Студ скова страната, ЮЛЧЕТА надуват ни главата!

  • 26 877
  • 742
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 0
Нинче, да ти честитя и тук личния празник!   bouquet

Роси, всичко е е наред! Praynig

Шаферчето ни беше чудесно благодарение на Евридика. Тя ми даде фрака на заем за кумуването ни на тази сватба. Искрено й благодаря! Hug

# 31
  • София
  • Мнения: 2 884
Аз пък не можах да видя твоите снимки Деси  Rolling Eyes Не мога да се оправя с тоя Фейсбук. Иска ми парола и като я вкарам влизав в някаква страница, където ги няма твоите снимки Confused

# 32
  • Мнения: 2 741
  Нинче , Честит Празник   bouquet

 Аелия, и при мен сърчицето се чу в 8-9 г.с. , с вагинален ехограф.  Peace

 Шада , мерси за темата   bouquet

# 33
  • София
  • Мнения: 553
Много ви благодаря, момичета  Hug

# 34
  • Мнения: 2 070
Хаха, привет, яко заглавие!

Роси  Hug Споко, при мен също беше така, рано е.

Не знам какво да споделя, почти съм готова да раждам. На Ели и махахме кърлеж и два дни бях в дилема дали да и давам АБ профилактично, не и дадох, в началото на другият месец ще правим изследвания за лаймска болест и ако има нещо - тогава ще се лекува. Хакнаха и ваксина тетанус, за която много ме е яд, нали уж е имунизирана. Ама в паниката, кърлежът беше постоял няколко дни и беше доста голям.
Всички у нас сме със сополи и лека кашлица, но минава. Малкото явно разбира и усеща какво предстои  и е направо като залепена за мен, така добре си беше свикнала да заспива с баща си, с баба си...сега не ги иска много. Дано е период.

Някои ви следя във Фб, сега ще се върна малко да попрочета как сте що сте.

Нинче ЧРД  ивесел прзник!

За обувки през лятото? моите ходят на бос крак - на ламинат, паркет, дюшаме и всичко. Като дойде жегата няма да пита. В момента са по чорапи, зимата бяха с чорап и терлик или само с по-дебели чорапи. Ели се пързаляше в началото но после свикна.

Последна редакция: чт, 20 май 2010, 15:44 от ДеЩоВиди

# 35
  • Мнения: 142
Нинче, ЧРД! Да си жива и здрава, много щастие, любов и положителни емоции ти желая! newsm59  ura

Благодаря ви за успокоенията, момичета!  Hug Наистина ме успокоихте, че вероятно е още рано и ще почакам търпеливо. Няма и смисъл да се тревожа - Господ знае най-добре.

ДеЩо, стискам палци за леко раждане и живо, и здраво мъжленце!  Hug

Днес такъв маратон ми се наложи да направя, че се чувствам като парцал. Трябваше да прехвърля Сами в друг раздавателен пункт на детската кухня, че нали се местим в друго жилище. От нас до Илинден, после до пункта в Красна поляна и то почти на бегом, за да не изтървем храната и от там до пазара на Кр.поляна за да изтегля пари от банкомат, и до кухнята майка в Западен парк. Към 4км преходче сме си направили. Сами не само вървя през целия път без да иска да го нося, а и тичаше когато го помолих Heart Eyes (в продължение на 200м някъде Shocked). Аз се прибрах като парцал, а човека си припкаше като козичка Laughing Мисля че вече е подготвен за планински преход и даже ще ме сложи в малкия си джоб. Laughing

# 36
  • Мнения: 367
Честит рожден ден Нинче  newsm59

Пийте по едно за нашата десета годишнина   Grinning

# 37
  • Мнения: 782
мамаиви , честита годишнина   bouquet

Да ви споделя, че Пентаксим вече се поема от ЗК  Wink дори и за нашите деца... е поне тези, които не са били ... тъй че сега някои са на далавера  Mr. Green

# 38
  • София
  • Мнения: 334
Нинче, честит рожден ден! Много любов и прекрасни мигове с цялото семейство!   bouquet

Честита годишнина, Иви! Още много щастливи години заедно!

Шада, точно заглавие си сложила, благодаря за темата Simple Smile Дано все пак времето се оправи преди да сме я изписали  Mr. Green

# 39
  • Мнения: 185
Нинче, честит рожден ден и тук   bouquet

Мамоиви, честита ви годишнина  newsm51

Шада, мерси за темата  Hug

Инка, честито и от мен, лека и безпроблемна бременност и една сладка госпожица на финала  stork-girl (и аз надничах в януарската тема и чаках да се похвалиш  Blush)

Аелия, стискам палци всичко да е наред, аз също мисля че е рано, поне 8-9 седмица да стане  Hug

Дещо, леко и бързо раждане ти желая и здрав момък  Simple Smile Катче, на теб също, като му дойде времето  Laughing

Много снимки разгледах, всички са тооолкова пораснали и много сладки малки дечица вече  Heart Eyes

Ние бяхме в Палермо предната седмица, хубаво изкарахме, но имахме малко премеждия навръщане. В събота пък отиваме в Париж за 3 дена. Та покрай приготовленията, не ми остава никакво време  ooooh! Още не съм успяла да кача снимки от Брюксел даже. Ще видим кога ще смогна.

На Габи й излязаха най-сетне и долните кучешки Simple Smile Имаме напредък и с махането на памперса, за мое щастие. Бърбори все повече. Катери се навсякъде, по стълбища и нагоре и надолу слиза сама, опасна е.

Имах още неща да пиша май, ама дълго стана, пък и нямам повече време, тъй че лека вечер от мен Simple Smile

# 40
  • Мнения: 115

Да ви споделя, че Пентаксим вече се поема от ЗК  Wink дори и за нашите деца... е поне тези, които не са били ... тъй че сега някои са на далавера  Mr. Green

Точно това ме вълнуваше в момента и мислеш утре да ви питам дали не сте чули нещо........... Grinning
     Шада ,това сигурна информация ли е, че имаме един Пентаксим за биене..................да звъня на педи тези дни и да си минава и това по реда.

# 41
  • Мнения: 690
Голям дерт са ми зъбите на Николета Sad Има 11 зъба. Проверявам я постоянно дали няма накой изникнал, но уви от няколко месеца нищо.. Последняи май поникна преди 2 месеца  newsm78

# 42
  • Мнения: 312
Нинче честир рожден денПожелавам ти  здраве,много любов и усмивки Hug

Мамаиви честита годишнина.Бъде щастливи и се обичайте  Heart Eyes

# 43
  • Варна
  • Мнения: 1 096
Иве, честита годишнина. Още дълги години да се обичате и още деца да си направите, че хубави ги правите Simple Smile

Нинче, честит рожден ден!!!

И аз да си кажа, ще си имаме бебе, живот и здраве, през януари. Диана вече твърди, че се казва кака Диди, с много смешна интонация Simple Smile

# 44
  • Мнения: 3
Eeeee Toni_baraboni честито   bouquet Лека и безпроблемна и на тебе  Hug
Мамоиви, честита годишнина  Heart Eyes, много любов и разбирателство ви пожелавам  Grinning
Нинче, честит рожден ден и тук   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт