Клуб Бургаски Ветренски мами-7

  • 34 408
  • 742
  •   1
Отговори
# 690
  • у дома
  • Мнения: 967
Добро утро от мен, отчитам свалени още 2 кг през отпуската - препускам след Гоги и ако не ходех на работа щях да се вталя за нула време  Tired
Ванюш, още не съм получила нищо, не знам ...

# 691
  • Мнения: 60
maimp ами ти? няма ли да дойдеш. ще има и други с деца (като мен например)
ми не знам,малко далече ми идва този капан,
хайде на отиване с такси,ама на връщане newsm78

Е , ся  Crossing Arms няма да се цепиш от колектива   Mr. Green
На връщане с някоя майка ,има много към твойта посока - ще се приберете задружно Drunk  и пеейки  Laughing

# 692
  • Мнения: 623
Цвети,много добра иконка си избрала за задружното прибиране!

Проста Мария,Гого да не проходи,че на един мой братовчед детенцето на 8 месеца и 1 ден проходи  #Crazy.Чак доктора им се скарал,че рано било,ама какво да правят хората,немогат да го спрат

# 693
  • Мнения: 80
Да помоля някой да ме светне за тази среща на лични , че аз бая време не бях се включвала и съм изтървала моого  Blush

# 694
  • у дома
  • Мнения: 967
Не е продоходил, но за сметка на това се е разглезил и само при мен иска. Ако се скрия от хоризонта почва да реве  Mr. Green

# 695
  • Мнения: 623
момичета-кокичета,аз утре май ще съм без щерката
сутринта беше на разходта с татко си и била много послушна  Grinning та и утре мислим да я пробваме

# 696
  • Мнения: 534
Не е продоходил, но за сметка на това се е разглезил и само при мен иска. Ако се скрия от хоризонта почва да реве  Mr. Green

леле и ние сме същата работа мамин бонбон все иска да ме вижда загуби ли ме от погледа си се почва едно ма - ма -ма  Laughingи рев  Rolling Eyesдано е само период

и аз май ще съм без Мартин  Mr. Green

# 697
  • Мнения: 723
ГОРГОНА, 27-МИ Е,
да оставиш днес становете,А Wink,

жега ще е ,лепна още от заран,

Лек ден на всички Simple Smile

# 698
  • Мнения: 3
Момичета, благодаря за инфото, относно моя проблем с "двете капки на Авент". Сега съм с друго питане Embarassed Искам да поръчам някой неща за малката мишка от ChemistDirect, но не съм в час с тънкостите на този сайт, а не ми остава време да се ровя и да чета. Интересува ме чрез коя фирма ги поръчвате, каква е стойността на доставката и т.н. Ако пък някой има намерение скоро да пуска поръчка ще съм му мнооого благодарна, ако ме включи. Конкретно това, което искам да поръчам е Инфакол и Бонджела.
Хубав ден на всички!!!  Hug
А за сбирката тази вечер НАЗДРАВЕ от нас:cheers:

# 699
  • Мнения: 723
Сега съм с друго питане Embarassed Искам да поръчам някой неща за малката мишка от ChemistDirect, но не съм в час с тънкостите на този сайт, а не ми остава време да се ровя и да чета. Интересува ме чрез коя фирма ги поръчвате, каква е стойността на доставката и т.н. Ако пък някой има намерение скоро да пуска поръчка ще съм му мнооого благодарна, ако ме включи. Конкретно това, което искам да поръчам е Инфакол и Бонджела.
Хубав ден на всички!!!  Hug
А за сбирката тази вечер НАЗДРАВЕ от нас:cheers:

Горгона е наясно с този сайт,аз също бях питала,
ама днес много се е разтъкала,хич и не чува,
надявам се,че се включи и ще ти обясни,

видях го този бар,ма той много голям бе,да сложите знаменце на масата,че не знам как ще ви фиксирам Crazy

# 700
  • Мнения: 738
Приятно изкарване на всички Ветренски майчета довечера!!!! newsm24 Аз така и неможах да ви открия във фейсбук, но и без това няма да мога да дойда, вързана съм за домочадието!!! newsm63 Да пийните по едно и заради мен, че от години не съм близвала концентрат, а така жадувам за едно джинче с тониче sweating, ама уви първо трябва да спра да кърмя и чака тогава.....! ooooh!Да направите много снимчици, та да се запонзая с повечето от вас поне задочно!!! photo

jivka72_, аз поръчах на малката  Бонжела от ибей и ми излезе 13лв като имаш в предвид, че беше в комплект с чесалка за зъбки от същата марка!Ако искаш повече инфо ми пиши на ЛС!!!

Последна редакция: пт, 27 авг 2010, 15:45 от goguna

# 701
  • Мнения: 60
maimp как няма да ни познаеш 15 женки на едно място ,то не само се вижда , но и се чува  Mr. Green 

# 702
  • Бургас
  • Мнения: 10 358
Оххх, нИблагородно ви завиждам. Twisted Evil Гогунче напълно те разбирам теб.Как ми се излизааа и как ми се пийват 1-2-3... ма няма да е скоро.Докато спра да кърмя ще спра и да нося, то година ще стане вече от как не съм кусвала нещо по хард от бира.. Whistling

# 703
  • Бургас
  • Мнения: 258
Е, разказвайте де... как мина срещата  Hug

# 704
  • Мнения: 623
Срещата ми мнооооого добре! (поне докато аз бях там)Всички мами са много готини,забавни и нтересни  Hug!Дано за напред по-често да се събираме така  Praynig
Хайде някой да доразкаже,до къде стигнахте със салатите  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт