Ще Ви хареса

  • 1 738
  • 40
  •   1
Отговори
# 30
  • usa
  • Мнения: 2 113
Ами и аз да питам този храм с дърворезбата къде точно се намира, родопчанките знаят ли?

това ако не се лъжа не е храм и не е в родопите. мисля, че е в софия в една от горите, зад телевизионната кула. там живее един дърворезбар и си е направил цялата ограда в дърворезби.

# 31
  • Мнения: 1 854
Мерси Теичка, настрьхнах направо, особено и с тази хубава музика....

# 32
Strahotni snimki,kato vidiah snimkata ot Bansko si porevah hybavo,zashtoto az sam ot BANSKO,mnogo mi lipsva" pystoto" Bansko,a nai veche Pirin,zashtoto tyk v Toronto e edno ravno pole,ot nikade ne se vigda planina.

# 33
  • Мнения: 3 634
Благодаря ти Тея!
Разревах се и аз... пусто, до година на всяка цена пак ще се опитам да се прибера.
И понеже нямам с кого да го споделя тоз линк (майка ми не си пада такава националистка като мене) та го пратих на най-добрата си приятелка която сега е замлъкнала... сигурно е затаила дъх пред красотите!

Кои питаше за Чудните мостове? Мисля че са нейде около Бачковския манастир, ама може и да се греша ужасно.
Греших се май...

Последна редакция: чт, 20 окт 2005, 20:48 от Мама от Финландия

# 34
  • Мнения: 980


А някой може ли да ми каже къде са тия "Чудните мостове" и един малко приличащ на будиски храм в една гора  Embarassed Embarassed . То ще да е в Родопите нейде ама  Embarassed Embarassed Embarassed

Хонди, това е китайският павилион в София. Намира се в Парка на свободата сеЩу руското посолство. Много е хубав. Ех, студентски дни... и м
иткане нагоре надолу...

# 35
  • Мнения: 24
  bouquet
блгагодаря ,че сподели,  Тея!

# 36
  • Мнения: 2 257
Точно ей такава спотаена буца на гордост и мъничко тъга, както сега, като гледах снимките, ми беше заседнала тогава, когато показвах България на мъжа си....Много се развълнувах...това е една хилядна, както и автора е казал, от всичко, което има България, една хилядна и аз успях да покажа на мъжа ми, но чувството, чувството сега, като гледах снимките и тогава, като преброждахме страната е едно и също - трепкаща, свита топка в стомаха, пристегнато гърло и много любов. И като че ли точно този вълшебен глас на Деси звучеше в главата ми и тогава и ме караше да се РАДВАМ!... Благодаря ти, Тея!  bouquet

# 37
  • Мнения: 1 215
Разплаках се. Толкова красива ни е страната и толкова смотани управници. Ако всичко ни беше наред дали щяхме да ходим толкова надалече...

# 38
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Боже,напълниха ми дуШата тези снимки  Hug , какво око има този 4овек и какви красиви къс4ета от България е запе4атал  Blush
Благодаря Тея .   bouquetприйска ми се да си отида и да отдам на обикаляне за няколко седмици  Blush
КъЩи4ката с дърворезбите е в Борисовата градина в София близо до Руското посолство,майстор дърворезбар я е правил ( той живее там наблизо ). Много е красива,сякаШ е излязла от някаква приказка  Blush

# 39
  • Мнения: 1 220
Разплаках се. Толкова красива ни е страната и толкова смотани управници. Ако всичко ни беше наред дали щяхме да ходим толкова надалече...


за съжаление управниците си ги избираме сами, а и те.....

Иначе , много е хубавооо, мерси тея!!!

# 40
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Тея - аз също се просълзих  Cry, макар че съм си у дома...
Страшно добре е направено  Peace, а музиката с още по-голяма сила въздейства и от картинките.
Благодаря ти   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт