Житен режим на Учителя Петър Дънов - 4 тема

  • 102 808
  • 717
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 101
Merilyn, Illison,  браво на вас.. smile3501това е добре че не се прегрешили,ще се захранваме заедно разбира се,и ще споделяте как и с какво за да ни е по лесно на всички... Hug

# 76
  • Балчик-Сливен
  • Мнения: 1 058
Аз имам да свалям 10 килограма,но по-важно за мен в момента е пречистването на организма-имам някакви гадни пъпки по лицето,което според кожният лекар е натрупване на токсини в организма.И въпреки че рядко хапвам меса и то само пилешко и риба,явно любовта към шоколад и тестяно си казва думата.А и пролетта е сезон,през който е хубаво да се обновим Peace

# 77
  • Мнения: 206
Внимавайте с цигарите по време на режима.Освен физическата вреда ,те могат да ви причинят и психическа.Духовната не мисля,че е необходимо  да коментирам.Тя се подразбира.

# 78
  • Мнения: 1 883
Здравейте, от утре съм с вас.Утре ще съм на грухана пшеница ,понеже в магазина нямаше друга, и утре ще си купя био.Задължително ли трябва да я сваря груханата?Задължително ли трябва да е 10 дни,може ли 5?Имам да свалям около 8 кг., но искам и да се пречистя,но май щом искам пречистване ще трябва да са 10 дните.

Поздрави Hug
Да попитам и още нещо за житото за покълнване то е с люспата ,нали?Като го киснете люспата омеква ли, понеже имам гастрит и ме е страх да не се възпали.Сори за тъпите въпроси. Embarassed

Последна редакция: нд, 09 май 2010, 23:03 от Тя

# 79
  • Балчик-Сливен
  • Мнения: 1 058
Тя   не е необходимо да вариш житото-по-добре е да го залееш с топла вода от вечерта и в термос до сутринта ще е готово за консумация.
Щом е и за пречистване режима е добре да го направиш 10 дни-до петия ден се чисти организма,а после се обновяват клетките Peace
Успех ти желая!!!
Ето и аз вече трети ден на режима-става все по-лесно,благодаря за подкрепата  bouquet
Днес съм -500 грама,което е нормално да започне едно умерено сваляне на теглото ,имам проблем с WC,което е странно.
За вчера-100 г жито с 1 с.л. мед,3 кисели ябълки,5 ореха и много чай Ройбос,вода.
Успешен и усмихнат ден на всички Heart Eyes

# 80
  • София
  • Мнения: 807
Добро утро!  Hug
Тя  Hug Добре дошла и успешен старт! И аз мисля да се пробваш 10-тина дни! Важното е как се чувстваш! Не толкова "био" /на много продукти вече пише "био"/, колкото - жито за покълване търси.
Blue Rose  Hug и за мен е странно, това което пишеш за WC. Може да е временно увление.
Merilyn_33 , ellison  Hug
Аз днес имам известно раздвижване: -500гр. Време беше! Sunglasses
Днес съм се заредила с покълнало жито, съвсем дребни бели връхчета има. Заредих и доза за утре. Така ще изкарам последните 2-3 дни.
Пожелавам ви много хубав ден и успешна седмица!  Hug

# 81
  • Мнения: 42
Blue Rose и аз имах такъв проблем, на третия ден вечерта изпих един чай (китайски за разхлабване), не знам дали беше редно, но ми подейства на сутринта и повече не съм срещала проблем с WC-то.

# 82
  • Мнения: 3 118
Здравейте, и аз съм на осмия ден и вече облизвайки се чакам десетия да си хапна на обяд супичка.  eat
До третия ден се чувствах отлично, но после сякаш повече ми беше ходенето и размотаването и се чувствах доста изтощена. Някъде бях чела, че може да се слага лимон на житото, затова си позволих за тези осем дни да си направя няколко лимонади - сок от лимон с минерална вода, действа доста ободряващо.
Иначе метода с термоса го пропуснах, защото докарваше доста гаден вкус /не знам защо - нов е термоса/ и го варя житото - грухано, друго не знам откъде да си купя.
И няколко пъти чай си правих билков - с лимон и мед или чист.
А кафето - пия си едно на ден.
Общо взето 3 кг съм смъкнала, да видим през захранването какъв ще е резултата.
Режимчето го правим двете с майка ми  Grinning

# 83
  • Добрич
  • Мнения: 5 458
Пит, житото не го кисна в термос, а в голяма керамична чаша /събира 100г. жито + 500 мл. вода/ и го покривам с керамична чиния. Така до сутринта е достатъчно омекнало, за да може да се консумира.

# 84
  • Мнения: 3 118
Вела, благодаря!  Hug
Тази вечер ще го накисна и аз в някой неметален съд.

# 85
  • Мнения: 206
  Много е важно да се знае дали  имате някакви заболявания.Ако ви боли стомах, поради някаква причина,направете режима с грухано жито или поне се наблюдавайте и при първи проблеми,престанете да консумирате жито за покълване.
  За режима се изискват условия,Физически,психически,астрологически,духовни...
  Понякога се шегувам ,че и аз искам да стана космонавт ,но не ме вземат в Байконур.
  Не е достатъчно да имате желание и потребност.
  Правете го внимателно ,за да не си навредите.

# 86
  • Мнения: 1 883
Мерси на всички.Днес си купих жито за покълване и го накиснах, ще видя утре как е на вкус.Груханото беше вкусно.
  HugЛека вечер!

# 87
  • Мнения: 2 708
Привет момичета,
Извинявайте, че нахълтвам тук, но да попитам тъпичък въпрос Simple Smile Аз освен грухано, никаква друго жито не съм виждала по суперите - от там си я купих. Та моля, споделете Praynig Praynig Praynig, от какъв тип магазини си купувате това за покълване. За София ми е питането. Много ви благодаря предварително  Hug

# 88
  • Мнения: 101
          Привет девойки!!!Днес ми беше 8-ми ден,но тази вечер се захраних с ангелска супа... newsm45тръшнал ме е един грип,всичко ме боли,цялото тяло,главата..ужасно е и реших да се захраня от днес,за да не ми пада имунитета още....Тази вечер си хапнах житото в 17 часа и в 20 часа изядох една гореща супа от 2 картофа с много магданоз и лимон...вкусно е макар и без сол и олио..... newsm10
Резултата ми досега е -3,500 кг,което мисля че е добре,сега ще видим с захранването как ще е,но ще правя и лунната докрая на месеца....Утре съм на един сварен картоф,малко останало жито...и зелена салата с домат и кълнове....
Само ме притеснява количеството на салатата колко да е....цялото ми количество за деня една кутия от сладолед която е от 500 гр.сладолед,но марулите са много обемни и заемат доста място....
Slow4eva дай-съвет ти с какво количество започваш.......пише с 1/3 от порция за хранене...значи тази салата,я разделям на 3 или 4-ри,за деня,което се пада по около 120 гр,на хапване..добре ли е...

Относно житото за покълване,аз събота и неделя го консумирах,наистина е вкусно,но тази сутрин усетих една неприятна болка в стомаха,имам някакви проблеми,макар че докторите казват че не е така...но мисля че е било трудно смилаемо за мен....с груханото не е така....но всеки сам преценя....
Жито за покълване има във всеки по голям супермаркет на щанда за здравословни храни,аз поне там го открих...

# 89
  • София
  • Мнения: 807
Добро утро!  Hug
Днес е 9-ти ден за мен, добре съм, чакам обаче с нетърпение утре вечерта да си хапна от супата. Имам още -300 гр. за вчерашния ден.
katrin77  Hug що ми започнала захранването - продължи с него. Принципът е прост: всяка храна се вкарва постепенно. Моят съвет е да продължиш със супата днес и на обяд да хапнеш лъжичка-две от салатата, вечерта увеличи още малко салатата, но намали супата.
Утре - по същия начин. Ако ще си правиш ориз - започни с малко количество, на следващото хранене го увеличи с още малко. Имайте предвид, че стомасите са се посвили след 10-дневно ядене на малки порции. Не ги разширявайте отново. Не трябва да се връщаме към  предишното си хранене, а да придобием нови навици. Поне аз възприемам така нещата. Въпросът е да задържим поне 2/3 от смъкнатото.
Krische  Hug аз купувам или от диетични магазини, или от диетичния щанд на магазин Европа.
Хубав ден на всички!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт