Красивите турски актьори

  • 207 707
  • 737
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 640
Ако е тука дизилер/ бг папа/, ще каже - какво му харесвате на този с оскубаните вежди. В този ред на мисли ,някой знае ли ,защо не се появява дизи папа Hug. Той знаеше много за филмите.

# 166
  • Мнения: 0
Няма голяма активност,явно всеки предпочита да обсъжда актьорите в темите за сериалите Thinking

# 167
  • Мнения: 1 296
Няма голяма активност,явно всеки предпочита да обсъжда актьорите в темите за сериалите Thinking

еееее, чакай де, гледаме сериали в момента и си избираме красавци Joy Joy

Ако е тука дизилер/ бг папа/, ще каже - какво му харесвате на този с оскубаните вежди. В този ред на мисли ,някой знае ли ,защо не се появява дизи папа Hug. Той знаеше много за филмите.

на кого са му оскубани веждите? newsm78

# 168
  • Мнения: 0
pavlinaio,зодия везни ли си? spam2

# 169
  • София
  • Мнения: 5 334
Е, 12 страници не е зле като активност. Айде, и аз да се отчета с първото място в класацията си:

Нова реклама на турските авиолинии. Ама това Globally Yours малко ме смущава... нещо много директно си го казва... Rolling Eyes hahaha hahaha hahaha

# 170
  • Мнения: 0


Ехххх,красавец!

Последна редакция: вт, 18 май 2010, 18:25 от beauty~

# 171
  • Мнения: 1 296
не ми харесва такъв подстриган Naughty

# 172
  • Мнения: 36
зари, ти тук ли се премести? Защитаваш ли го??????

# 173
  • Мнения: 0
Аз пък го харесвам подстриган Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 174
  • Мнения: 640
pavlinaio,зодия везни ли си? spam2

Да! #Crazy Как позна? hahaha

# 175
  • Мнения: 0

От аватара,и аз съм везни Hug

# 176
# 177
  • Мнения: 2
pavlinaio
Ако е тука дизилер/ бг папа/, ще каже - какво му харесвате на този с оскубаните вежди. В този ред на мисли ,някой знае ли ,защо не се появява дизи папа Hug. Той знаеше много за филмите.

pavlinaio подозирам, че дизилер/ бг папа/ вече е АЛИ РЪЗА   и се изявява предимно в темата "Листопад".

# 178
  • Мнения: 640








Много е хубав ,нали!

# 179
  • Мнения: 0
pavlinaio
Ако е тука дизилер/ бг папа/, ще каже - какво му харесвате на този с оскубаните вежди. В този ред на мисли ,някой знае ли ,защо не се появява дизи папа Hug. Той знаеше много за филмите.

pavlinaio подозирам, че дизилер/ бг папа/ вече е АЛИ РЪЗА   и се изявява предимно в темата "Листопад".

А дали е така, кой ще ни каже?   Наистина  бг папа  липсва, и то много.  Не знам къде си или кой си сега,  но се лигитимирай,  на мен мн ми липсва информацията ти, и ти самия като  участник.

Общи условия

Активация на акаунт