Новите ви книги - 6

  • 59 460
  • 744
  •   1
Отговори
# 735
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 829
Прочетох "Английския съсед" и веднага си представям "хита" като се снима. Все едно ще гледам "Мисия Лондон". Явно се котират филмите, които ни изкарват полуидиоти.

# 736
  • Мнения: 512


Това е последната ми книга. Много ми хареса. Препоръчвам я на всички, които се интересуват от психология, социология или просто от човешката природа.

# 737
  • Мнения: X
Прочетох "Английския съсед" и веднага си представям "хита" като се снима. Все едно ще гледам "Мисия Лондон". Явно се котират филмите, които ни изкарват полуидиоти.
Tо самочувствието ни е такова и постоянно се опитваме да си самоутвърждаваме имиджа на пълни идиоти направо. Няма друг такъв народ на Земята , с толкова ниско самочувствие.  И така си вървим от времето на Паисий. Нито той, нито останалите ни будители са успели да се ни пробудят националното достойнство и патриотизъм за съжаление.  Иначе , когато гледаме на недостатъците си с елегантно чувство за хумор не е толкова лошо.Но в книгата на Вешим беше попресолено и твърде обобщено.

# 738
  • Мнения: 503
Благодаря, Jolene.
Присъединявам се към мнението за "Изключителните". Интересен поглед върху причините за успеха.

# 739
# 740
  • Мнения: 503
"Нашингтон"- Михаил Вешим

# 741
# 742
# 743
# 744
  • Мнения: 0


Снощи я започнах. Много е увлекателна

По- силна книга никога не бях чела преди!
Който не я е чел.. нека промени това!

Общи условия

Активация на акаунт