* SportsDirect - 14 *

  • 49 351
  • 780
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 118
Момичета, помагайте. Ще поръчвам по една мама на сина ми сандалките на Адидас. Може ли някоя да ми каже колко е стелката на С8. Крачето му е почти 16 см и съм в голяма чуденка С8 или С9.
Благодарко!

# 751
  • Мнения: 13
На предишната страница пише за адидаса Rolling Eyes C8 му вземи 

Последна редакция: пт, 21 май 2010, 17:32 от EmoM

# 752
  • Мнения: 118
Това го видях. Но не знам каква е разликата между номерата в сантиметри и затова питам и за двете стелки.
И аз клонях към С8, но сега се чудя да не са му на границата.

# 753
  • Мнения: 29
Dear , Unfortunately the below products have been cancelled off your order as the payment method chosen was not able to complete successfully. Please choose another method of payment and place your order again ensuring all of your details are correct.

Получих ето това и са ми блокирани пари в картата,международнa картa Visa Classic на Райфазенбанк ползвах за поръчката.Някой поръчва ли с такава?

Последна редакция: пт, 21 май 2010, 18:00 от ivet.

# 754
  • Мнения: 659
Аз платих с Виза Електрон без проблем,но за Класик не знам,като гледам не я пише долу при позволените карти    newsm78

# 755
  • ... някъде преди лудницата ... до църквата!
  • Мнения: 1 136
рак-щрак - благодаря ти! Май номера ще е 4!

# 756
  • Мнения: 32
Отдавна не съм се включвала в темата и явно съм изтървала доста   Rolling Eyes,прочетох обаче цялата 14ста тема и никъде не видях отговор на моя въпрос.
Тези отстъпки които ги пише на гърба на списанието
10%-ALL CLOTHING това дали се отнася само за дрехите в раздел-Clothing или  за абсолютно всички дрехи в сайта  newsm78
Мрън,ако все още искаш размери на дрешките на Малкото пони ръст 9-12м.,мога да ти дам(дано не е прекалено късно).
На някой може да му се стори много глупав въпросът ми,но какво е ''реплика''  Embarassed?

# 757
  • Мнения: 348
kremstef, давай, не е късно. Благодаря ти!

# 758
  • Пловдив
  • Мнения: 3 646
И аз плащам с Виза електрон на РББ,ще ти мрънкат сег аза отблокирането на парите.Покажи им мейла на сайта за да ги отблокират веднага,иначе 45 дни ще чакаш.
А ще споделите ли кода за дрехите?

# 759
  • Мнения: 32
И аз плащам с Виза електрон на РББ,ще ти мрънкат сег аза отблокирането на парите.Покажи им мейла на сайта за да ги отблокират веднага,иначе 45 дни ще чакаш.
А ще споделите ли кода за дрехите?
О ,да разбира се,но аз мислеш,че всеки,който пуска поръчки го има и за тов ане сметнах за нужно
WEEK1
31st May-6th June -10% OFF-ALL REPLICA КОД-SS10R1
WEEK2
7th June-13th June- 10%OFF-ALL FOOTBALL BOOTS KOД-SS10R2
WEEK3
14th June-20th June-10%OFF-ALL CLOTHING KOД-SS10R3
WEEK4
21st June-27th June-10%OFF-ALL FOOTWEAR KOД-SS10R4
Мрън,ето размерите
блузка-под мишници-24см. дълж.-29см.
рокля-дълж.-39см.,под мишници-26см.
поличка-при коланчето-22см.,дълж.-21см.
дънки-дълж.-32см.,при коланчето-22см.
Моята Стефани е на 9месеца и са й точно,така че си мисля,че са малко умалени,ако бебето е по-едричко ще са малки за тази възраст.

# 760
  • до морето
  • Мнения: 155
Такива отстъпки- седмични винаги ли е имало или сега започва някаква разпродажба? На първа страница са написани само  месечни отстъпки с кодове.

# 761
  • Пловдив
  • Мнения: 3 646
Благодаря,Кремстеф.Ами аз не съм ги получила.Даже и от сайтовете които са за кодове нищо не са ми пращали поне от 3-4 месеца.А дали намалят от основната или от намалената цена? Някой има ли идея?

# 762
  • Балчи-Варна
  • Мнения: 419
Зимните месеци ги имаше тези оферти за четирите седмици на месеца{самоне мпомня сега за кой месец,точно беше},значи намалят 10%от артикулите,които са в тази категория и намалението 10 %е от намалената цена вече.....

# 763
  • Мнения: 32
Зимните месеци ги имаше тези оферти за четирите седмици на месеца{самоне мпомня сега за кой месец,точно беше},значи намалят 10%от артикулите,които са в тази категория и намалението 10 %е от намалената цена вече.....
Правилно ли разбрах,отстъпката е за раздел Clothing,нали и само за дрехите в този раздел,а не за всички дрехи от сайта?Простете,че си повтарям въпроса,но по-добре да повторя отколкото да сбъркам.

# 764
  • Мнения: 2 375
Ама не го разбирам това.  #CrazyДва пъти ми дърпат /блокират/ сумата. Веднъж пълната от поръчката ми и втория път вече без артикулите, които са свършили. Така ли правят? Гледам, че сега имам негативно салдо в картата, минус 99 евро. ooooh!
Аз чакам да ми върнат пари, а те не спират да теглят.
Кажете и на вас ли така по-два пъти ви взимат парите?

Последна редакция: пт, 21 май 2010, 22:26 от natia

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт