нещо за БТ

  • 6 771
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 068
Стейси,температурата се покачва над 37 градуса при наличие на овулация и остава висока около 2 седмици.Ако няма бременност температурата спада и след ден два ти идва мензиса.Ако има бременност температурата остава висока до третия месец.Значи при закъснение на мензиса и висока температура е почти сигурно че си бременна.
В твоя случай мисля,че става въпрос за овулация защото ти все още нямаш закъснение.Така че продължавайте да бебеправите усилено и дано да не ти дойде на 25.08.Стискам палци!

Сега се сетих,че розовото течение което имаш също може да е признак за овулация.Просто още е много рано за бременност.
Успех мила!И чакаме хубави новини да знаеш

# 16
  • Мнения: 1 737
А може ли да се мери само във влагалището?

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 1 187
Благодаря ти Ренци, за изчерпателния отговор, и аз ще ви стискам на всички палци, дано за девет месеца ни напусне леля Фло!!!!!!

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 1 187
Цитат на: AQ
А може ли да се мери само във влагалището?


 Доколкото знам и съм чела температурата се мери в ануса Embarassed
 така поне пише в сайта на бг-мама и зачатие, аз там си я меря

# 19
  • Мнения: 1 737
Уф! Не искам така-а-а-а-а! Cry

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 1 187
ами мила това е положението Confused

# 21
  • Мнения: 4 399
Mojesh da si merish temperaturata kydeto pojelaesh. Prosto trjabva da e vseki den na edno mjasto i gore-dolu po edno i syshto vreme. Az si merja mojata v ustata. Pri tova polojenie e po-niska otkolkoto pri analno izmervane, no jasno se vijda denja v koito se pokachva i che sled tova ostava visoka do sledvashtija M (zasega samo tolkova za jalost Cry )

# 22
  • Мнения: 1 737
Аз ставам поне 2 пъти нощем да пишкам и да пия вода. Втория път е около час преди нормалното събуйдане. Дали се отразява?

# 23
  • Мнения: 1 037
Започх да си меря температурата този месец,за да уточня кога ми е ову-то.По изчисления(всички виждате) трябва да е вчера,днес-а температурата ми стои 36,3-36,4.От което следва,че ову няма все още.Но това не ме спира да действаме,нали всичко е строго индивидуално.Доста сложен метод.Вчера имах лек спад до 36,3 и мислих,че днес ще се покачи,но...Вчера еднократно се появи и леко течение.Дали може да е имало ову?

# 24
  • Мнения: 2 498
Диди, защо не пробваш с тестове-те поне показват кога ще е овуто и може да бебеправите усилено 2-3 дни, докато от БТ  можеш да разбереш кога е е била...

# 25
  • Мнения: 3 154
Цитат на: didi75
Започх да си меря температурата този месец,за да уточня кога ми е ову-то.По изчисления(всички виждате) трябва да е вчера,днес-а температурата ми стои 36,3-36,4.От което следва,че ову няма все още.Но това не ме спира да действаме,нали всичко е строго индивидуално.Доста сложен метод.Вчера имах лек спад до 36,6 и мислих,че днес ще се покачи,но...Вчера еднократно се появи и леко течение.Дали може да е имало ову?


Това "еднократно течение" по всяка вероятност е била цервикална слуз. Ако искаш ще ти пусна на лични всичките й видове и как да я проверяваш Wink

# 26
  • Мнения: 1 037
Sunshine,няма да ти се разсърдя-давай.Аз ще продължа да я меря,а за тестовете няма много добри отзиви,но ако не се справя с този метод с БТ,ще пробвам и с тестове.

Общи условия

Активация на акаунт