Lady Popular

  • 127 625
  • 741
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 19
Здравейте и добре дошли на новите дами   bouquet
Искате ли всеки да напише точно и дословно целите на нивото на което е и така постепенно да ги съберем всички за да можем да ги систематизираме за следващата тема  Crazy

Аз започвам. На ниво 9 съм:

Приятелят ти не е доволен от твоята козметична операция. Скъсай с него, какво ли разбита той...
Трябва да имаш приятен тропически загар.
Достигни идеалното тегло за теб 57кг.
Посети терапевта си.


Това са за ниво 8:

Трябва да имаш в наличност поне 500 долара.
Трябва да имаш поне 90 коефициент на интелигентност.
Направи си операция за уголемяване на очите или устните.
Трябва да тежиш поне 70килограма, работата ти го изисква.

# 16
  • София
  • Мнения: 1 677
Намерих си гаджеееееееееее  Party
Иначе ето за първо ниво изискванията:
1. Започни курс за сладкари
2. Поканиха те на парти с придружите. О, не!
3. Посетете фризьора, розовото е на мода
4. Купи поне 3 вещи по избор от магазина в мола

Второ ниво:
1. Започни работа като сладкар. Тези торти изглеждат толкова апетитно.
2. Време е да видим какво имаш в гардероба
3. Смени си прическата. Пусни си дълга коса и я боядисай синя.

Трето ниво:
1. Трябва да имаш поне 75 коефициент на интелигентност
2. Изиграй поне веднъж играта "Концентрация" за по малко от 120 секунди
3. Купи си карта за фитнеса за да си във форма
4. Време е да направиш жилището си малко по-уютно. (тапети и под)

Последна редакция: чт, 20 май 2010, 12:19 от Vitaminka

# 17
  • Мнения: 0
цели-13 ниво
курс за медицински сестри
Парите не са най- важното нещо, но е хубаво когато ги имаш. Трябват ти налични поне 12 000 долара (ако не ти се чака толкова много, можеш да закупиш доларите от банката)
200 предизвикателства
Точките показват колко си напреднала в играта и как расте твоята популярност. За да преминеш на следващото ниво имаш нужда от 45 000 точки- можеш да ги спечелиш сменяйки грима и прическата си, ако изиграеш някой от миниигрите или ако посетиш Солариума.
200 дрехи

# 18
  • Мнения: 19
Минах си нивото и аз  Party
Сега 10-то ниво:

Имаш много добра походка, натрупай опит като модел спечелвайки поне 100 предизвикателства.
Завърши курс като бизнес асистент.
Трябва да притежаваш поне 70 дрехи (вида няма значение)
Трябва ти ново гадже.

# 19
  • Мнения: 19
Не играете ли дуели?  newsm78 Аз така събирам пари. Случвало се е да залагам до 1000 долара  Blush Избираш си една игра в която си добра и напред Simple Smile
Вярно ли е, че на 100 ден дават 200 диаманта? На моя приятелка й дадоха... Освен това анкетата, която не знам дали още е активна дава 50 диаманта.

Ааа сега се сетих, че вече мога да гласувам  newsm44

Последна редакция: чт, 20 май 2010, 21:30 от Do_de_gE

# 20
  • Мнения: 143
200 диаманта и 2000 точки на 100 ден
имаше доста измами и хакове в игрите, затова не играя такива дуели

# 21
  • София
  • Мнения: 1 677
Ааааа  tantrum
Трябва да си премиум за да нареждаш няколко действия на опашка вече  Rage

# 22
  • София
  • Мнения: 1 677
Четвърто ниво:
1. Наеми си по-голямо жилище
Новия ти социален статус не позволява да останеш в това малко жилище. Разгледай достъпните за теб жилища в Бюрото за недвижими имоти и наеми нещо изгодно. Ако имаш желание и възможности, можеш дори да си купиш апартамент.
2. Запази поне 10 тоалета за твоята Лейди
За да имаш винаги бърз достъп до любимите си цветни комбинации, имаш възможността да запазиш вида на твоята Лейди във всеки определен момент. Просто посети гардероба си, облечи я в подходящи според теб дрехи, използвай бутона „Запази тоалет“ и дай име на тоалета. Името после ще те ориентира при бързия избор на тоалети.
3. Трябват ти поне 10 предмета (дрехи и обувки)


Пето ниво:
1. Спечели минимум 4000 точки
Точките показват колко си напреднала в играта и как расте твоята популярност. За да преминеш на следващото ниво имаш нужда от 4000 точки - можеш да ги спечелиш сменяйки грима и прическата си, ако изиграеш някой от миниигрите или ако посетиш Солариума.
2. Запази тоалет съдържащ пола с апликирано цвете
Посети мола и магазина за поли, избери полата с апликирано цвете в предпочитам от теб цвят и после я съчетай с дрехи и аксесоари по твой вкус. Запази тоалета.
3. Усещаш, че чувствата ти към гаджето охладняват, нещата не вървят както преди. Очевидно и той мисли така, време е да прекратите взаимоотношенията си, но все пак си останете приятели.
Трябва да посетиш Нощния клуб в града и да се опиташ да скъсаш с приятеля си. Не се отчайвай, ако не успееш от първия път, но не бъди и лоша с него и прояви разбиране към чувствата му. Ако не успееш днес, опитай пак утре.
4. Спечели поне 30 победи в игрите "Мини дуел" или "Женско съревнование"
За да направиш това, посети меню „Игри“. Хубаво е преди да приемеш някое от предизвикателствата на други играчи или да предизвикаш някого да се запознаеш как точно се играят игрите в нашата Помощна секция.

Последна редакция: пт, 21 май 2010, 15:31 от Vitaminka

# 23
  • Варна
  • Мнения: 67
Това 5тото няма минаване скоро май....и аз съм на него  Crossing Arms

# 24
  • София
  • Мнения: 1 677
Доста зор ще видим. Тия точки така лесно не се събират.
За сега танцувам (поне ми се струва, че от там дава най-много точки, за най-малко вложени парички)
Иначе съм със едва 100 долара  Mr. Green
Чудя се дали да си зарежа гаджето... после докато хвана новооо...  Whistling До тогава кой ще дава пари и точки.

# 25
  • Варна
  • Мнения: 67
А тая пола...купих една, а не ми я отчита като завършена мисия. Как да се разбере точно коя пола трябва да купиш и да запаметиш нея...няма ли къде да ги продаваме  Mr. Green

# 26
  • Мнения: 19
Полата е точно определена. Когато кликнеш на тази цел ти показва картинка с една кафява пола, но цветето не се вижда много добре. Аз също се заблудих първоначално.

Последна редакция: пн, 24 май 2010, 01:14 от Do_de_gE

# 27
  • София
  • Мнения: 1 677
Леле... и аз помислих, че всяка пола с цвете мога да взема... добре че не купих  Joy

# 28
# 29
  • Мнения: 0
вие, ако от сега виждате зор-охооо. Но като минете 5-то ниво вече става по-лесно и ще имате повече приходи от работа, гадже и т.н. Събирайте си парички, защото на 8 и на 11 или на 12 ниво ще ви иска първо да си направите  операция за уголемяване на очите или на устните и после на гърдите, а ето ви още малко цели
9 ниво
Трябва да посетиш Нощния клуб в града и да се опиташ да скъсаш с приятеля си. Не се отчайвай, ако не успееш от първия път, но не бъди и лоша с него и прояви разбиране към чувствата му – той мрънка, но все пак те обича. Ако не успееш днес, опитай пак утре.
 трябва да имаш тропически загар
 6 ниво
 на солариума
Наближава лятото и идва времето на късите поли и банските. Искаш да изглеждаш добре на плажа заедно с приятелите си, затова е по- добре да стегнеш формата си. Постигни идеалните 57 килограма за теб и не прекалявай с летните коктейли. Можеш да сваляш килограми спортувайки във фитнеса или бягайки в парка.
 посети терапевта си

Общи условия

Активация на акаунт