, извара, яйца, риба и много и всякакви зеленчуци! На по-късен етап и плодове! Пие се кафенци и чайчета каквито пожелаете! Всъщност Сис е пуснала за тези които се интересуват информация!!!!!!
Сонче 10 кг наднормено тегло - хич не е малко, бих казала нездравословно!
А ММ като я знам как изглежда, не знам каква диета е пазила? newsm78 Тя е с манекенски размери!
Триксано утре като се видим, ще ти дам инфо за кокалите Laughing Говорих с доктора! Проблема е напълно разрешим!  love001

# 812
  • София
  • Мнения: 1 312
 Права си Марги Simple Smile,не съм за диетата,нямам за сваляне,но всеки прави тлъстинки,а както не съм пила хормоналното Sick,трябва да се пазя от естрогена/а има ли тлъстинки,има естроген/
  След тази диета почувствах някак че по-леко стъпвам,не ме боляха колената,а бях стигнала да куцам,то снимки,то изследвания правих,страшни болки...Не зма какво стана,но само две кила надолу и колената ми са нови....

# 813
  • В царството на игрите:)
  • Мнения: 4 003
Тук съм...Минаха контролите. Добре съм Mr. Green За лакътя нищо не им казах, а и те не ме попитаха Joy Реших, че ще рискувам да ми мине сам Mr. Green Извинявам се, че пак ви надух главата с мойте лудости, ама така ще е с мен. Не вярвам да ми дойде акъла #Crazy
Веси, теб наистина те стяга шапката. Не си ми, звъняла мила. hahaha Поне не на номера ми Mr. Green
Силванка ти е обяснила за срещата - ще ти пиша ЛС
айде до скоро Hug Вече нямам търпение!

# 814
  • София
  • Мнения: 428
Да си кажа, че най малко аз имам право да говоря за наднормените килограми и колко е нездравословно,което си личи от линийката!
Но при мен увлечена от диагнозата и от лечението, така неусетно ги натрупах, че в един момент направо бях уплашена! Сега дишам по-спокойно, макар че все още съм много далече от нормалното тегло! Затова човек трябва да вземе мерки навреме! Така че ММ напълно си права мила!
Миленка сега ти прощавам, но следващия път ще има bash

# 815
  • Мнения: 708
Сонче 10 кг наднормено тегло - хич не е малко, бих казала нездравословно!
А ММ като я знам как изглежда, не знам каква диета е пазила? newsm78 Тя е с манекенски размери!
Триксано утре като се видим, ще ти дам инфо за кокалите Laughing Говорих с доктора! Проблема е напълно разрешим!  love001
margi4 , според този сайт: http://www.medicine.bg/ , идеалното тегло за мен е 59 кг, а аз съм 65, а и индекса на телесната маса е в зеленото, т.е. в здравословни, значи не съм над нормата, но аз бих искала да сваля около 10 кг. мисля че ще се чувствам по-добре...

# 816

Общи условия

Активация на акаунт