Море в Лозенец

  • 5 913
  • 23
  •   1
Отговори
  • все тук
  • Мнения: 1 716
Тази година ми се очертава почивка във ваканционно селище Лозенец. Моля, ако някой има отзиви за мястото и за Лозенец изобщо, да сподели...

# 1
  • София
  • Мнения: 3 064
Лозенец, самото село последните години стана адски снобско място.
Не можеш да се разминеш от коли по улиците, но можеш да видиш две бентлита накуп например.
Ваканционно селище Лозенец, ако имаш предвид това -

http://vslozenets.com/bg/gallery.html,

за мен е неприятен соц-реализъм.
Едно такова никакво, единственият му плюс е, че е близо до плажа.
А на същия този плаж, поради факта, че мястото е снобско, една мусака в най-просто капанче беше 6лв миналата година.
Та се получава някакво яко несъответствие в нещата.
Мое мнение, ходила съм само на гости там, не бих отседнала - нито в селото, нито във въпросното ваканционно селище.

# 2
  • В.Търново
  • Мнения: 6 684
И аз гледах тази оферта за вилно селище Лозенец от една Търновска агенция и не бях впечатлена от снимките,всичко е от "едно време",мебелите са стари,а ВИП стаите са с телевизор и хладилник.Веднага загърбих Лозенец! Sick

# 3
  • София
  • Мнения: 442
Вилното селище и село Лозенец различни места ли са?

# 4
  • все тук
  • Мнения: 1 716
Да, вилното селище се намира до Лозенец.

# 5
  • В.Търново
  • Мнения: 6 684
Вилното селище и село Лозенец различни места ли са?
http://www.eurotours-bg.com/bg/17.html
Ето за това говорех,то е някакъв комплекс,но не е кой знае колко модернизирано,ако не сте претенциозни може да си го позволите.Вилното селище е като комплекс в Лозенец.Виж тази оферта,иначе е много изгодна за там.Но за ВИП стаите се доплащало.Бях се обаждала и така ми казаха.Разглеждах повече снимки от друг сайт,но не помня вече от кой. Peace

# 6
  • Мнения: 132
Лозенец - нищо особено, добре са го казали - превърнало се е в едно снобско местенце. Две години подред - стомашни вируси ни мъчиха, беше кошмар! Все пак запазен е някакъв уют в селището, но за жалост се стопява с бързи темпове.
 Дано да са се променили нещата през последната година!
Хубаво лято!

# 7
  • все тук
  • Мнения: 1 716
Вилното селище и село Лозенец различни места ли са?
http://www.eurotours-bg.com/bg/17.html
Ето за това говорех,то е някакъв комплекс,но не е кой знае колко модернизирано,ако не сте претенциозни може да си го позволите.Вилното селище е като комплекс в Лозенец.Виж тази оферта,иначе е много изгодна за там.Но за ВИП стаите се доплащало.Бях се обаждала и така ми казаха.Разглеждах повече снимки от друг сайт,но не помня вече от кой. Peace
Благодаря за инфото. Аз и семейството ми ще ходим там на лагер-школа с ученици. Затова питах за отзиви. Иначе е ясно, че е соц. изпълнението, но заради децата и по-евтиния вариант няма как...

# 8
  • В.Търново
  • Мнения: 6 684
Понякога човек не може да си позволи по-голям лукс и се примирява и с такъв вариант,все пак децата са си деца и искат да са на морето,как да им откажеш!? Peace Simple Smile

# 9
  • София
  • Мнения: 3 064
Моят лукс си е моята стара каравана.
А и палатка бих предпочела даже, но това е друга тема. Simple Smile

# 10
  • В.Търново
  • Мнения: 6 684
Моят лукс си е моята стара каравана.
А и палатка бих предпочела даже, но това е друга тема. Simple Smile

Какво ли е да си в каравана,с банята и тоалетната как е?!Аз обичам винаги да съм изкъпана след плаж,да ми мирише на шампоанче Grinning,не обичам общите бани и тоалетни...Като бях малка си спомням ,че са ме водили на палатка на море и имах ужас от буболечки,че могат да ме полазят през нощта и от тогава само по квартири и с мъжа ми в последно време се пооглеждаме за хотелчета!Това е моя лукс-да ми е чисто,подредено,банята и тоалетната да са само за нас.В Лозенец не знам как ще е ,нещо не го тача много като морски курорт,за това и бързо ми мина мерака като видях това Вилно селище по снимките.Как во ще кажете за Поморие например,но това е друга тема вече. Peace

# 11
  • София
  • Мнения: 442
Да, вилното селище се намира до Лозенец.
Благодаря за инфото!

# 12
  • Мнения: 1 013
Тази година ми се очертава почивка във ваканционно селище Лозенец. Моля, ако някой има отзиви за мястото и за Лозенец изобщо, да сподели...

Едва ли темата е поместена заради това, да си изясним кой какви претенции има...
То е ясно, че за някои от нас е божесвено да са на палатка и каравана, други пък не признават нищо, освен СПА.
Ваканционно селище "Лозенец" според мен има следните предимства:
-самостоятелно, спокойно, има затревени пространства между къщичките, което аз бих предпочела като вариант за семейна почивка с деца пред хотел
-храната е на блок-маса, има избор от готвени ястия, което пак е добре за деца
-ако искаш може да си платиш за стая с телевизор и климатик и пак ще е по-евтино
-непосредствено близо до плажа
-повечето стаи са реновирани, без да са претенциозни, което няма как да е предвид цените им

# 13
  • София
  • Мнения: 3 064
Моят лукс си е моята стара каравана.
А и палатка бих предпочела даже, но това е друга тема. Simple Smile

Какво ли е да си в каравана,с банята и тоалетната как е?!Аз обичам винаги да съм изкъпана след плаж,да ми мирише на шампоанче Grinning,не обичам общите бани и тоалетни...Като бях малка си спомням ,че са ме водили на палатка на море и имах ужас от буболечки,че могат да ме полазят през нощта и от тогава само по квартири и с мъжа ми в последно време се пооглеждаме за хотелчета!Това е моя лукс-да ми е чисто,подредено,банята и тоалетната да са само за нас.В Лозенец не знам как ще е ,нещо не го тача много като морски курорт,за това и бързо ми мина мерака като видях това Вилно селище по снимките.Как во ще кажете за Поморие например,но това е друга тема вече. Peace

Банята е обща, ама си имам един маркуч, и, ако имам мерак, си правя или купувам нещо като палаткова баня.
Много хора си го правят така.
На мен лично общата баня не ми пречи.
И буболечките не ми пречат.
Въпрос на вкус, все пак. И кой както е свикнал.
Ако ти се ужасяваш от обща баня и насекоми, аз се ужасявам от хотели и бетон.

# 14
  • В.Търново
  • Мнения: 6 684
Моят лукс си е моята стара каравана.
А и палатка бих предпочела даже, но това е друга тема. Simple Smile

Какво ли е да си в каравана,с банята и тоалетната как е?!Аз обичам винаги да съм изкъпана след плаж,да ми мирише на шампоанче Grinning,не обичам общите бани и тоалетни...Като бях малка си спомням ,че са ме водили на палатка на море и имах ужас от буболечки,че могат да ме полазят през нощта и от тогава само по квартири и с мъжа ми в последно време се пооглеждаме за хотелчета!Това е моя лукс-да ми е чисто,подредено,банята и тоалетната да са само за нас.В Лозенец не знам как ще е ,нещо не го тача много като морски курорт,за това и бързо ми мина мерака като видях това Вилно селище по снимките.Как во ще кажете за Поморие например,но това е друга тема вече. Peace

Банята е обща, ама си имам един маркуч, и, ако имам мерак, си правя или купувам нещо като палаткова баня.
Много хора си го правят така.
На мен лично общата баня не ми пречи.
И буболечките не ми пречат.
Въпрос на вкус, все пак. И кой както е свикнал.
Ако ти се ужасяваш от обща баня и насекоми, аз се ужасявам от хотели и бетон.
Да ти кажа до сега сме били на море по квартири,само 2008г. бяхме в Мистрал 2 в Св.Влас и сега сме решили да изберем хотел с градинки и зеленина,заради децата.Квартирите винаги сме ги избирали да са на добро място спрямо центъра и плажа,по възможност със собствена баня,не винаги е било така обаче,стаите винаги са ни били добре изчистени.Добре сме си подбирали квартирите.Сега ще сме в хотел,защото искаме да ни е по-специално,защото това лято правим 10 год. от както сме женени с моя мъж.

Стаите във Вилното селище на Лозенец вярно,че са реновирани,но по-обикновеннички,но за тия пари толкова! Peace Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт