"Любовта на мъжа минава през стомаха" - винаги ли важи това???

  • 17 782
  • 258
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 3 467
Разбира се, Витамина, приоритетните качества за една жена включват задължително умението да маа с чукове и отверки.
Третият точно това искаше да каже, че му е страшно важно, жена му да извършва строително-монтажните дейности по жилището и автомобила, в почивните дни, когато не гради кариера.

# 46
  • Мнения: 1 224
Аз съ убърках съфсем ...  newsm78 Azzy като Мими85 си споменавала, че си невероятен кулинар и приготвяш екзотични специалитети на миУто.С наслада съм си представяла как белиш авокадо с перфектния си френски маникюр и как разбъркваш тайландския къри сос хванала бъркалката с две пръстенца и на почтително разстояние от печката.Чувствам се измамена... Cry

# 47
  • Мнения: 0

Цитат
Третият точно това искаше да каже, че му е страшно важно, жена му да извършва строително-монтажните дейности по жилището и автомобила, в почивните дни, когато не гради кариера.
Трети, това ли имаше предвид? Щото аз помислих, че предпочиташ готвеното. И наблегнах на това, че една жена може да е мултифункционална, ама Azzy ме разколеба...

# 48
  • Мнения: 6 947
Не, не си я разбрала какво иска да каже  Laughing Иначе пред готвено предпочитам хубав секс  Grinning

# 49
  • София
  • Мнения: 3 467
Аз съ убърках съфсем ...  newsm78 Azzy като Мими85 си споменавала, че си невероятен кулинар и приготвяш екзотични специалитети на миУто.С наслада съм си представяла как белиш авокадо с перфектния си френски маникюр и как разбъркваш тайландския къри сос хванала бъркалката с две пръстенца и на почтително разстояние от печката.Чувствам се измамена... Cry
Недей, това беше когато се изплаших, че ще го загубя, реших, че приоритетно е авокадото на мъжа ми, пред маникюристката, която поддържа френския ми маникюр.

Аз съм против мултифункционалността на една жена, дами.
Звучи ми като кухненски робот, понеже така и така сме на кулинарна вълна.
Трябва да има приоритети и женствеността, смятам, че трябва да е абсолютно приоритетна.
С две думи, дори и да изглеждам като кухненски робот, аз винаги бих сложила мъжът ми на първо и основно място.

# 50
  • Мнения: 46 587
На мен пък ми е странно така да се съпоставят нещата, какво значение има дали една жена предпочита да върти тигана или четката, щом се обичат и искат да са заедно? То предпочитанията са едно, животът съвсем друго, те да си вършат задълженията, пък в свободното време, каквото ще да прави. Подобни неща като ремонти са изцяло по желание дали ще ги направят с двете си ръце или ще викнат специалист.

Всъщност на мен винаги са ми били интересни хора (и мъже, и жени), които умеят да правят "чудеса", излизайки от всички ограничения  Laughing само погледнете темата "Да преправим старите мебели" или някоя друга подобна  Simple Smile поне на мен ми действат страшно вдъхновяващо и както се възхищавам на боядисаните от мен маса и столове, така и на изпечения домашен хляб. Просто развихряне в една посока, води след себе си подобно във всичко (и в кухнята, и в дома, и в работата, ако щете и в леглото), обогатяване като цяло, вреда в никакъв случай.

# 51
  • Мнения: 1 224
Мдаааа, има хора които гледат на кулинарството като на творчество и такива за които е = на робия, слугинлък и мъжка доминация.
Ази поуспокоих се...Ама има много мъже, които намират за изключително секси гледаката на жена в кухнята.Дама като теб със сигурност е запозната с новата колекция на Agent Provocateur - стила "домашна помошница" е на мода и тази година  Wink

# 52
  • Мнения: 0
Цитат
Не, не си я разбрала какво иска да каже   Иначе пред готвено предпочитам хубав секс 

И добре, че е така. Щото с готвено в стомаха... сексът не е това, което може да е Grinning

Аз, колкото обичам да маам с чук през почивните дни, толкова обичам  и да преглеждам пациенти, толкова и да готвя, толкова и да се гримирам... незнам как да приоритизирам явно Sad
Но определено се замислих, че явно не съм дама Thinking

# 53
  • Мнения: 6 947
Azzy, какво става с президентската кампания? Няма време newsm78

# 54
  • София
  • Мнения: 3 467
Мен, ако ме питаш, ако една жена е секси, местоположението не е от толкова съществено значение.
Кухнята, Айфеловата кула или Емапайър стейт билдинг Simple Smile

Витамина, да си дама е нещо подобно на това да си секси, ако си дама си такава, без значение дали мааш с чук, тиган или телефон.
Въпрос на възпитание, а не на конкретни предпочитания- кулинарни или някакви други.

Azzy, какво става с президентската кампания? Няма време newsm78
Моля ти се, недей и ти сега.
Веднъж вече обяснявах на Немо, че Ази винаги се е чувствала по-добре в сянка.
Разбира се, сянката е задължително да бъде солиден мъжки гръб Simple Smile

# 55
  • Мнения: 2
В общия случай мъжът работи, което означава, че обядва навън, а често и не закусва.
Също така от време на време всяко семейство вечер излиза навън.
Та готвенето на жената се свежда до 20 вечери месечно.
Освен това, жените, които не обичат да готвят, поне в половината от случаите приготвят нещо набързо.
Дали за един мъж ще е супер важно тези няколко готвения месечно? Ако жената спре напълно да готви, това би струвало не повече от стотина лева месечно. Ако се опитат да купят Вашата любов със стотина лева, няма ли да се засегнете леко? Несериозно е да се мисли, че готвенето е начинът да задържиш един мъж.

Има неща, които са несравнимо по-ценни.

# 56
  • Мнения: 0
Пак съм в грешка...
Мислех, че дамите са като героините на Джейн Остин -  чувствителни, леко грозновати, много възпитани, морални и прилично задръстени.
А те били секси.
Благодаря, Azzy, не знаех, че между дамите и фолк певиците имало толкова прилики.

# 57
  • Мнения: X
Несериозно е да се мисли, че готвенето е начинът да задържиш един мъж.
Аз съм далеч от мисълта,че ако един мъж спре да обича жена си,ще се влюби отново,ако тя започне да му сервира вседи ден екзотични и др. глезотийки.

Но определено смятам,че Да,любовта на мъжа минава И през стомаха,т.е. той се чувства по -доволен и обгрижван така!
И след като той се е заел съвсем доброволно с осигуряването на голямата част от бюджета, след като доброволно се грижи наравно с мен за децата,за почистването на дома,и всичко свързано с него,след като се грижи за колата и всички ремонти у дома,след като не смята за срамно да пуска пералня,да простира прането,или да тупа килими,не виждам защо аз трябва да се правя на интересна и да не му угодя поне малко...?!    Grinning   Още повече,като знам ,че така ще му е още по-добре и по-уютно в къщи.
След като за него е важно аз да се чувствам добре,щастлива и прави всичко ,което може за мен, мисля,че е напълно разумно и в реда на нещата и за да се грижа за неговия комфорт!

# 58
  • Мнения: 0
Цитат
Аз съм далеч от мисълта,че ако един мъж спре да обича жена си,ще се влюби отново,ако тя започне да му сервира вседи ден екзотични и др. глезотийки.

Но определено смятам,че Да,любовта на мъжа минава И през стомаха
Peace Абсолютно!
Добрата храна предразполага. Тя в никакъв случай не може да е достатъчно условие за любовта на един мъж, но може да е от съществено значение за семейната атмосфера.

# 59
  • Мнения: 46 587
...
И след като той се е заел съвсем доброволно с осигуряването на голямата част от бюджета, след като доброволно се грижи наравно с мен за децата,за почистването на дома,и всичко свързано с него,след като се грижи за колата и всички ремонти у дома,след като не смята за срамно да пуска пералня,да простира прането,или да тупа килими ...

Изтрий си поста, защото сега ще напишеш, че се хвалиш. Мъж да пипа тези неща? Абсурд, аз не вярвам  Crossing Arms  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт