111та италианска тема

  • 41 971
  • 749
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 1 545
Радвам се, че съм ти била полезна  Hug.

# 736
  • UK
  • Мнения: 1 929
Здравейте, и аз се присъединявам към уикенд депресията на Лени, но пък днес имам повод за черпене- официално започнах работа в Комисията и се нанесох в кабинета си. Утре летя за Брюксел и съм малко неспокойна, но и доволна. Сега с удоволствие бих се почерпила по повода с едно

 Mr. Green

Oбаче с това отвратително време и още по-отвратителни софийски задръствания май скоро ще ми мине ентусиазма.



# 737
  • la Città Eterna
  • Мнения: 375
Ljoli, честито!!!   bigdance2

# 738
  • Мнения: 5 710
Ljoli, много ти се радвам  Hug


Джоя,
какво да ти кажа, не съм нещо в период за борги медиевали ...
Ще ми мине де, винаги, когато се сменят сезоните ми потъват гемиите.


Според мен тръпките на Цуцка89 са в твърде начална фаза, за да бъдат така дълбоко анализирани. Цуцке, гледай по-леко на нещата.


Видях някаква част от днешния епизод на "Стъклен дом" - ако някой го е гледал може ли да ми обясни какво стана, Стефан Данаилов и другите двама какво подписаха, нещо не разбрах кой МОЛ къде отива и как, и защо Mr. Green

# 739
  • Мнения: 6 360
Ljoli, браво на теб! Горе главата следващия уикенд. Wink

Това "стъклен дом" някакво мутренско сериалче ли е? Разказва за живота на отрудените собственици на молове в България, така ли? Simple Smile)))

# 740
  • Мнения: 0
Ljoli честито!! Simple Smile Simple Smile

Благодаря ви много момичета , много ми помогнаха вашите съвети , абсолютно сте прави за всичко. Една жена , не трябва да се оставя да бъде манипулирана от партньора си. До сега , никога не съм била покорна , ще спра докато е време проявите му на власт .. Наистина много се вживявам , а е рано да се приказва. Живот и здраве , ще ви разказвам за времето , което съм прекарала в Италия. Simple Smile  Много се радвам ,че намерих толкова прекрасни и отзивчиви хора в този форум , ще продължа с удоволствие да следя темата ви и дори понякога да се включвам , въпреки че не живея още в Италия , може и да не живея там.. Simple Smile

Желая ви много успехи и късмет Simple Smile Бъдете винаги усмихнати!  bouquet

# 741
  • Мнения: 5 710
АНи! Къде отиде титлата ти 'буржоа"  Sunglasses

# 742
  • UK
  • Мнения: 1 929
Имам чувството, че имам deja vu от миналата година- точно по това време доста от нас (аз и Лени начело, доколкото помня) бяхме почнали яко да се сдухваме... Rolling Eyes. Което пък ми напомня, че вече повече от година пиша в темата, Италия ми става все по-далечна, а вие все по-близки... Heart Eyes.

Cucke, а така! Давай го лежерно!

Да знаете, кабинета ми гледа точно срещу един ресторант, който се казва La Cantina...и се чудя дали някой ден да не пристъпя принципите си да ходя на италиански ресторант само в Италия...че как са ми се прияли разни гозби romagnoli, emiliani, della nonna и т.н.

# 743
  • Мнения: 5 710
Да бе, при мен е сезонно.
Всичко ми изглежда все по-сиво, безнадеждно, нямам сили за нищо освен някакви основни неща, не виждам бъдеще, мисля си, че нямам късмет, че не ми върви и дори, че някой ме е уручасал... Щ ми мине някъде в началото на ноември:–)

# 744
  • UK
  • Мнения: 1 929
Лени, аз имам чувството, че самото Форли така действа понякога... Hug Трябваше да пием кафе, докато бях там.

Бе някой да вземе да пусне нова темичка, че тази стана много минорна накрая.

# 745
  • Мнения: 5 710
Айде ти, че мен ме мързи:–)

Форли изобщо не ми е на сърце в нито един сезон да ти кажа. Самият град.
Околностите са приятни,  МОЛ-овете също, Чезена ми е много по-приятна и градска.
Лятото ми е по-лесно във Фурле, защото има какво да се прави - слънце, парк, градинки, море разбира се, друго настроение.  Но като стане есен-зима ... Confused Абе, аз трябва да спя зимен сън.  Освен това Тайланд 2011 нещо се осуетява, което ме довършва допълнително.
Сега съм решила да се самозаблуждавам, че всъщност може би все пак ще успеем.
Изобщо:) оплакЪх сЪ.

Последна редакция: пн, 04 окт 2010, 23:46 от 10 c's

# 746
  • UK
  • Мнения: 1 929
Айде ти, че мен ме мързи:–)


С удоволствие, ама как става, аджеба.. newsm78 newsm78 newsm78 Blush

# 747
  • Мнения: 5 710
хех, чакай, аз ще я направя.

# 748
  • Мнения: 5 710
Ето, 112та есенна среща в Италия:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=530476.new#new

# 749
  • Мнения: 402
 Льоли, първо честито за работата ! Радвам се за теб ! Peace

Но за ресторантите,съвет - остани си на принципа ....!
Бях 2 месеца в Бг. и нищо италианско наистина не ми направиха някъде...големи боклуци..

Я ела на местна почва.
Я ела из миланско... Joy,имам чувството че тук е баш за теб..!!! Wink Thinking Wink Joy

п.с. и докато пишех 10сент пусна новата тема bowuu

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт