Lady Popular

  • 127 668
  • 741
  •   1
Отговори
# 675
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
хахахаха...верно кви глупости съм написала... ooooh!
пратих смс, купих си диаманти и си пуснах три месечен премиум...

Така съм съгласна вече Mr. Green
Ами премиума може да се спечели и от мистериозните кутийки  Flutter Аз от там натрупах много ... Whistling

# 676
  • Мнения: 387
абе и аз, ама като нямаш пари няма как да играеш там...а сега като си го имам ще трупам пари и после ще си го печеля...

# 677
  • Мнения: 0
От мистериозната кутия номерът според мен е да играеш все на една кутия, примерно на тази за 100 и след известно време спечелваш всичките акесоари и оставатза печелене само IQ, пари, диаманти и премиум (и нищо ест.). Всеки ден ако можете да играете по 5 пъти поне единият почти винаги ще е премиум за минимум 1 ден и така не се налага за пращате смс-и Wink известно време тактиката работи безупречно, но сега реших да давам всичките си пари за дрехи и няма как да отделям по 500$ за кутиите Sad

# 678
  • Мнения: 387
От мистериозната кутия номерът според мен е да играеш все на една кутия, примерно на тази за 100 и след известно време спечелваш всичките акесоари и оставатза печелене само IQ, пари, диаманти и премиум (и нищо ест.). Всеки ден ако можете да играете по 5 пъти поне единият почти винаги ще е премиум за минимум 1 ден и така не се налага за пращате смс-и Wink известно време тактиката работи безупречно, но сега реших да давам всичките си пари за дрехи и няма как да отделям по 500$ за кутиите Sad
няма такова нещо...имала съм случаи и на 300 и на 500 да играя по 5пъти и три пъти да не печеля нищо или и 5те пъти да печеля диаманти,премиум и долари...редуват се...няколко пъти се печели, после губиш и печелиш IQ И после пак печелиш хубави неща...

# 679
  • Мнения: 1
Преди 4 дни попитах каква награда има за 365 ден в играта и обещах да кажа като ги направя за жалост няма никаква награда Sad

# 680
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Преди 4 дни попитах каква награда има за 365 ден в играта и обещах да кажа като ги направя за жалост няма никаква награда Sad


Ние знам че няма и даже писахме по горе за това.

# 681
  • Мнения: 645
Здравейте момичета и от мен!
И аз играя играта ,харесва ми ,но в последно време доста зачестиха бъговете  и вече положението е нетърпимо....

# 682
  • Мнения: 0
Здравейте, дами!
Днес се ровичках из форума на лейди попюлар и попаднах на една тема, в която едно момиче се издава, че решава судокуто със судоку решител. Аз за такова нещо не бях чувала и до сега винаги съм се мъчила, когато имам време, за да реша играта за малко айкю отгоре. Та така, потърсих в чичко Гугъл и ми излязоха доста сайтове. Кликнах на първия и пробвах. Всичко е тип-топ! Реши ми го без проблем, после само се наложи да препиша цифричките. 
Заповядайте: http://sudoku.fun.bg/sudoku_solver.php
На мен ми се струва малко измама тази работа, но пък би било от полза на някои дами. Simple Smile
Аз мисля да се възползвам. Simple Smile
Приятна вечер! Сънувайте маргаритки!  Heart Eyes

# 683
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Здравейте, дами!
Днес се ровичках из форума на лейди попюлар и попаднах на една тема, в която едно момиче се издава, че решава судокуто със судоку решител. Аз за такова нещо не бях чувала и до сега винаги съм се мъчила, когато имам време, за да реша играта за малко айкю отгоре. Та така, потърсих в чичко Гугъл и ми излязоха доста сайтове. Кликнах на първия и пробвах. Всичко е тип-топ! Реши ми го без проблем, после само се наложи да препиша цифричките. 
Заповядайте: http://sudoku.fun.bg/sudoku_solver.php
На мен ми се струва малко измама тази работа, но пък би било от полза на някои дами. Simple Smile
Аз мисля да се възползвам. Simple Smile
Приятна вечер! Сънувайте маргаритки!  Heart Eyes
По назад в темата някой беше дал такъв подобен сайт,благодаря и на теб,ще го пробвам тази вечер. Hug

# 684
  • Мнения: 199
Защо да е измама със Судоку- решител? Като ти се играе така, така си играй. И аз ползвах известно време помоща му, но после ми омръзна да се занимавам и изобщо не играя судоку. За  IQ играя само пъзел- трудно - синия. Друго, което играя е Изтрий и Моден дуел и понякога Свържете точките.
Много бъгове станаха в играта и ми писна от тях вече. Онзи ден например я пуснах на курс за 40 000 ЛД и ... взема ми така бавно събираните парички, а курс - йог. Писах в Докладвай бъг и все още нищо - ни пари, ни курс.
Днес си наех имението и я пускам да работи по 24 ч., поне да събира точки, докато чакам да мине проверката.
Играта като цяло е забавна, но е с постоянни технически проблеми ... Успех на всички и бързо да напредвате!
Ако някой има нужда от дуели - ПОМАГАМ!

# 685
  • Мнения: 1 196
Някой има ли идея защо не виждам публикациите на приятелите си от играта на моята стена, а като вляза в техния профил ги има?   А защо не ми дава аз да публикувам нещо?    newsm78

# 686
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Някой има ли идея защо не виждам публикациите на приятелите си от играта на моята стена, а като вляза в техния профил ги има?   А защо не ми дава аз да публикувам нещо?    newsm78
Моята идея е бъг Tired
Пиши във форума.

# 687
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен,и аз играя играта.....ето линк и на моята лейди
                                                                                                                                                                                                                                                       http://g.ladypopular.bg/profile.php?id=143432         

# 688
  • Мнения: 0
Забелязвам едни нови дрехи, по-конкретно много хубав топ - полупрозрачен и обеци... предполагам че са от новите тоалети в мистериозния бутик... някой има ли повече инфо?

# 689
  • Мнения: 261
Пък аз спечелих 50 диаманта Grinning
Горе в менюто на играта където пише "Класация , Настройки , Форум , Помощ .."  и т.н. беше ми изскокнало едно "Спечели 50 диаманта " , кликнах и ми излезе анкетка , трябваше да попълня няколко въпроса от сорта на - "Колко често посещавате сайта" , "Използвате ли нашата обратна връзка" " Четете ли форума на Lady Polupar" и подобни . Попълних анкетата и видях след малко че имам 50 диаманта  Grinning Пробвайте

Общи условия

Активация на акаунт