Ийит Озшенер: Мелодията на сърцата ни / Yiğit Özşener: сега и в "Ezel" - 65

  • 28 693
  • 741
  •   1
Отговори
# 585
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
  ruporuuЕхоооооооо...Жулиетите от балконя на Джемилката...ади слизайте доле щото темата беше пред изпадане. Mr. Green

Байдауей...коя тема ще обсъждаме ТУНАЙТ? Party Party Party

# 586
  • Мнения: 0
Добър вечер  smile3510 cook cheers

# 587
  • Мнения: 1 064
Виждам, че сте закъсали с меренето на пакета. Искате ли моя окомер?

 Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

По темата: Мислете за анкета!!!! Трябва и да се преброим.
Добре дошли на всички новопостъпили  Hug Hug Hug Hug

Ако не се пита, още по-добре.

# 588
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Еми аз с риск да стана досадна щото сигурно сте правили такава анкета...реших да изпълня волята на кмета. Hug Hug Hug Hug
Ето мойте предложения:

Коя сестра според Вас обича Езел?
1. Ейшан
2. Бахар
3. Нито една от двете

Кой от тримата предатели е по-умен?
1. Дженгиз
2. Керпеден Али    Joy Joy Joy Joy Joy
3. Ейшан

Сори ако се намесвам в неща дето не трябва. bowuu bowuu bowuu bowuu bowuu

# 589
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
ааа Зизу,предложенията не са никак лоши(второто ме заинтригува повече) Peace Peace Peace Peace
трябва де се обмисли сериозно Peace
Бравос,мойто момиче!Не само от пакети разбираш Joy Joy Joy Joy Joy

Пешкаааа,вземи кажи пиленце днес ли имаш рожден ден.Не ми пускай тия емотиконки само,че синеоча от един месец те дебне да ти честити Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning
В случай че си се пръкнал днес...ти желая много здраве,щастие и пари Joy Joy Joy Joy Joy  love001 newsm59  bigdance2 cheers cheers cheers

# 590
  • Мнения: 417
И мен ме заинтригува второто предложение за анкета Peace
Може да включим и Сердар,макар,че той не е от приятелите на Езел.

# 591
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
ааа Зизу,предложенията не са никак лоши(второто ме заинтригува повече) Peace Peace Peace Peace
трябва де се обмисли сериозно Peace
Бравос,мойто момиче!Не само от пакети разбираш Joy Joy Joy Joy Joy
ООООО...ТИ НЕ ЗНАЕШ КОЛКО СЪМ УМНИЧКА...ПЪЛНА СЪМ С ИЗНЕНАДИ. Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
ПОГРЕШНО Е ДА МИСЛИШ, ЧЕ РАЗБИРАМ САМО ОТ ПАКЕТИ... Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 592
  • Мнения: 20 795
Здравейте!  Hug Hug Приемате ли нови почитатели на сериала. Аз рядко влизам тук, само защото не обичам да знам бъдещето развитие на филмите. Но "Езел" ми е ужасно интересен. Стигнала съм до 14 еп. и само липсата на време ме спира да го изгледам на едни дъх. Хиляди благодарности на момичетата, които превеждат и които правят възможно и за нас да се насладим на този сериал.   bouquet  bouquet  bouquet
И сега по горещата тема. Понеже много добре познавам научния интерес на Зизу към статистиката, ето един снимков материал. Зизка виж дали върши работа

# 593
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Боже Веноооо...не смеем да се изходим компИтентно по темата. ooooh!
Но, дочух некви по сериозни координати и требе да ги проучим. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Милоооо много се радвам че се тук...!!! Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Ловим тееее....  love001  love001  love001  love001  love001  love001

# 594
  • Мнения: 20 795
Ами Зизу, няма отърване от мен. Вървя след теб.  Hug Hug Hug Но и в това село ми харесва  Grinning Grinning Grinning

# 595
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Ами Зизу, няма отърване от мен. Вървя след теб.  Hug Hug Hug Но и в това село ми харесва  Grinning Grinning Grinning
  love001  love001  love001  love001  love001 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532

# 596
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
Оооо и Венито дошло Hug Hug Hug Hug
А добре дошла!

# 597
  • Мнения: 20 795
Добре съм ви заварила!
  Hug Hug Hug

# 598
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Оооо и Венито дошло Hug Hug Hug Hug
А добре дошла!
Така е попе ...яз си ходим с населението...тва е данъчната...са чекам в скоро време ПИ-ара... hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 599
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Ийигечеляр пичолар   Hug

Общи условия

Активация на акаунт