Звездни компромати-63

  • 63 724
  • 770
  •   1
Отговори
# 750
# 751
# 752
  • Мнения: 4 120
По темата за пеенето на Анелия- не съм слушала чалга певици на живо, по простата причина, че не ходя по такива места, но помня участие на Анелия в лайв на Стар Академи- Анелия влиза след 2:20 мин, ако не ви се слуша цялото, където по мое лично мнение се поизложи, Вики пя по-хубаво. Много хубаво риалити беше това, няма ли кой да направи нов сезон?

# 753
# 754
  • Мнения: 4 120
Това да не са му кандидат- миските, нали и той организатор на конкурси стана Sick

# 755
  • Мнения: X
По темата за пеенето на Анелия- не съм слушала чалга певици на живо, по простата причина, че не ходя по такива места, но помня участие на Анелия в лайв на Стар Академи- Анелия влиза след 2:20 мин, ако не ви се слуша цялото, където по мое лично мнение се поизложи, Вики пя по-хубаво. Много хубаво риалити беше това, няма ли кой да направи нов сезон?
ами не може да пее на живо, то не е виене, то не е чудо. Точно след това участие на Анелия в Стар Академи, Алис Боварян, която беше жури, каза че Анелия е пяла фалшиво, но Вики е запазила самообладание и си е изпяла вярно песента.

# 756
  • Мнения: 850
  И на мен Анелия не ми хареса на живо как пее ... песента беше мелодична , но не разбрах текста !  newsm78

  Андрейка , беше както винаги проста препечена кифла !  Sick

  Митьоооо , Митьоооо , засенчи момичето с тоя бюст  Sick , просто е ужасен !

# 757
  • Мнения: 4 120
По темата за пеенето на Анелия- не съм слушала чалга певици на живо, по простата причина, че не ходя по такива места, но помня участие на Анелия в лайв на Стар Академи- Анелия влиза след 2:20 мин, ако не ви се слуша цялото, където по мое лично мнение се поизложи, Вики пя по-хубаво. Много хубаво риалити беше това, няма ли кой да направи нов сезон?
ами не може да пее на живо, то не е виене, то не е чудо. Точно след това участие на Анелия в Стар Академи, Алис Боварян, която беше жури, каза че Анелия е пяла фалшиво, но Вики е запазила самообладание и си е изпяла вярно песента.
Да, аз направо се учудих как Вики не се подведе и успя да завърши правилно песента. Дано сега, когато учи пеене се пооправи Анелия.

# 758
  • Мнения: 3 016
Аз немога да разбера кой казва истината относно отношенията Коко и Емилия? А Анелия аз  го казах и преди тя много обичаше Коко.И това че беше изоставена от него явно още я мъчи........

# 759
  • Мнения: 25
Някой гледа ли Гала, какво се е случило със Симона Първанова, никога не съм я смятала за красива, но в момента е в потресаващ вид
Какво е станало със Симона,че не съм го гледала? Thinking

# 760
  • Мнения: 142
По темата за пеенето на Анелия- не съм слушала чалга певици на живо, по простата причина, че не ходя по такива места, но помня участие на Анелия в лайв на Стар Академи- Анелия влиза след 2:20 мин, ако не ви се слуша цялото, където по мое лично мнение се поизложи, Вики пя по-хубаво. Много хубаво риалити беше това, няма ли кой да направи нов сезон?

И на мен страшно много ми харесваше предаването, но едва ли някой ще се сети да направи пак такова  Sad

# 761
  • Мнения: X
Анелия наистина ли е учила пеене, защото ако е така определено не й личи. Вчера при "Иван и Андрей" пя доста фалшиво, и в други предавания съм я засичала и пак същата работа.  Laughing

# 762
  • Мнения: 943
Тя всеки път пее фалшиво. Най-интересна е когато се опитва нещо да импровизира, като че ли е Марая Кери и се получават някакви абсурди, музиката си свири едно, тя мучи друго.

# 763
  • Мнения: 1 668
Личният  блог на Емилия  в -spam082- .


Емилия: Изписаха се много глупости за мен и Преслава
http://-spam082-/n/emiliya-izpisaha-se-mnogo-gluposti-za-men-i-p … eslava.22733.html

# 764
  • Мнения: 4 785
Цитат
Emilia Valeva  Вече и "сериозните" вестници пишат жълтини... Нямам думи!!!

 
Цитат
Emilia Valeva  Аз си живея живота, а пък който иска да пише жълтини за мен, нека го прави! Няма лоша реклама! Simple Smile

Това го написа в личния си фейсбук, затова реших, че отрича...пък къде е истината не знам. Може би отрича за Преслава, но пък никъде пряко не каза - "Не сме разделени!" и след снощните думи на Анелия...

Общи условия

Активация на акаунт