Lady Popular

  • 127 647
  • 741
  •   1
Отговори
# 690
  • Sofia
  • Мнения: 163
Току що и аз спечелих 50 диаманта от въпросната анкета.
Явно всеки, който си направи труда да я попълни получава диамантите  Thinking
Благодаря за информацията, Palechka89   bouquet

# 691
  • София
  • Мнения: 589
Забелязвам едни нови дрехи, по-конкретно много хубав топ - полупрозрачен и обеци... предполагам че са от новите тоалети в мистериозния бутик... някой има ли повече инфо?

Шапка и колие имам от новите неща Simple Smile Също на едно лейди видях пола и топ (различен от този на подиума). Лейди Latoa, по-точно. Simple Smile

Последна редакция: вт, 23 ное 2010, 21:13 от zazzzi

# 692
  • not found
  • Мнения: 581
Това с диамантите само през техния сайт ли го има, аз от ФБ не го виждам  Rolling Eyes

# 693
  • Мнения: 0
Това с диамантите само през техния сайт ли го има, аз от ФБ не го виждам  Rolling Eyes
Във фейсбук за съжаление го няма  Sad

# 694
  • Мнения: 0
Е тази сутрин пак не може да се влезе в Lady Popular  Rolling Eyes

# 695
  • Мнения: 1
Е тази сутрин пак не може да се влезе в Lady Popular  Rolling Eyes

Да ужас два месеца чакам да мина това ниво и днес трябваше да го мина направо се побърквам,че неможе да се влезе Cry

# 696
  • Мнения: 0
Е тази сутрин пак не може да се влезе в Lady Popular  Rolling Eyes

Да ужас два месеца чакам да мина това ниво и днес трябваше да го мина направо се побърквам,че неможе да се влезе Cry
  Ох аз трябва да направя 1200 победи в моден и женски дуел.....и сигурно догодина ще мина това ниво  Laughing                                                                                                                                                                                                                                                           

# 697
  • Мнения: 1
Е тази сутрин пак не може да се влезе в Lady Popular  Rolling Eyes

Да ужас два месеца чакам да мина това ниво и днес трябваше да го мина направо се побърквам,че неможе да се влезе Cry
  Ох аз трябва да направя 1200 победи в моден и женски дуел.....и сигурно догодина ще мина това ниво  Laughing                                                                                                                                                                                                                                                           

Ako iskah kato se opraviat ne6ata s vlizaneto predloji na men kolkoto ti triabvat doeli moito ime tam e magi1107

# 698
  • Сливен
  • Мнения: 145
Вече ми писна от тъпата им профилактика всеки божи ден #2gunfire smile3511 smile3515
Ако тръгна да се оплаквам във форума им, веднага ще получа комнтари "стига спами", "потрай малко". Ами писна ми да се съобразявам с профилактиките. Аз искам да играя,но не мога цял ден да ксина и да чакам да отворят сайта. Оня ден най-накрая се реших да играя Ханолийски кули и таман ги наредих и затвориха сайта за профилактика, естествено играта не ми се зачете.....тцтц
Някой ако има нужда от помощ с дуелите да ме предизвиква. Лейдито ми е Violini. Ако случайно сте на по-ниско ниво ме предизвиквайте на модни,аз няма да слагам пози- само ме предупредете преди това със съобщение. А ако някой иска и на мен да помогне с дуелите Simple Smile Няма да откажа и аз трябва да събирам 1500

# 699
  • Мнения: 0
Вече ми писна от тъпата им профилактика всеки божи ден #2gunfire smile3511 smile3515
Ако тръгна да се оплаквам във форума им, веднага ще получа комнтари "стига спами", "потрай малко". Ами писна ми да се съобразявам с профилактиките. Аз искам да играя,но не мога цял ден да ксина и да чакам да отворят сайта. Оня ден най-накрая се реших да играя Ханолийски кули и таман ги наредих и затвориха сайта за профилактика, естествено играта не ми се зачете.....тцтц

Напълно съм съгласна с теб,най-редовните им реплики са ''чисти бисквитки,лог-аут лог-ин''

# 700
  • Мнения: 0
Моето лейди е eva133 ако искате който желае може да ме потъси и да ми пише след това ще се радвам много  Simple Smile

# 701
  • Мнения: 41
Вече ми писна от тъпата им профилактика всеки божи ден #2gunfire smile3511 smile3515
Ако тръгна да се оплаквам във форума им, веднага ще получа коментари "стига спами", "потрай малко". Ами писна ми да се съобразявам с профилактиките. Аз искам да играя,но не мога цял ден да кисна и да чакам да отворят сайта. Оня ден най-накрая се реших да играя Ханолийски кули и таман ги наредих и затвориха сайта за профилактика, естествено играта не ми се зачете.....тцтц
Някой ако има нужда от помощ с дуелите да ме предизвиква. Лейдито ми е Violini. Ако случайно сте на по-ниско ниво ме предизвиквайте на модни,аз няма да слагам пози- само ме предупредете преди това със съобщение. А ако някой иска и на мен да помогне с дуелите Simple Smile Няма да откажа и аз трябва да събирам 1500

може ли да ми помогнеш малко с дуелите, като пуснат играта. Аз съм на по ниско ниво от тебе, ще ти помогна и аз със женски, а ти ако може с модни Simple Smile
Мерси предварително   bouquet
Лейдито ми е Kalinka_

# 702
  • Сливен
  • Мнения: 145
Сега "проблема е масов". Ама разбирам един път, та два, ама всеки ден .... Ааааамаха

# 703
  • Сливен
  • Мнения: 145
Вече ми писна от тъпата им профилактика всеки божи ден #2gunfire smile3511 smile3515
Ако тръгна да се оплаквам във форума им, веднага ще получа коментари "стига спами", "потрай малко". Ами писна ми да се съобразявам с профилактиките. Аз искам да играя,но не мога цял ден да кисна и да чакам да отворят сайта. Оня ден най-накрая се реших да играя Ханолийски кули и таман ги наредих и затвориха сайта за профилактика, естествено играта не ми се зачете.....тцтц
Някой ако има нужда от помощ с дуелите да ме предизвиква. Лейдито ми е Violini. Ако случайно сте на по-ниско ниво ме предизвиквайте на модни,аз няма да слагам пози- само ме предупредете преди това със съобщение. А ако някой иска и на мен да помогне с дуелите Simple Smile Няма да откажа и аз трябва да събирам 1500

може ли да ми помогнеш малко с дуелите, като пуснат играта. Аз съм на по ниско ниво от тебе, ще ти помогна и аз със женски, а ти ако може с модни Simple Smile
Мерси предварително   bouquet
Лейдито ми е Kalinka_
Разбира се, само да пуснат играта Wink

# 704
  • Мнения: 196
Е тази сутрин пак не може да се влезе в Lady Popular  Rolling Eyes

Да ужас два месеца чакам да мина това ниво и днес трябваше да го мина направо се побърквам,че неможе да се влезе Cry
  Ох аз трябва да направя 1200 победи в моден и женски дуел.....и сигурно догодина ще мина това ниво  Laughing                                                                                                                                                                                                                                                           
Аз съм колита. И на мен предлагай дуели, ще ти помогна.

Общи условия

Активация на акаунт